Skocz do zawartości

Kupno smartfonu


kaczek

Rekomendowane odpowiedzi

@Wojusek No ja.. Zbiło mi się to szkło, zanim zrozumiałem co się stało to już zamówiłem, co ciekawe zapomniałem dokończyć płatności bo byłem w szoku :P Po godzinie wszedłem zobaczyć czy wgl na dobry telefon zamówiłem, bo gdy zamawiałem to nie zwróciłem na to uwagi :P

Gdy zadzwoniłem do niego zapytać się czy dzisiaj wyśle, zapytał się jakie szkło, powiedziałem "mocolo na note 4x" na to on odpowiedział, że... Te szkła będą wysyłać w poniedziałek i na wtorek u mnie będzie (zamówiłem kurierem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikałem nigdy. Bateria trzyma długo więc się nie czepiam
Jak całkowicie wyłączyć synchronizację z chmurą xiaomi ? Próbowałem ręcznie wyłączać wszystko po kolei ale samo się włącza . Co ciekawe już mam 1,5/5 GB
Może wylogować się z konta xiaomi? Po co ono w ogóle jest ?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz się wylogować. Stracisz opcje namierzania telefonu ale i tak to praktycznie nie działa więc nie wiele tracisz:)
Ps. W zakładce chmura jest jeszcze taki napisik "inne synchronizowane" czy to też odznaczyles?
 
Tak

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz się wylogować. Stracisz opcje namierzania telefonu ale i tak to praktycznie nie działa więc nie wiele tracisz:)
Ps. W zakładce chmura jest jeszcze taki napisik "inne synchronizowane" czy to też odznaczyles?
 
Eghhh.. jak tak szybko zamawiałem to szkło to we wiadomości do sprzedającego nie podałem koloru. Zadzwoniłem dzisiaj do nich żeby się zapytać dlaczego niema tego szkła. Gość powiedział, że kolor nie został podany. Zapytałem się dlaczego nikt sie nie kontaktował w tej sprawie, powiedział że wysłali mejla.. wszystkie kategorie jakie są czyli Kosz, spam, oferty, pieniądze, rezerwacje, zakupy, oferty, społeczności zostały przeszukane i mejla nie było. Powiedziałem mu, że chce czarny, powiedział że dzisiaj wyśle na jutro będzie..

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Traci się też dostęp do motywow
Jest taki problem. Od kupna telefonu wykonałem parę połączeń ii.. połowa rozmówców. Albo trochę więcej narzekała na to że bardzo słabo mnie słyszą.. na dyktafonie wszystko słyszę normalnie.. nie kumam o co chodzi.
Nawet ten gość od szkła mi to mówił

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem szkło za 7zl na cały ekran... Dam znać czy jest wogole coś warte.  Pokrowiec ipaky fajny ale duży telefon się robi:/
To szkło za 7 zł na allegro ? Daj znać. Może faktycznie to bez sensu kupować szkło za 30 dychy jak można za 7

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt szkła 7.90. i jest naprawdę dobrze. Szkło przylega idealnie. Dopasowane bez zarzutu. Na środku nie wielka tęcza która i w drogich szkłach się pojawia. Palcuje się jak każde szkło. Ogólnie POLECAM. Zamówiłem 2sztuki by za jakiś czas jak się porysuje zmienić na nowe małym kosztem. 

Z etui ipaky tworzy idealny zestaw bo etui wstaje minimalnie ponad szkło i spokojnie można kłaść telefon wyświetlaczem do dołu. Próbowałem zrobić zdjęcia ale szkło przylega tak dobrze że go na zdjęciach nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt szkła 7.90. i jest naprawdę dobrze. Szkło przylega idealnie. Dopasowane bez zarzutu. Na środku nie wielka tęcza która i w drogich szkłach się pojawia. Palcuje się jak każde szkło. Ogólnie POLECAM. Zamówiłem 2sztuki by za jakiś czas jak się porysuje zmienić na nowe małym kosztem. 
Z etui ipaky tworzy idealny zestaw bo etui wstaje minimalnie ponad szkło i spokojnie można kłaść telefon wyświetlaczem do dołu. Próbowałem zrobić zdjęcia ale szkło przylega tak dobrze że go na zdjęciach nie widać...
Moje przyszło ok. 11 i.. no jeszcze nie wiem :D brat mi je przyklei pod wieczór bo on zawsze to robił, ja w rodzinie mam range łamaga ii.. xd no lepiej tego robił nie będę. Wieczorkiem dam znać. Ale powiem szczerze że miałem do czynienia ze szkłem mofi i niklin czy jakoś tak, które były droższe od tego a to przynajmniej jeśli chodzi o opakowanie wygląda jakby kosztowało dużo więcej, że tak powiem.. czuć prestiż :D
Wieczorkiem się odezwę jak będę miał je już naklejone. cfc62e7622a5510914cd8a15403d0315.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wojusek napisał:

ii Koszt szkła 7.90. i jest naprawdę dobrze. Szkło przylega idealnie. Dopasowane bez zarzutu. Na środku nie wielka tęcza która i w drogich szkłach się pojawia. Palcuje się jak każde szkło. Ogólnie POLECAM. Zamówiłem 2sztuki by za jakiś czas jak się porysuje zmienić na nowe małym kosztem. 

