Skocz do zawartości

Xiaomi Huami Amazfit Bip BIT PACE Lite Youth Smart Watch


alban7314

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, milenium17 napisał:

Tylko Mi Fit 3.0.4.

Mod czy stock?

Zastanawiam się ile potrzeba czasu (godzin/dni) przy bootlopach na pełne rozładowanie zegarka - bo chyba dopiero wtedy ładowarka zacznie ładować.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomurbanowicz napisał:

W Mibandzie2 ta wersja wgrała nowe firmware. Poza tym to tylko poprawione błędy (np brak FC przy wchodzeniu w menu odblokowania ekranu opaską) i więcej aplikacji z powiadomieniami można dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomurbanowicz napisał:

Mod czy stock?

Zastanawiam się ile potrzeba czasu (godzin/dni) przy bootlopach na pełne rozładowanie zegarka - bo chyba dopiero wtedy ładowarka zacznie ładować.

Standard był z aktualizacji z mi Fit z telefonu. Mam nowy 5X i zrobiłem tylko aktualizację - brak softu...

A nie podłączyłeś go na ten czas do ładowarki? Ja miałem przecież prawie 100% jak umarł a po podłączeniu na 12 godzin ożył. Nie wkładałem do lodówki ;)

zaraz wgram tego 3.0.5 i zobaczę czy padnie czy zaciągnie nowy soft - dam znać

Edytowane przez milenium17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podłączony do ładowarki już 3h, na razie nadal śpi. Czekam aż się obudzi i wrzucam nowy soft.

 

Z forum 4PDA:

"Włożyłem 3.0.5. 
Udał się aktualizacja firmware. 
Aktualizacja zakończyła się niepowodzeniem. 
Wyświetlacz zegara Porush dużo. 
Puste menu. Tarcze są prawie wszystkie buggy pusty / połowy pełna. 
wersja oprogramowania jest teraz pokazano - 0.8.32 
firmware aktualizuje się .... Ale znowu poszedł aktualizację. (Oba przednie trawienia))))

Choć nie svsem są martwe. Jestem naprawdę przerażona. 

 "

Ale na innym forum goście mają OK raczej. Dodany nowy zegarek (watchface) nawet fajny.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, milenium17 napisał:

U mnie wciąż działa na 3.0.5

U mnie na 3.0.5 opaska Mi Band 2 jakoś dziwnie działała - po każdym uruchomieniu Mi Fit musiał się za każdym razem łączyć/synchronizować z opaską. Po aktualizacji FW w opasce i zegarku wróciłem do 3.0.4 bo dobrze działa i ma kilka dodatkowych opcji (nazwa kontaktu przy SMS etc.).

Pogoda działa u mnie.

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, milenium17 napisał:

Działa z 0 sek z watchem.

Jak przychodzi połączenie to można je zrzucić ten po lewej klawisz a po prawej jak się wciśnie to tylko przestaje odtwarzać dźwięk dzwonka? Nie odbiera połączenia?

Nie można było w ogóle odbierać połączeń. Można było (i tak jest do tej pory) tylko odrzucać, albo wyciszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, milenium17 napisał:

aha pogoda pokazuje mi 3 stopnie i śnieg hahhahaha

Pogodę trzeba przestawić, czyli: wyłącz wyświetlanie w zegarku, wył. Mi Fit, zał. Mi Fit. Ustaw wg lokalizacji, potem ręcznie znajdź miasto. Włącz w zegarku.

BTW: na forum piszą, że jeden złapał bootloopa na FW 0.0.8.74 (tym najnowszym). Chyba pozbędę się tego zegarka... Ktoś chętny? :)

Edytowane przez tomurbanowicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...