popint

Google Now nie wypowiada haseł na głos

Recommended Posts

Czy ktoś z Was ma problem z Google Now? Podczas wypowiadania poleceń typu "ustaw budzik" wszystko działa jak należy. Asystent mówi, że ustawiono budzik. Natomiast w przypadku haseł. Wikipedii bądź np. pogody asystent milczy. Pokazuje tylko wynik bez głosu. Nic nie pomaga.

Siema wszystkim. Od kiedy przerzuciłem się na nowe urządzenie asystent głosowy Google przestał działać tj. Gdy zapytam o korki na trasie, wysokość Mount Everest, czy kurs waluty dostawałem za każdym razem odpowiedź głosową. Teraz tego nie ma. Przeszukałem opcje i nie znalazłem rozwiązania . Jakieś sugestie?
Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Aplikacja Google jak i zmiana tekstu na mowę jest zaktualizowana. W tej drugiej ustawiłem domyślny język angielski, a polski ustawiony jest jako drugi. W dalszym ciągu milczy

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Witajcie, mam problem z google now, a mianowicie po komendzie "jaka jest pogoda" google nie przemawia. Pogoda się wyświetla ale nie słychać odpowiedzi głosowych. W ustawieniach zamiany tekstu na mowę wszystko mam poustawiane. Posiadam wersję miui 8.5.8.0 global. Możecie sprawdzić czy u was działają odpowiedzi google?

No i co, nikt nic nie powie?

Edited by Łukaszzz

Mam ten sam problem

POMOCY - NIBY WSZYSTKO DZIAŁA - TYLKO JEDEN PROBLEM - ASYSTENT NIE ODPOWIADA NA GŁOS /NIE CZYTA/ - JAK UAKTYWNIĆ ABY ASYSTENTKA CZYTAŁA NA GŁOS

Guest
This topic is now closed to further replies.