Skocz do zawartości

Wielka obniżka Xiaomi Mi3 na Spemall


Re4ctioN

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swojej strony dodam, że polecam sklep w pełni. Kupiłem RedRice'a i wszystko poszło sprawnie. Jest nawet temat o tym sklepie gdzieś na forum więc można poczytać.

http://www.spemall.com/XIAOMI-3-WCDMA-Smart-Phone-with-MIUI-V5-OS-Snapdragon-800-2-3GHz-Quad-Core-5-Inch-1920-1080-IPS-Retina-Screen-3G-GPS-Dual-Camera-OTG-2G-RAM-16GB_g.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wszyscy juz robią czystki na wersje 16gb.

czuc ze nowy model zbliza się wielkimi krokami, nawet na oficjalnym fanpage Ibuygou napisali:

"Mr Mitu will give you all 3 keywords today : 

1. Mi3s, Mi4, RedMi Note LTE
2. in July
3. either ... or ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście kupując rzeczy z Chin i zawsze wybierając DHL nie spotkałem się z naliczeniem VATu. Moi znajomi również nie mieli takich nieprzyjemności więc myślę, że w dzisiejszych czasach bardziej opłaca się wybrać DHL jako wysyłkę. Rok temu i wcześniej natomiast bardziej opłacało się brać przesyłki pocztowe - Hong Kong Post, Singapore Post i podobne, a DHL z tego co czytałem był czasami trzepany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam. Właśnie przed chwilką się zarejestrowałem bo bardzo interesuję mnie zakup Mi3 ewentualnei Mi4.

 

@mpoplawski ile dałeś za Mi3z przesyłką? W polsce Mi3 kosztuję ponad 1250zł(allegro) dlatego ciekawi mnie czy nie lepiej zamówić z zagranicznego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogawo. Sam telefon w przeliczeniu na złotówki to ~880zł(spemall.com), jeśli prawdą jest to co mówisz to transport to prawie 1/2 telefonu

 

Edit: Ups, to wersja 16Gb, 64Gb pewnie 200zł drożej.

Edytowane przez dixer6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Tak nawiasem to chciałbym się zapytać przy okazji gdzie znajdę jakiś poradnik zakupowy, wszyscy o tym piszą w różnych topikach a ja nie mogę tego znaleźć więc albo jestem ślepy albo szukam nie tutaj gdzie trzeba :) Sorry, za OFT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Tak nawiasem to chciałbym się zapytać przy okazji gdzie znajdę jakiś poradnik zakupowy, wszyscy o tym piszą w różnych topikach a ja nie mogę tego znaleźć więc albo jestem ślepy albo szukam nie tutaj gdzie trzeba :) Sorry, za OFT

http://miuipolska.pl/kupno-mi-2-na-ibuygou-com/

 

Ja kupiłem na spemall i za Mi3 z 16GB zapłaciłem razem z przesyłką (DHL) 980zł. Obyło się bez VAT. Paczka opisana "repaired communication device, price: 27,40$".

Edytowane przez Klapslock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zamówiłem niedawno mi3 z tej aukcji, ale mam pewne obawy. Przed wysyłką zapomniałem napisać do sprzedawcy maila żeby wysłał paczkę o obniżonej wartości, jako gift itp. Czy teraz na 100% będę musiał płacić VAT?

Przesyłka expresowa DHLem.

Edytowane przez staasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...