Skocz do zawartości

Kupno smartfonu


kaczek

Rekomendowane odpowiedzi

@tpawel No i kupiłem.. Note 4 snapdragon 3/32 czarną.

Pytanie moje jest takie.. pytałem sprzedawcy o miui i. odpowiedział mi, że jest oryginalny wgrany global. po zmianie systemu trace gwarancje.

Pytanie moje jest następujące. Oryginalnie wgrany system to jest normalny global ? Czy jakieś coś z chińskim gównem  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tpawel Niby tak.

No dobra odezwę się jutro jak już przyjdzie. Etui i szkło też już zamówiłem.. Tylko pytanie czy dobre szkło ? No bo zamówiłem mofi na pełny ekran za 30 zł, a za 20 mogłem kupić mocolo, też na pełny ekran. Już bajka w tą dychę tylko pytanie czy mocolo nie jest lepsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tpawel No i jest.. znalazłem bad pixela.. egh.. No niby jest tylko jeden. Widać go na pulpicie gdy wejdę w jakiś folder, wtedy tło się przyciemnia i to widać. Występuje to tylko na max. jasności. Przejmować się tym ? Dzwonić do sprzedawcy ? Niechciałbym się bawić w odsyłanie itp...

Co robić ? i czy jak jest jeden taki bad pixel to tak jakby.. wypali się ich więcej ? jak już jeden jest wypalony to..  Będzie ich więcej ? Czkam na rady :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tpawel Podobno jest to częsta wada redmi note 4. Po wpisaniu na yt bad pixel note 4 wyskoczyło mi parę filmików z jakimiś durnymi aplikacjami które odpala się na 30 minut, ekran miga na różne kolory jak powalony i to niby ma pomóc. Może i głupota no ale.. może warto spróbować ?

@tpawel Bo podobno nie jest to bad pixel tylko stuck czy stock pixel. Czyli nie wypalony tylko coś tam. Bad pixela nie widać wcale, po prostu czarna kropka, stuck czy stack widać czyli na czarnym tle widać kolorowy pixel. Podobno te stuck/stack pixele da się uratować tym czymś.. no nic odpalam ten badziewny program i jadooom !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tpawel Hah, nie wierzyłem :P

a jednak.  Nie znikło to całkiem, ale widać to tylko gdy wejdę do szafy, zamknę ją, dam max podświetlenie i black screen, no i telefon do ryja :P (tak właziłem do szafy)

Odpaliłem to na noc na 5 godzin i tyle. Jeszcze w dzisiejszą noc włączę. Może zniknie całkiem ;d

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Po co Ty do szafy wchodzisz?
Egh.. co łamaga to łamaga.. Telefon spadł i się delikatnie mówiąc rozbił.. na szczęście tylko szkło hartowane- bo miałem je założone.. Jakby nie sprzedawca który nie wysłał etui przedwczoraj tylko wczoraj to nic by się może nie stało. Kurier zapukał do drzwi z etui gdy podnosiłem telefon z ziemi... Egh..
No nic.. 45 zł w kosz bo tyle dałem za szkło mofi z kurierem.. No ale co to zwalać na gościa od etui.. moja wina !
Etui założone, szkło mocolo zamówione. Teraz może być już chyba tylko lepiej..

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłeś to mocolo na pełny ekran?  Bo do mnie jutro przyjdzie Note 4x (już drugi)  i mocno się zastanawiam nad tym szkłem. 
Tzn. No tak. Na pełny, te najtańsze na allegro chyba. Tzn. Wpisz "note 4x mocolo" i daj sortowanie od najpopularniejszych. Te co kupiło 50-60 osób. Ja zamówiłem też to na 4x no bo mam note 4 ale na snapdragonie. Jak coś to poczekaj może dam ci znać. To mofi co miałem to tak średnio mi się podobało. Po przyklejeniu szkła, na środku pojawiły się jakieś takie przebarwienia. Na całym szkle były jakieś takie mikro kropki. Nie przeszkadza to no ale mimo wszystko.
Jak coś to może nie kupuj, przyjdzie, nakleje to będę miał porównanie. Aczkolwiek ponownie crash testów nie będę robił

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

@Wojusek http://allegro.pl/szklo-mocolo-caly-ekran-xiaomi-redmi-note-4x-5-5-i6857301639.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...