Sign in to follow this  
Jim Rockford

Mam 2 pytania.

Recommended Posts

Witom syćkich.

Jest to mój pierwszy post, dlatego proszę o wyrozumiałość. Szukałem w szukajce ale nie było nic.

Kupiłek redmi note 4, jak narazie jestem zadowolony. Telefon jest po pierwszym uruchomieniu od wczoraj, pozostało mi 11% baterii i mam komunikat już o podłączeniu ładowarki. Teraz tak :

1. Czy mam formować baterię, doprowadzić do całkowitego wyczerpania baterii (3 razy)?

Robiłem tak kiedyś w nokii, x lat temu, ale chyba nie wyszło to na dobre baterii, takie miałem odczucia.

2. Nie mogłem sparować tv LG 42LA691S na pilota, może dlatego, że mam te 11% i oszczędzanie baterii. Wysłałem info do mui.

Bardzo proszę o szybkie info co do tej baterii, bo nie chcę jej uszkodzić, żeby mi potem nie trzymała.

Pozdrawiam.

Edited by Jim Rockford

Baterii się nie formuje, to nie te czasy i baterie więc ładuj jak masz już 11%, bo baterii nie służy rozładowanie do zera.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

Obecne baterie maja swoje cykle ladowania przy czym jeden cykl to jest od 0 do 100% a sam android tez nie lubi gdy się go za często wyłącza a te baterie bardziej lubią ladowanie/doładowania

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this