KamQiX

Kolor Waszego "złotego" Redmi Note 4X?

Recommended Posts

Witam,

Zacznijmy od tego czy istnieje w ogóle wersja Xiaomi Redmi Note 4X (Snapdragon) z białym przodem i szarym tyłem? No cóż... Nigdy takiej nie widziałem do kupienia, a gdy szukałem przejrzałem bardzo wiele ofert. Jednak znalazłem takie zdjęcie, które sugeruje, że taka wersja również jest dostępna:

redmi-note4-7591.jpg

Gdy patrzę na mój smartfon widzę właśnie jakby był po prostu szary. Przy patrzeniu na niego pod kątem 90 stopni nawet delikatnie nie wpada w szary. Dopiero przy dość sporym odchyleniu urządzenia jakby delikatnie wpada w beżowy i jest właśnie taki szaro-beżowy. Można by to nazwać złotym, ale jest to moim zdaniem sporo naciągane. 

Dlatego pytam Was! Na pewno ktoś posiada złotą wersję i doskonale wie czy w rzeczywistości jest on bardziej szary niż złoty?

Pozdrawiam,

KamQiX

Edited by KamQiX

Posiadam i jestem takiego samego zdania ;) osobiście wolałbym czarny ale wtedy on był 20$ droższy. 

Ja tak samo koszt czarnego jest niższy dlatego zastanawiam się nad podmianka

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Mi osobiście czarna ramka ekranu wokół białego frontu nie przeszkadza a nawet nie zwracałem na nią uwagi dopóki nie zacząłem czytać opinii na forum.

Złoty tył jest mało złoty ale to głównie zależy od światła, w dziennym świetle tył wydaje mi się bardziej szary niż złoty.

W sumie wolałbym czarne plecki a nawet błękitne ale nie dam 270zł więcej za głupi kolor.

Najtańsza oferta jaką znalazłem tydzień temu na model którym mi pasował to 989 za złoty i 1260 czy 1269 za czarny/srebrny. Aktualnie ten sprzedawca ma czarny za 1099zł.

34 minuty temu, tpawel napisał:

O ile 3/32 w sumie słabo z Chin wychodzi o tyle 4/64 z wysyłka bezvatową kupi poniżej 8 stówek..

A dolicz VAT i masz to samo. Chciałem kupić na ibuygou.com ale brak opcji DHL czyli na 100% doliczyli by mi VAT i musiałbym czekać tydzień, dwa, miesiąc... a tak to miałem słuchawkę następnego dnia rano zamawiając wieczorem. 

3 minuty temu, majdan12 napisał:

@Słony

A w Proline 3/32 GB za 699/749 zł :-D

Zastanawiałem się czy brać w Saturnie za 730zł 3/32 ale nie widzę opcji 3GB RAM jak mi teraz zostaje średnio 1GB wolnego z 4GB ;) 

@Słony

Jesteś kolejnym który patrze na to ile RAM jest wolne a ile zajęte jak nie ma aplikacji :-( jakby to miało jakiś sens.

Edited by majdan12

Mam dwie sztuki, sam używam czarnego drugi jest złoty ale jestem rozczarowany jego bladością, miedziany mogli robić i źle komponuje się z białym panelem ekranu. Zapłaciłem po tyle samo

Edited by djtonka

Guest
This topic is now closed to further replies.