Skocz do zawartości

Czemu ten temat jest zablokowany?


MateuszM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czekam na swojego xiaomi i rozmyślam czy od razu wskoczyć na MIUIPolska no to googluje, trafiam na piękny temat:

widzę, autor dokładnie napisał to co ja chciałbym napisać. No i nagle administrator zamyka temat i odsyła do samouczka, co ma piernik do wiatraka? ja nie chce się szkolić, tylko poznać opinie innych. Proszę o jakieś wytłumaczenie dlaczego taki wątek nie może mieć miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie mnie doradził bo ja nie jestem autorem tamtego wątku. A co tam do szkolenia jest? pobrałem samouczek - przejrzałem dzisiaj, no i ? nadal jestem ciekaw opinii innych - czyli odpowiedzi na zadane pytanie, które jest w zamkniętym wątku.

 

Ja osobiście chce MIUI POLSKA, ale jestem ciekaw bardzo opinii innych. Od tego chyba jest forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to dobrze Cię rozumiem. Tylko Ty zrozum, że zakładasz niepotrzebnie temat, który broni wątku, który się wiele razy powtarzał i dlatego został usunięty. Po drugie założyłeś drugi temat z pytaniem, że jeszcze nie dostałeś zamówionego telefonu, a już chciałbyś instrukcję jak wgrać nowy rom. Otóż ten wątek też zostanie niedługo usunięty,bo znowu pytasz o to samo,co już było tysiące razy omawiane na forum. Poszukaj dobrze na forum jak wgrać nowe oprogramowanie. Na YouTube również masz wiele filmików instruktażowych. Szukanie nie boli, a otwieranie nowych, niepotrzebnych tematów, tylko zaśmieca forum.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...