Skocz do zawartości

Xiaomi Huami Amazfit Bip BIT PACE Lite Youth Smart Watch


alban7314

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, milenium17 napisał:

Widziałem Twój wpis na en.miui - ja na dziś miałem budzik na 5.30 - telefon zadzwonił, zegarek cisza. Wcisnąłem guzik żeby bo odblokować - zaczął się alarm....

Heh, ciekawe jak działa ten alarm w zegarku, bo np. w Mi Band działa on niezależnie - można mieć Mi Band rozparowane a będzie dzwonił i to dokładnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mega zły, bo Chińczyk poleciał totalnie w kulki i napisał mi, że nie ma na stanie zegarka i czy mogę zaczekać min. 15 dni na wysyłkę. Napisałem mu kilka bluzgów i anulowałem zamówienie, ale g z tego, bo na Alliexpress mam info, że dopiero po ośmiu dniach, jeśli on nie wyśle towaru, mogę dopiero dostać zwrot kasy. Tak, że jestem w czarnej..... Miałem sobie sprawić prezent na imieniny, a tu taki zonk. Nie wiecie jak można by przyspieszyć zwrot pieniędzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o podbicie na forum Huami szczególnie 2 wątków:

Im więcej będzie głosów, to może szybciej coś z tym zrobią :)

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazfit BIP Tools: https://github.com/amazfitbip/tools

Cytat

small tool to convert amazfit bip resource file to a standard image file.

./res2img.py [Mili_chaohu.res]

if you call it without any parameter actually it will look for "Mili_chaohu.res_3.0.4"

it will generate splitted a number of raw file and for each file a correspondent jpg file.

The program generate some temporary file like a textual palette and a mask to be applied to the grayscale image to get the indexed one. By tweaking the program is possible to keep souch files.

./ch2en.py

Process ch2en.txt by looking for hex string pattern, connect to google translate and add the english translation to the txt file

this tool can be useful for replacing string from chinese to english

 

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomurbanowicz napisał:

Proszę o podbicie na forum Huami szczególnie 2 wątków:

Im więcej będzie głosów, to może szybciej coś z tym zrobią :)

gotowe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, milenium17 napisał:

eee to elegancko :)

Ja już kupuję tego okrągłego jak oddadzą kaskę.

No, z PACE są większe możliwości, ale mnie osobiście przeszkadza w nim wielkość, refleksy na szybce (zdecydowanie większe niż w BIP) i bateria. No, i nie klika z Mi Fit.

 

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegarek dzisiaj przyjechał do mnie i nie mogę ustawić w nim pogody. Wgrałem Mifit-3.0.5, potem próbowałem na wersji 3.0.4 I nic. Wyłączałem w aplikacji pogodę i ponownie włączałem ale nic to nie dało. Macie jakiś sposób na ustawienie pogody?

 

Edycja. Udało mi się ustawić pogodę ale dokładnej lokalizacji nie mogłem znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij na strzałkę przy komunikacie (po prawej stronie). Nie nadałeś po prostu uprawnień.
 
 
Właśnie problem jest z tą strzałką. Po jej kliknięciu chcę nadać uprawnienia Mifit i niby zaznacza się niebieskim suwakiem w prawo, ale nadal wyświetla się komunikat, że Mifit nie ma uprawnień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Właśnie miałem pisać, że odinstalowałem aplikację i zrobiłem wipe danych w TWRP. Następnie od nowa zainstalowałem Mifit - a 3.0.5, nadałem uprawnienia i wszystko działa. Miałem co prawda problem z powiadomieniami SMS, ale wyłączyłem je w Mifit, następnie zrestartowałem Mifit-a, włączyłem powiadomienia i wszystko się naprawiło. Jeszcze raz dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...