Skocz do zawartości

Jak usunąć info o pogodzie z paska?


mondeoklub

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem aplikację pogodową z firmowej na inną i mam problem.

Jak rozciągam pasek to mam tam informacje o pogodzie z fabrycznej aplikacji.

Wyłączyłem powiadomienia w aplikacji Pogoda, 

W ustawieniach paska w powiadomieniach też wykluczyłem aplikację Pogoda i dalej mam info na pasku gdy go rozwinę o pogodzie.

Zna ktoś jakiś sposób na pozbycie się tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, FromWP napisał:

A jak przytrzymasz długo to info o pogodzie to nie przenosi cię do ustawień powiadomień tej aplikacji? Też używam M8, wyświetlało się info i chyba tak to wywaliłem.

Dłuższe przytrzymanie traktuje jako dotknięcie czyli wchodzi w aplikacje.

M8 to fabryczna? Bo wygląda tak samo jak patrzyłem. Ta fabryczna jest całkiem całkiem, brakuje mi tylko, tego, że gdy mieszkam w Krakowie, a obecnie jestem nad morzem to ona dalej pokazuje mi pogodę z Krakowa. Brakuje zmiany lokalizacji, bawiłem się ustawieniami ale dalej nic. Tobie zmienia lokalizację?

No i nie odświeża mi się widget, muszę wejść w pogodę i dopiero się odświeża.

Upatruję problem w tym widgecie, który się nie odświeża..jak w niego wejdę to zarówno pogoda jak i miejscowość się aktualizują. Ale czemu tak jest to nie mam pojęcia.

Dopóki nie wjedę w pogodę to dajmy na to o godzinie 12 w południe będzie mi pokazywał temperaturę z nocy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja jest zepsuta. Gdzieś widziałem jakiś myk żeby zmienić język na angielski ustawić pogodę itp i z powrotem na polski i będzie się odświeżać. Lokalizacje ustawia się trzema kropeczkami po prawej na dole aczkolwiek już nie mam miui i mogę coś pokręcić :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, mondeoklub napisał:

M8 to fabryczna?

Nie, to ze sklepu Pogoda M8, ale graficznie wzorowana na Miui, można ustawić co ile ma się aktualizować i widget działa normalnie. Dodatkowych funkcji od metra, a co do lokalizacji to w tej używam tylko według pozycji. Do innych miejsc mam ustawiony skrót do fabrycznej (pod ikoną pogody w widgecie) gdzie mam różne miasta, już bez widgetu. Sprawdziłem i powiadomienia tej M8 jednak wyłączyłem całkowicie w ustawieniach.

32 minuty temu, kubaMI5 napisał:

Lokalizacje ustawia się trzema kropeczkami po prawej na dole

Piszesz o fabrycznej, czy M8? W najnowszej fabrycznej lokalizacje teraz ustawia się trzema kreseczkami po lewej na dole, ale problem jest w widgecie, który nie odświeża się sam. W M8 lokalizacje ustawia się identycznie.

Edytowane przez FromWP
Dodanie treści
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Panowie:)

Zmieniłem na język angielski, ustawiłem pogodę od nowa i wróciłem do polskiego. Zobaczymy co będzie.

Jeżeli dalej nic to ściągnę tą M8, może widgety ma podobne bo graficznie ta z MIUI jest świetna.

Obecnie używam MSM ale ma dwie wady. Brzydki widget + jest za dokładna:) Pokazuje w obcym mieście ulice, a nie miasto.

Co do sprawdzalności to polecam, jest super. Odświeża się co chwilę i pogoda zawsze się sprawdza.

Wolałbym tą z MIUI lub M8 ze względu estetycznych. Będę sprawdzał i dawał znać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mondeoklub napisał:

Wolałbym tą z MIUI lub M8 ze względu estetycznych. Będę sprawdzał i dawał znać:)

To zainstaluj M8, wygląda jak bardziej rozbudowa stockowa i działa, a zegar z pogodą mam teraz taki. Dodatkowo można definiować co ma się otwierać po kliknięciu w różne pola widgetu (podobnie ja w stockowej, tylko więcej możliwości).

Screenshot_2017-08-01-09-53-20-776_com_miui_home.thumb.png.e0e5f7cf839fbc2f6f803d28c693925e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, mondeoklub napisał:

Ale nadal został ten nieszczęsny pasek:(

O to ci chodzi. To nie jest klasyczne powiadomienie, tylko funkcja samego Miui i chyba nie da się wywalić.

Trzeba niestety wyłączyć, albo odinstalować stockową aplikację pogody i po restarcie nie ma, ale wyłączenie ma też wpływ na grafikę w tym pasku. Pozostaje tylko napis "Pobierz informacje o pogodzie", ale nie ma już dezinformacji.

Screenshot_2017-08-02-08-29-58-693_com_miui_home.thumb.png.f4c372d23505c939ab1b7a3515ca9eb5.png

 

Edytowane przez FromWP
dodanie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chodzi o aplikację pogody to dla mnie ona w ogóle mogłaby nie istnieć, ponieważ z niej nie korzystam, ale w MIUI 9 zaszła taka zmiana względem MIUI 8, że po włączeniu GPS pogoda sama się aktualizuje i pobiera lokalizacje a w MIUI 8 nic się nie robiło po włączeniu lokalizacji. Chyba że mam coś jeszcze źle ustawione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...