Skocz do zawartości

Xiaomi Huami Amazfit Bip BIT PACE Lite Youth Smart Watch


alban7314

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie prośba o pomoc - wczoraj otrzymałam swój amazfit bip wersja international i nie działają mi powiadomienia sms/watsapp/kalendarz.

Poprzednio miałam Miband2, który ładnie wibrował przy nadchodzących sms-ach. 

Przed sparowaniem amazfita rozłączyłam pare z mibandem.  Amazfit ładnie się połączył z Mifit (wersja 3.2.9 algorytm 1.1.10) i wibruje gdy jest alarm, gdy ktoś do mnie dzwoni tylko te smsy/watsapp. Mam chyba wszystko pozaznaczane w Mifit, działanie w tle/autostart, telefon restartowałam jednak dalej brak powiadomień :-(

Będę wdzięczna za wszystkie sugestie ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia ‎2018‎-‎02‎-‎15 o 19:43, marglcia napisał:

Panowie prośba o pomoc - wczoraj otrzymałam swój amazfit bip wersja international i nie działają mi powiadomienia sms/watsapp/kalendarz.

Poprzednio miałam Miband2, który ładnie wibrował przy nadchodzących sms-ach. 

Przed sparowaniem amazfita rozłączyłam pare z mibandem.  Amazfit ładnie się połączył z Mifit (wersja 3.2.9 algorytm 1.1.10) i wibruje gdy jest alarm, gdy ktoś do mnie dzwoni tylko te smsy/watsapp. Mam chyba wszystko pozaznaczane w Mifit, działanie w tle/autostart, telefon restartowałam jednak dalej brak powiadomień :-(

Będę wdzięczna za wszystkie sugestie ;-)

 

spróbuj zmienić w telefonie język na angielski i wtedy poustawiaj jeszcze raz

u mnie nie wyświetlało się kto dzwoni ale już działa :) z pomocą przyszła mi informacja z http://www.pokoleniesmart.pl/blog/2017/07/23/informacja-dzwoni-opasce-amazfit-a1603-mi-band-2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...