Jump to content

Mi3 Padł po aktualizacji, ciemny ekran, przy podłączeniu z PC nieznane urządzenie


Zenek
 Share

Recommended Posts

Po dzisiejszej aktualizacji uruchomił się poprawnie. Miałem zainstalowany WSM i też wszyskto ok, ale od paru dni zaczęły pojawiać się błędy związane z ui. Po jednym z takich błędów weszłem do recovery uruchomiłem drugi rom 4.6.13 i zainstalowałem aktualny 4.6.20, wszystko przebiegło ok, po instalacji WSM też ok, ale po zmianie motywu znowu błędy UI i nic nie można było zrobić, więc dłużej przytrzymałem przycisk zasilanie telefon uruchomił się ponownie ale wisiał na logu MI więc znowu przytrzymałem dłużej klawisz zasilania i już nie wstał po tej operacji. Obecnie nie reaguje na nic, nie mogę wejść w recovery, fastboot a po podłączeniu do PC wykrywa jako urządzenie nieznane. Macie jakiś pomysł czy wysyłać do Xiaomi na gwarancji?

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie, nic nie mogę zrobić. Próbuję różne kombinacje ale nic nie skutkuje. 

 

Jak wygląda procedura wysyłki telefonu do serwisu Xiaomi? Ktoś już wysyłał?

Edited by Zenek
Link to comment
Share on other sites

Kupilem na Ibuygou. Rozładowany nie był gdy to się stało był naładowany w 50% przynajmniej, gdy podłączam pod ładowarkę nie świeci się dioda informująca o ładowaniu ale dam go na noc pod ładowarkę może coś to pomoże. 

Link to comment
Share on other sites

Bez, ładuję ładowarką z tableta Asus.

 

Odnośnie ładowania to jak robiłem te nieszczęsne operacje to miałem telefon podpiety do ładowania, może ma to jakieś znaczenie. 

Edited by Zenek
Link to comment
Share on other sites

Podpięty do ładowania, to te romy wrzucałeś przez Recovery - wtedy powinieneś mieć naładowany telefon ale chyba nie może być podpięty, spróbuj go dłużej podłączyć do ładowania, a potem spróbuj podłączyć do PC/Laptopa jak w komputerze wykryje to może będziesz mógł skorzystać z MIFlash ( tylko że tam potrzebne jest wejście w Fastboot)

Jeśli chodzi o gwarancję , porozmawiaj z YoYo na chacie Ibuygou w godzinach porannych (lub przez email) , w razie czego może będziesz mógł wysłać do Bułgarii do MiCenter

Link to comment
Share on other sites

Miałem podpięty ale bateria była w ok. 60% naładowana. Romy wgrywałem przez program aktualizacje. Rano sprawdzę czy to coś dało ładowanie przez noc. Emaila już do niej wysłałem, czekam na odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa się wyjaśniła, tak jak napisał lucas7911 telefon był mocno rozładowany (dziwne jest to że po kilku restartach rozładował się z 60% do 0 przy zasilaniu sieciowym), a było tak: podłączyłem telefon na noc do ładowania, rano wstaję i widzę, że dioda led swieci na pomarańczowo, myślę sobie super jest jakaś reakcja, uruchamiam telefon, który cały czas uruchamia się w recovery. Wyczyszczony cała karta sdcard, wszystkie dane. Więc wgrałem rom stable 4.3 przez MiFlash, przy okazji sprawdziłem, że dioda led prawidłowo działa na nieodebrane połączenia, co w androidzie 4.4.2 nie działa. Poźniej miałem przygodę z ponownym wipem, ale obecnie telefon działa, uff.

Link to comment
Share on other sites

W momencie jak telefon staje na bootlogo zazwyczaj się mocno grzeje (u mnie dwa razy przy zabawie z pierwszymi wersjami wsm), wtedy bateria ginie w oczach, ja po reinstalacji romu z recovery traciłem i z połowę naładowania baterii. Ostatecznie pożegnałem się z modułem mitools i nie mam już podobnych problemów.


closed.pngProblem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...