Z etui ipaky tworzy idealny zestaw bo etui wstaje minimalnie ponad szkło i spokojnie można kłaść telefon wyświetlaczem do dołu. Próbowałem zrobić zdjęcia ale szkło przylega tak dobrze że go na zdjęciach nie widać...

Egh.. No.. ;d Brat czasu niemiał, postanowiłem zrobić to sam.

Dobrze, że te paski były takie te.. no że najpierw się ustawia szkło, przykleja się takie paski po bokach, później odkleja się folie ochronną i jest, że tak powiem "trafione" dobrze :D

Tu troche zabawy było, żeby trafić w diode powiadomień i przyciski te te na dole :D

Alee po paru minutach ustawiania i czyszczenia udało się i... efekt mi odpowiada :D No jest wszystko ok, żadnych bąbli ani niczego takiego, po prostu.. nie widać, że to szkło jest, a tak ma chyba być :P

Na pewno lepsze od tego mofi, przynajmniej jeśli chodzi o łatwość montażu i na tym niema tych takich białych mikro kropek. Wniosek taki, że szkło jest takie jakie być ma ii.. Doświadczenie zdobyłem ;d

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojusek

Jednak to szkło kijowe jest.. egh

tzn.. widać na nim setki takich pasków białych ii.. Jak "jade" Paznokciem po ekranie to czuć te paski.

Dzisiaj jak byłem w mieście na 50 % ekranu wyskoczyła tęcza, próbowałem jakoś dociskać, ale to na nic.

Włożyłem tel do kieszeni, wróciłem do domu i ta tęcza zniknęła.

Ale dzisiaj zawitał do mnie listonosz i przyniósł mi takie cudo z aliexpress: https://pl.aliexpress.com/item/Sindvor-3-Colors-Micro-USB-Charging-Cable-Magnetic-Adapter-Data-Charger-For-Samsung-Huawei-Xiaomi-LG/32800840364.html?aff_platform=aaf&cpt=1503061142130&sk=Ee2JQzjUz&aff_trace_key=1cf33da8d639455396fa5745bfa4593a-1503061142130-08517-Ee2JQzjUz

Wiem, wygląda niepozornie ale jest mega.

Jakbyś nie był w temacie, jest to adapter magnetyczny micro usb.

Działa to tak, że tą większą część zakłada się normalnie na kabel micro usb, a tą mniejszą wkłada się do telefonu. Po prostu. Eghh..

Dodatkowo sama ta końcówka troche wystaje z telefonu, ale akurat do ipkaya pasuje idealnie

jak za 10 zł, to genialne ;d Przyszło w 24 dni

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim szkle też widać te drobne kropki, ale mi osobiście to nie przeszkadza. Dziś telefon wyrwał dzwona na kafle..prosto na wyświetlacz. Uderzenie było tak silne że telefon wywalił blue screena i myślałem że już po nim.. ale.wstal i działa... A szkło.... A szkło calutkie! Wprawdzie przesunęło się o jakieś 3mm od uderzenia ale odkleilem je, przykleilem na nowo i jest lepiej niż było ;d

Daj znać jak czas ładowania z tym magnetycznym dzyndzlem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojusek Czas taki sam, sprawdzałem na jakiejś tam aplikacji która mierzy jakim prądem telefon się ładuje, i to chyba mało możliwe ale pokazuje 1000-1100 mAh a bez tego magnetycznego dzyndzla 800-900 więc.. no Ładuje się tak samo, ewentualnie szybciej ;d Plusem jest też to, że jest to dwu stronne, czyli można ten magnes przyłożyć odwrotnie i też działa ;d Prawie jak usb typ c :D

Na razie ładowałem tym dzydzlem telefon od ok. 80 do 100 % i różnicy nie zauważyłem, no a na pewno i w sumie po to kupiłem to coś- Nie niszczy gniazda, bo to cały czas tam siedzi, nie wyjmuje się tego i nie wkłada, więc gniazdo się nie rozlatuje i nie robi się luźne, dodatkowo syfy się tam nie pchają

Jak ktoś używa telefon bez etui lub z etui typu jakiś tam milimetrowy silikon za dolara to może i to chyba zaszkodzić, bo wystawało by poza telefon, ale mówię. Ja mam ipakaya i noo.. pasuje co do milimetra ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojusek Są. Jeśli chodzi o kable to tylko baseusa albo wsken ewentualnie aukey

Jeśli chodzi o adaptery czyli to co ja mam to w sumie co kolwiek. Z kablami jest tak jak ze zwykłymi kablami micro usb. Jeden ładuje dobrze, drugi źle, tak samo jest tutaj.

Jeśli chodzi o adaptery.. po prostu wchodzi do tego kabel i z drugiej strony są styki, tutaj niema co zepsuć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...