Skocz do zawartości

DLNA


mms

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z informacji jakie udało mi się zdobyć w internecie wychodzi na to, że tylko xiaomi mi 5 ma DLNA (chodzi mi o odtwarzanie filmów na z telefonu na TV, mój obecny fon redmi 3s potrafi tylko zdjęcia wysłać na TV). Jestem przed wyborem nowego telefonu i zastanawiam się między: MI5, MI5s, a Mi5s plus. Z tej trójki tylko Mi5 posiada DLNA. Chciałbym, by użytkownicy danych modeli potwierdzili czy faktycznie ową funkcję znajdę tylko w Mi5.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mms napisał:

Witam.

Z informacji jakie udało mi się zdobyć w internecie wychodzi na to, że tylko xiaomi mi 5 ma DLNA (chodzi mi o odtwarzanie filmów na z telefonu na TV, mój obecny fon redmi 3s potrafi tylko zdjęcia wysłać na TV). Jestem przed wyborem nowego telefonu i zastanawiam się między: MI5, MI5s, a Mi5s plus. Z tej trójki tylko Mi5 posiada DLNA. Chciałbym, by użytkownicy danych modeli potwierdzili czy faktycznie ową funkcję znajdę tylko w Mi5.

 

Z tego co wiem, każdy Xiaomi potrafi przesłać filmy po WiFi, działało mi to na Mi4, Redmi2, a aktualnie działa na Mi5 i Mi4s oraz Redmi 3 pro i 4 pro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój TV (samsung seria D6500) nie posiada Wi-Fi display ani direct, dlatego po zainstalowaniu aplikacji dlna (smart view) mogę odtwarzacz filmy na TV.

DLNA działało mi na starej noki N8 gdzie bez żadnych problemów i dodatkowych aplikacji odtwarzałem filmy z telefonu.

Edytowane przez grzegorz1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 31.07.2017 o 09:58, skay77 napisał:

Mi5 to nawet nie wiem czy kupisz nowy,nie wiadomo czy nie refub bo nich często padały płyta mi5s mi5c to nowsze modele

Wysłane z MI 5s Plus mokeedev
 

Oczywiście że kupisz. Moim zdaniem to w tej chwili jedna z najlepszych opcji. 

Jest na przykład tutaj

Po rejestracji w sklepie z reflinku rabat $10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 1.08.2017 o 18:26, K4r0lSz napisał:

Mój Mi5 natywnie po DLNA się połączyć nie chce z Samsung UE40ES6800 (2012), przy wykorzystaniu Samsung Smart View działa bezproblemowo.
HTC Desire 500 natywnie problemów z tym TV po DLNA nie ma.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Na starszych tv może nie przesyłać tych sprzed 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 27.09.2017 o 08:10, QBAQ napisał:

iMediaShare w sklepie Play pomaga w przesyłaniu plików do TV po sieci WiFi

@kubica nie masz racji, mam telewizor z roku 2011 i śmiga aż miło

Może inaczej, nie działa z TV Panasonic, bynajmniej w moim przypadku ale już na Panasonicu brata z 2013 hula jak ta lala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...