Skocz do zawartości

MIUI Future Theme. Nowy poziom modyfikacji wizualnej.


Re4ctioN

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytać, czy ten theme jest gdzieś dostępny czy jest "work in progress"? Bo nie znalazłem nigdzie informacji o tym a jestem bardzo ciekaw. Theme ten, pomijając, że według mnie jest piękny, to mam wrażenie, że jest bardziej zaawansowany niż inne themes'y, które można znaleźć w markecie.

 

 

LINK: http://en.miui.com/thread-23772-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomo kiedy te konkreciwo wyjdzie? ^_^ No nie powiem, może to będzie pierwszy motyw, na który w całości się przesiądę :D Tak to zmieniam tylko tapetę i ikony, choć dzisiaj znalazłem wreszcie motyw ekranu blokady stockowej z pogodą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest Blue_V5_european :D Jedyny jak dla mnie minus jest taki, że podpisy utworów są na dole ekranu ;)

Chyba jednak wrócę do domyślnego ekranu blokady, bo nie podoba mi się podpisywanie utworów na dole ekranu. Oprócz tego okazało się, że gdy jest niski stan baterii to informacja o tym, pojawiająca się na ekranie blokady, jest w języku chińskim.

Edytowane przez AmyS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Motyw MIUI Future Theme pojawił się w aplikacji Motywy pod nazwą "The+Taste+of+Life", jednak można napisać "The Taste of Life". Niestety do ściągnięcia The Taste of Life potrzebnych jest 6 MiKredytów. Moje pytanie brzmi, czy Istnieje możliwość, aby ktoś, kto posiada MiKredyty pobrałem i udostępnił motyw? ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam możesz pobrać, za free ;)

 

Mam 10MiKredytów, ale nadal myk z WSM działa, jak posiadasz WSM to spróbuj:

 

-Pobierz z neta i zainstaluj moduły: "Paid Themes" i "Themes Authorization", w WSM oba zaznacz, restart telefonu i wchodząc w motywy mozna pobierać płatne motywy.

 

Pobrałem ten motyw ale szału nie ma, nie działa jak na animacjach - tam to bajka, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szumu narobiłem, a później ściągnąłem wersję Trial. Jestem po prostu rozczarowany. Ten sam autor, co na stronie, ten sam motyw, a taka słabizna z tego wyszła... :( No nic, nadal będę pomykał na motywie domyślnym z ikonami od innego motywu ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyw MIUI Future Theme pojawił się w aplikacji Motywy pod nazwą "The+Taste+of+Life", jednak można napisać "The Taste of Life". Niestety do ściągnięcia The Taste of Life potrzebnych jest 6 MiKredytów. Moje pytanie brzmi, czy Istnieje możliwość, aby ktoś, kto posiada MiKredyty pobrałem i udostępnił motyw? ^_^

Ładny motyw rzeczywiście. Tylko animowane ikonki (pogoda, zegar, notatki) nie są aktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam możesz pobrać, za free ;)

Mam 10MiKredytów, ale nadal myk z WSM działa, jak posiadasz WSM to spróbuj:

-Pobierz z neta i zainstaluj moduły: "Paid Themes" i "Themes Authorization", w WSM oba zaznacz, restart telefonu i wchodząc w motywy mozna pobierać płatne motywy.

Pobrałem ten motyw ale szału nie ma, nie działa jak na animacjach - tam to bajka, a szkoda.

Podaj linka do moulow

Lenovo S650 MIUI 4.7.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale WSM macie z mojego poradnika prawda?

 

A co tam jest wyraźnie napisane? Że WSM jest tylko dla ROMu 23.0...

 

Nie dziwcie się że wam nie działa jeżeli macie nowsze MIUI, na którym w 100% złapiecie bootloopa.

 

Czytać ze zrozumieniem. Choć z drugiej strony wkurza fakt, iż takie WSM nie działa na każdej wersji, trzeba wszystko samemu robić, durne MTK, ograniczone na każdym kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale WSM macie z mojego poradnika prawda?

A co tam jest wyraźnie napisane? Że WSM jest tylko dla ROMu 23.0...

Nie dziwcie się że wam nie działa jeżeli macie nowsze MIUI, na którym w 100% złapiecie bootloopa.

Czytać ze zrozumieniem. Choć z drugiej strony wkurza fakt, iż takie WSM nie działa na każdej wersji, trzeba wszystko samemu robić, durne MTK, ograniczone na każdym kroku.

Wgralem te modluly sciagnolem za free ren motym. 3 restary i jest ok. Mam wsm 2.3.5 i bedzie dzialac wszystko ok? Procek mtk

Lenovo S650 MIUI 4.7.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...