Skocz do zawartości

Xiaomi Huami Amazfit Bip BIT PACE Lite Youth Smart Watch


alban7314

Rekomendowane odpowiedzi

Komplecik 88 - proszę o testy i screeny.

Mili_chaohu_88_pl2.fw

Mili_chaohu88PL.res

 

EDYCJA:

@wojtekadamssłusznie zauważył kilka błędów w tłumaczeniu (np. skróty dni tygodni) - poprawiłem wstępnie :)

Mili_chaohu_88_pl3.fw

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o pomoc jak rozwiązać problem AGPS, który w ogóle się nie aktualizuje? Już powoli puszczają mi nerwy jak za każdym razem wchodzę do Mifit-a i ciągle ten AGPS się aktualizuje bez powodzenia. Do tego nawet bez wejścia w Mifit też się aktualizuje w czasie gdy czekam na powiedomienie w zegarku. Bateria znika w oczach i w ogóle mam już tego dosyć. Da się to jakoś wyłączyć żeby automatycznie nie aktualizowało tego? e438a70b2077d95ced9c67a6e6ad2c96.jpg

 

Edycja. Problem rozwiązany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o pomoc jak rozwiązać problem AGPS, który w ogóle się nie aktualizuje? Już powoli puszczają mi nerwy jak za każdym razem wchodzę do Mifit-a i ciągle ten AGPS się aktualizuje bez powodzenia. Do tego nawet bez wejścia w Mifit też się aktualizuje w czasie gdy czekam na powiedomienie w zegarku. Bateria znika w oczach i w ogóle mam już tego dosyć. Da się to jakoś wyłączyć żeby automatycznie nie aktualizowało tego? e438a70b2077d95ced9c67a6e6ad2c96.jpg
 
Edycja. Problem rozwiązany
Co pomogło?

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinowałem po pracy cały wieczór. Najpierw w telefonie grzebałem w ustawieniach GPS i wyłączyłem wszystkie uprawnienia lokalizacji dla mi Mifit-a. Później kombinowałem z Bluetooth. W każdym razie nic to nie dało i nawet bez odpalenia Mifit, zegarek ciągle synchronizował AGPS. W końcu miałem się już poddać i zostawić to na dzisiaj. Jednak wpadł mi do głowy pomysł, żeby odinstalować Mifit-a (lolex 3.0.6 mod ten bez mod PL) i zainstalować na próbę Mifit ze sklepu Play. Zrobiłem tak i bingo. Od razu wszystko się uspokoiło i tylko raz zegarek pobrał AGPS i to bez żadnego błędu. Bateria od razu trzyma dobrze w zegarku i telefonie. Tak że już never ever nie zainstaluje modowanego Mifita spoza sklepu, bo za dużo nerwów mnie to kosztowało.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiony PL FW 0.0.8.96 (nawet nie zauważyłem, że przybyła nowa tarcza zegarka).

BTW: w necie już dostępny FW 0.0.8.97, ale na razie robię przerwę :)

Mili_chaohu96PL-poprawny.res

Mili_chaohu96PL-poprawny.fw

kompas.jpg

tarcza.jpg

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...