Skocz do zawartości

GearBest.com


kanapa

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem parę rzeczy w tym sklepie. Podzieliło mi ostatnio wysyłkę na głośniczek i powerbanka oddzielnie. Głośniczek był sprawdzamy chyba na cle - pudełko i koperta nosiły ślady przecinania.

Wysyłka około 3 tygodni.

Zastanawia mnie tak duża różnica ceny na lampeczkach USB Xiaomii.

Tutaj 3-4 USD a gdzie indziej około 10.

Wyglada identycznie jak taka kupowana w zeszłym roku na Allegro.

Wysyłka pocztą holenderską extra 0.15 USD plus te ich ubezpieczenie za dulara.

Dzisiaj znowu zamówiłem jakieś pierdołki i dostałem extra rabat 1 USD za ostatnie zakupy.

Długo sie czeka i problem ze śledzeniem przesyłek.

Fajne są fotki zapakowanych gadżetów które nadają jako potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Najgorszy sklep z jakim mialem do czynnienia. Czekam juz 3 tydgodnie na wysylke, chociaz towar jest in stock. Jak napisalem ze rezygnuje z zamowienia i chce zwrotu pieniedzy to odpisali ze zwroca mi na jakies ich wirtualne konto wallet gb. Bez przesady. Po krotkiej dyskusji napisali ze mog zworcic mi pieniadze przez paypala ale potrwa to 30 dni. Nie kupujcie tam, lepiej zaplacic wiecej i miec szybciej sprzet niz czekac w nieskonczonosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka razy zamawiałem drobnicę (powerbanki ) etc. bez problemu, 26.06 zamówiłem telefon - wysyłka 3-5 dni do dzisiaj 9.07 nie wysłany, na ticket założony 3 dni temu brak odpowiedzi. Ostatni raz tam kupuję.

 

 

Jak tam wygląda sytuacja z telefonem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam jak oni robią tak niskie ceny? Przecież ceny są niższe o parędziesiąt % a elektronika to nie jest odzieżówka gdzie marże są większe niż 100%. Kto zna odpowiedź? Tylko nie piszcie że w związku z tym że dużo sprzedają to mogą dużo obniżać cenę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten sklep to tragedia. Co z tego że maja niskie ceny jak czekasz na towar którego nie maja na stanie. Zamowilem miesiąc temu xiaomi mini box i dopiero dzisiaj napisali mi że nie maja na stanie i nie wyslą i żebym wybrał sobie inny produkt. Jak napisałem że chcę zwrotu kasy to pojawił się problem bo oni nie chcą zwrócić. Otworzyłem spór na paypalu to kazali mi wycofać to mi zwrócą bo sporu nie zaakceptują. Tylko wcześnie po długiej rozmowie napisali, że zwrot pieniędzy potrwa 30 dni. Lepiej zapłacić więcej i kupic u normalnego sprzedawcy i nie mieć żadnych problemów niż później mieć z nimi problemy.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wszystko doszło. MiBand szedł 11 Dni od nadania, od zamówienia do nadania minęło 3 dni czyli w sumie 14 dni od zamówienia. NLPost. Gorzej było z Yi. Szła 21 dni od nadania, nadana została po 3 dniach od zamówienia czyli w sumie 24 dni. Dodatkowo dostałem jakieś punkty i miałem chyba ze 3USD zniżki więc spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Band szedł praiwe miesiąc. Zamówione oryginalne opaski przyszły podrobione. Tyle w temacie.

Co do opasek masz racje. Też dostałem podróbę. Jaką pocztą zamawiałeś MiBanda? Dopłaciłeś do NLPost? Zresztą to nie wina Gearbest że poczta się opierdziela :D Nadają szybko więc spoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie mam pretensji do siebie, a do gearbest, ponieważ ma dwie różne oferty z opaskami oryginalnymi i podróbami !

Z tego co ja widzę to mają same podróbki opasek, nawet tam gdzie napisali original to są podróbki - przeczytaj komentarze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałbym pretensje do siebie, że dałem się tak wrobić, tym bardziej, że łatwo można było tego uniknąć, ale każdy jest inny więc nie ma się o co kłócić.

Wiadomo natomiast, że kupując cokolwiek w Chinach należy być podwójnie ostrożnym. Tak samo jak ludzie kupują np. na aliexpress sprzęt Xiaomi po cenach niższych niż robi to samo Xiaomi, wręcz cenach dumpingowych, czyli niższej od kosztów produkcji i później mają pretensje do sprzedawcy, że kupili podróbkę. Bez przesady. W takim przypadku wystarczy tylko trochę pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujesz zupełnie inny przypadek!

