Skocz do zawartości

Jak włączyć TWRP jako wiersz polecań


tasakamana

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, tasakamana napisał:

@slimdickWłaśnie na windows 10 nie mam takiej opcji 

Masz, tylko coś robisz nie tak. To pobierz tą paczkę minimaladbfastboot: https://www.androidfilehost.com/?fid=24521665358595410 zainstaluj, uruchom plik maf32.exe i sama konsola otworzy ci się w katalogu do którego powinieneś wgrać twrp.img.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tasakamana napisał:

@slimdick poradziłem sobie już sposobem kolegi wyżej, ale dzięki za uświadomienie :P

To jeszcze nie korzystaj z tego poradnika video dosłownie, a w szczególności nie rób "wipe system" w twrp. Nie wiem na czym instalujesz, ale po takiej operacji w niektórych telefonach mogą być problemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tasakamana napisał:

Jakiś zaufany poradniczek macie gdzie nie będę czekał jak debil na efekty? :D Instaluje oczywiście na Mi5s 

Tak już wiem, że Mi5s. Co do poradnika to powinien wystarczyć ten Acida ze strony miuipolska https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

Da się przerwać trzynmajśc dłuugo power, tylko nie wiadomo co zrobiłeś i jakie będą tego efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FromWP Teraz mam taki problem

  • Z menu Reboot wybieramy Reboot recovery i ponownie podłączamy urządzenie do komputera, którego pomięć wewnętrzna powinna być teraz widoczna po wybraniu w TWRP przycisku Mount > Mount internal storage
    Jestem w menu reboot, nie mam reboot recovery tylko samo recovery, kiedy to zrobię telefon resetuje się i powraca do TWRP, i teraz ja ma wyglądać sprawa z tym mount? Kiedy wchodzę w zakładkę mount mam parę opcji do zaznacznia takich jak: DSP,System, Data(zaznaczone),Cashe(zaznaczone),Cust,Persist,USB OTG,mount system partition read-only(zaznaczone) oraz dwie zakładki: Select Storage, Disable MTP, co mam wybrać? :V

    Dodam że komputer widzi telefon ale nie wyskakuje błąd sterowników 
Edytowane przez tasakamana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tasakamana napisał:

Dodam że komputer widzi telefon ale nie wyskakuje błąd sterowników 

Po podłączeniu do komputera i wybraniu przycisku "mount internal storage" komputer powinien go zobaczyć jako pamięć do której wgrywasz plik zip romu. Tam powinno być zaznaczone: data i cache (ewentualnie SDcard jak jest), reszta odznaczona..Oczywiście MTP ma być enable. 

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...