Skocz do zawartości

GearBest.com


kanapa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wysłałem im zdjęcie. opisałem - a Ci znów mi odpowiedzieli kopiuj wklej:

 

Dear Jakub,

 

Thank you very much for your fast reply. 

We want to inform you that the accessories don't have xiaomi logo. 

But they are original products. Only the black one has xiaomi logo. 

You could confirm this with xiaomi official website. 
If you have future inquiry, please contact us. 

 

Best Regards

Winifred
GearBest Customer Service
http://www.gearbest.com/

 

Założę dispute na paypal jak się zdenerwuje - tym razem o zwrot całości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finalnie zwrócili kasę za podrobione opaski na paypal. 

Mi też, wczoraj. Po 8 dniach roboczych oczekiwania. Teraz jeszcze reklamuje szkło ochronne do kamery bo nie pasuje do kamery. Odpisali że to moa wina (mimo opisu że pasuje do Xiaomi Yi Camera) ale że jestem wartościowym klientem łaskawie wyślą na GB Wallet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W sklepie Gearbest zamówiłem Mi Band dla siebie i znajomych wraz z zapasowymi gumowymi opaskami. Dotarły do mnie oryginalne Mi Bandy, ale opaski gumowe były już nieoryginalne. Kiedy przeczytałem posty w tym wątku postanowiłem zareklamować zamówienie i w moim przypadku muszę powiedzieć, że wszystko przebiegło bardzo dobrze. Po złożeniu reklamacji, poproszono mnie o zdjęcie opaski, a gdy je wysłałem otrzymałem możliwość zwrotu pieniędzy na ich konto (do wykorzystania przy kolejnych zakupach), bądź ponownej wysyłki gumowych opasek. Zdecydowałem się na ponowną wysyłkę i po 2 tygodniach dotarły do mnie oryginalne gumowe opaski. Także moje doświadczenie z tym sklepem jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem już tam (nie tyko produkty Xiaomi):

 

Pierwsze zamówienie:

Drugie zamówienie:

Przesyłka zwykłą Pocztą Polską ze śledzeniem przesyłki, bez problemów z cłem - bezproblemowo.

Czas oczekiwania około 2-3 tyg.

 

Zaraz będę chciał jeszcze coś zamówić, więc generalnie sklep polecam - nie mam z nim problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracając. Mam zamiar kupić: 

1. MiBanda: http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_126026.html
2. Baterie nową do Mi2s http://www.gearbest.com/batteries-chargers/pp_187708.html

3. PowerBank 10000mAh http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_187685.html

 

Jaką mam pewność, że wszystko przyjdzie oryginalne? I jaki jest średni czas oczekiwania na przesyłkę od nich? No i czy nie ma problemu ze zwrotem hajsu w razie gdyby coś poszło nie tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracając. Mam zamiar kupić: 

2. Baterie nową do Mi2s http://www.gearbest.com/batteries-chargers/pp_187708.html

 

 

Nie zamawiaj od nich baterii. Sami mi przyznali ostatnio, że w większości telefonów (w tym Mi-2, Redmi Note itd.) nie maja ich w ogóle na stanie, ba, nie powiedzą Ci o tym. Dowiesz się dopiero po otworzeniu paczki. 2 tygodnie kasę oddawali mi za baterię do Redmi Note (mój błąd, że nie płaciłem paypalem) przez to wymieniłem z nimi chyba z 20 ticketów aż w końcu oddali. Także tego, bateria z innego sklepu i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A i jeszcze, ile trzeba czekać na przesyłkę? Jeśli w ogóle ona przychodzi.

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

A czemu ma nie przyjść?

Jak chcesz mogę ci sprzedać nieotwierane, nowki niesmigane pistonki za 70 zł plus wysyłka

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bullsblood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma nie przyjść?

Jak chcesz mogę ci sprzedać nieotwierane, nowki niesmigane pistonki za 70 zł plus wysyłka

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

No wiesz, różnie to bywa. Czasami paczka zgubi się w drodze, nie zostanie wysłana albo jej wysłanie będzie przeciągane przez jakiś miesiąc a ja swoich pieniążków nie odzyskam :x

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zamówiłem sobie w preorderze Xiaomi Mi4C, a transakcję wstępnie autoryzowałem przez PayPal.

Wysyłka miała być po 30 października, jednak teraz zobaczyłem, że informacja o preorderze (na stronie produktu) zmieniła się na:

Dispatch:Ships within 3-5 business days 

 

Zalogowałem się na swoje konto, by sprawdzić, czy u mnie też ruszyło i zobaczyłem, że przy moim zamówieniu mam status: Payment failed.

Na koncie PayPal status płatności to nadal "Oczekujące". Napisałem zarówno do PayPala jak i GearBest.

 

Co może być przyczyną tego jednostronnego odrzucenia płatności? Na koncie bankowym te środki są nadal zablokowane. Mogę coś jeszcze zrobić w tej sprawie, czy pozostaje mi tylko czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...