 

Kupowałem na Gearbest, bo dostałem informację, że Mi Band jest oryginalny. Podczas zakupu wpadłem na pomysł zakupienia dodatkowej kolorowej opaski. Znalazłem dwie oferty - jedna tańsza podróby i druga droższa oryginału ( w opisie jest, ze to oryginał oraz na zdjęciach równiez ). Skoro Mi Banda mają oryginalnego to opaski pomyślałem, że też - w końcu sa dwie oferty na podróbę i nie.  

 

Finalnie dostaję podróbę i ma być to moja wina? :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina nie jest twoja, ale gdybyś przeczytał komentarze to pewnie byś tego nie kupił  :wink:

Ten przykład z aliexpress nie odnosił się do Ciebie, podałem go tak ogólnie, żeby pokazać jacy ludzie są bezmyślni. Lepiej zapłacić drożej, ale mieć pewność, że dostanie się oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on nie kupywal na aliexpress tylko na gearbest a to duza roznica.

Przecież napisałem, że to się nie odnosiło do niego...Chodziło mi o to, że robiąc zakupy w Chinach należy myśleć, niezależnie na jakiej stronie kupujemy.  A na gearbest też masz komentarze na temat produktu od kupujących, gdzie wyraźnie napisali, że to są podróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczcie się czytać komentarze robiąc zakupy, wszyscy tam piszą, że te niby oryginalne opaski to podróbki. Także pretensje możecie mieć tylko do siebie.

Nie zgadzam się z Tobą. 

  • By sergandnike Mar-15/2015 08:03:22

    Question:

    it is original by xiaomi ?

    Reply:

    Hi,it is original by xiaomi.

  • By Alberto Feb-20/2015 05:02:19

    Question:

    Is it one band or two ?

    Reply:

    hi, it is only one band.

  • By Alex Feb-19/2015 04:02:03

    Question:

    This is original genuine Xiaomi or OEM?

    Reply:

    hi, it is original.

Źródło:

http://www.gearbest.com/watch-accessaries/pp_143315.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał pretensje do siebie, że kupiłem kota w worku i dałem się tak nabrać, a wystarczyło przeczytać recenzje osób, które już dostały te opaski. No ale mówię, każdy człowiek jest inny i ma inne poglądy. Wina może i nie jest wasza, ale na pewno bym był zły też na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z Tobą. 

  • By sergandnike Mar-15/2015 08:03:22

    Question:

    it is original by xiaomi ?

    Reply:

    Hi,it is original by xiaomi.

  • By Alberto Feb-20/2015 05:02:19

    Question:

    Is it one band or two ?

    Reply:

    hi, it is only one band.

  • By Alex Feb-19/2015 04:02:03

    Question:

    This is original genuine Xiaomi or OEM?

    Reply:

    hi, it is original.

Źródło:

http://www.gearbest.com/watch-accessaries/pp_143315.html

 

Przeczytaj pierwszy post w opiniach. Z załączonym zdjęciem, na którym widać wyraźnie, że to nieoryginalne opaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszy post w opiniach. Z załączonym zdjęciem, na którym widać wyraźnie, że to nieoryginalne opaski.

Nie jestem ekspertem od opasek (dostałem Mi Band z dodatkowymi opaskami w jednym zamówieniu). Wtedy odkryłem że brakuje napisu "Designed by Xiaomi". Nienerwowo złożyłem reklamacje. Nie są to duże pieniądze więc się nie denerwuje. Zobaczymy co mi odpiszą. Jeden Chińczyk z ebay po moim emailu że w sprzedanym zegarku z 25$ przestała działać jedna funkcja od razu wysłał nowy. Mam nadzieję że GB nie będzie się szarpać za mniejszą kasę i tracić klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toran melduj jak sprawy się potoczą, też coś z tym będę robił ;) Spór PayPal zostawię sobie ( 180dni ) w razie gdyby opaska się zepsuła..

Gravis, GB uznało mają reklamację :) Zwrot kasy na konto PayPal lub wysyłka nowego towaru lub zwrot na GB Wallet :) Wybrałem zwrot na PP. Napisali że omyłkowo wysłali nie ten towar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to samo, lecz odpisali mi, bym upewnił się czy na pewno dostałem złą opaskę. Oczywiście odpisałem im, że ta którą mi wysłali nie ma nawet logo Xiaomi na paski i na opakowaniu. Mam nadzieję, że podejdą do sprawy honorowo, bo chciałem zamówić jeszcze kilka takich kompletów (Miband+ kolorowa opaska).
Teraz czekam na ich odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...