Skocz do zawartości

Xiaomi Huami Amazfit Bip BIT PACE Lite Youth Smart Watch


alban7314

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sprawuje sie zegarek podczas monitorowania aktywności np. biegania? Jest szansa ze będzie mierzyl puls bez konieczność zatrzymywania,? Gps sie nie gubi? Używałem mi band 2 czy tutaj będzie podobnie? Czy może poprawili czujnik?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tomasznowak napisał:

Super ta nowa czcionka. Znalazłem jeden nie przetłumaczony wyraz i dwie opcje bez podpisów. 

Pobierz jeszcze raz FW, bo podmieniałem wczoraj później. 

A z tymi brakującymi póki co trzeba się wstrzymać, bo nie mogę znaleźć 2 offsetów.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem tego zegarka i tutaj pojawiają się pytania.

A mianowicie jak zegarek się spisuje podczasz codziennego użytkowania chodzi mi tu o płatność działania zacinki itp.

I ostatnia sprawa widzę że można wgrać mu pl menu i teraz pojawia się pytanie na alliexpres są dwa typy wersja chińska i za parę $ więcej wersja angielska , czy opłaca się dopłacić ? Czy poprostu kupić najtaniej chińczyka i wgrać polskie menu ?

Polecacie ten zegarek ? A może macie jakąś inną propozycję Smartwatch z wytrzymalą baterią ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że się powtarzam i może to tylko wada mojego zegarka lub telefonu. Nie wiem czego, ale ma tym modzie nie działa znowu, u mnie oczywiście znając moje "szczęście" , synchronizacja AGPS, a bez tego pogoda jest po chińsku i w ogóle nie aktualizuje się z moją lokalizacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tomasznowak napisał:

Wiem że się powtarzam i może to tylko wada mojego zegarka lub telefonu. Nie wiem czego, ale ma tym modzie nie działa znowu, u mnie oczywiście znając moje "szczęście" , synchronizacja AGPS, a bez tego pogoda jest po chińsku i w ogóle nie aktualizuje się z moją lokalizacją.

To jest niemożliwe co piszesz o pogodzie. Spróbuj zainstalować na czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...