Skocz do zawartości

Xiaomi Huami Amazfit Bip BIT PACE Lite Youth Smart Watch


alban7314

Rekomendowane odpowiedzi

To jest tylko fw .88 PL  Więc res jest domyślny, który był przy tym (EN)

Ale to "BT Synced" nadal się źle wyświetla

BT Synced to szczegół (tak przetłumaczyłem, ale nie wiem czy ie dałem za małą czcionkę), trzeba rozwiązać sprawę dużej czcionki w menu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, rozeznałem temat. To narzędzie na GitHub jest trochę niedopracowane, stąd te problemu. I obawiam się, że póki co praca tłumacza poszła na marne bo trzeba ręcznie przetłumaczyć FW.... 

Jak będę miał czas, to będę dłubał, chyba, że twórca naprawi narzędzie...

Na tą chwilę można zainstalować wersję z małymi literkami :)

Na szybko do sprawdzenia tłumaczenie ze wszystkich przeczytanych, brak powiadomień.

Mili_chaohu_0.0.8.88-pl1.fw - wrzuć i daj znać czy jest tłumaczenie PL tylko z tego fragmentu. + oczywiście plik RES który wystawiłem dla 88.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, tomurbanowicz napisał:

OK, rozeznałem temat. To narzędzie na GitHub jest trochę niedopracowane, stąd te problemu. I obawiam się, że póki co praca tłumacza poszła na marne bo trzeba ręcznie przetłumaczyć FW.... 

Jak będę miał czas, to będę dłubał, chyba, że twórca naprawi narzędzie...

Na tą chwilę można zainstalować wersję z małymi literkami :)

Na szybko do sprawdzenia tłumaczenie ze wszystkich przeczytanych, brak powiadomień.

Mili_chaohu_0.0.8.88-pl1.fw - wrzuć i daj znać czy jest tłumaczenie PL tylko z tego fragmentu. + oczywiście plik RES który wystawiłem dla 88.

Ale przecież fw jest przetłumaczone ? :D Czego Ci brakuje jeszcze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tymcio napisał:

Ale przecież fw jest przetłumaczone ? :D Czego Ci brakuje jeszcze? 

Gdzie jest? Jest tylko plik txt do toolsa. Problem jest z tłumaczeniem z automatu i kompilacją za pomocą toolsa, bo wynikowy FW nie pasuje dokładnie do pliku RES. Jak ręcznie się przetłumaczy FW za pomocą HEX jest OK. Zgłosiłem problem na GitHubie. 

Post wyżej zrobiłem wstępne tłumaczenie fragmentu FW - proszę sprawdźcie u Was jak to wygląda.

Dla jasności:

Przetłumaczony oryginał FW za pomocą toolsa + przetłumaczony oryginał RES = małe czcionki.

Przetłumaczony oryginał FW za pomocą toolsa + przetłumaczony MOD RES = duże czcionki, ale przesunięte.

EN FW (via HEX) + przetłumaczony MOD RES = duże czcionki PL, bez przesunięcia.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tymcio napisał:

Ja generalnie też robiłem to wszystko ręcznie ;) ale tak, wszystkie powiadomienia są przetłumaczone.

Ja wiem, ale nie chodzi o Twoje tłumaczenie. Chodzi o kompilacje Twojego tłumaczenia z FW. Rozumiesz? Na etapie kompilacji (zh-cn2en.py) jest jakiś bug. I przyznał mi rację gość, który jest adminem na GitHubie - prosił, żebym to zgłosił.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjedź palcem w dół na głównym zegarze gdzie są powiadomienia - tam to wstępnie kilka ciągów przetłumaczyłem - All read! jako Przeczytane!

Aa, zapodałeś screena, nie zauważyłem :)

Napiszcie który tekst w pierwszej kolejności jest do tłumaczenia - zrobię to sukcesywnie :) 

No i co z tym B sync? Nie pasuje takie tłumaczenie? Czy za mała czcionka?

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletne tłumaczenia FW:

  • 0.0.0.8.74 
  • 0.0.0.8.88 - to przetestujcie, czy nie przesuwają się napisy w menu głównym (nie mam na razie jak sprawdzić)

FW-74PL.zip

FW-88PL.zip

W Mi Fit 3.0.7 siedzi już normalnie FW 0.0.8.88 (oczywiście chiński).

W Mi Fit 3.0.6 trzeba było czekać na aktualizację przez OTA.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tomurbanowicz napisał:

Kompletne tłumaczenia FW:

  • 0.0.0.8.74 
  • 0.0.0.8.88 - to przetestujcie, czy nie przesuwają się napisy w menu głównym (nie mam na razie jak sprawdzić)

FW-74PL.zip

FW-88PL.zip

W Mi Fit 3.0.7 siedzi już normalnie FW 0.0.8.88 (oczywiście chiński).

W Mi Fit 3.0.6 trzeba było czekać na aktualizację przez OTA.

Pobieram .88 ;) 

EDIT:
I niestety, po dodaniu .res się kaszana robi (a przed jest na prawo wszystko).

 

IMG_20170913_183001.jpg

Edytowane przez Tymcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...