Skocz do zawartości

Problem z odciskiem palca PayPal i Dashlane


XaiMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam problem z odciskiem palca w tych dwóch aplikacjach.

Mam Mi6, soft xiaomi.eu 7.7.20.

Dodam że raczej nie wina aplikacji, bo na OnePlus 3T wszystko śmigało.

Problem objawia się na dwa sposoby. W Dashlane tak jak na screenie, dodatkowo dopóki nie zamknę aplikacji home nie działa.

Natomiast w paypalu, przy potwierdzaniu weryfikacji odciskiem palca, gdy dotykam czytnika używa się on jako home i przenosi mnie do ekranu głównego.

Aplikacja mbanku działa bez zarzutu, od razu łapie odcisk palca, dodatkowo co najśmieszniejsze z nią miałem problemy na op3t, trzeba było aplikacje odpalić, przejść do home o jeszcze raz odpalić, bo dopiero wtedy łapał odcisk palca.

Wiecie o co może chodzić? Błąd miui ogólnie, czy tej wersji? Nie miałem innej więc nie wiem czy wcześniej działało. Telefon przyszedł do mnie na syfmiui i wtedy na Dashlane działal odcisk, nie wiem jak na paypalu bo nie instalowałem.

Screenshot_2017-07-26-01-56-09-630_com.dashlane.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mogę potwierdzić i ponownie powiedzieć "Znowu ten shit miui i MI6..."

Tak nie działa PayPal, za to normalnie działa mBank. Pytanie gdzie leży problem, skoro mój kolega z MI6 ma PayPala i jemu działa skanowanie i nie wychodzi na pulpit, a też używa bety MIUI 9.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie

Od kilku dni używam mi6 odblokowałem bootloader i wgrałem najnowsze xiaomi.eu.

Zauważyłem problem z uwierzytelnianiem w aplikacji PayPal przy użyciu zdefiniowanego odcisku palca. Na hasło działa ok a przy odcisku wychodzi z apki. Dodam że apka bankowa z mBanku działa bez zarzutu na odcisk.

Poza tym mam problem z Facebookiem często wychodzi z apki póki co używam wersji lite i jest ok.

Ma ktoś podobne problemy?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ricki napisał:

Czyli problem jest w sofcie xiaomi.eu

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

No nie wiem. U mnie na 7.8.17 działa bez problemu.
Wcześniej miałem global dev 7.8.17 i też działało logowanie.

Edytowane przez damian12332146
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 27.07.2017 o 20:37, XaiMeS napisał:

 

 

Cytat

Aplikacja mbanku działa bez zarzutu, od razu łapie odcisk palca, dodatkowo co najśmieszniejsze z nią miałem problemy na op3t, trzeba było aplikacje odpalić, przejść do home o jeszcze raz odpalić, bo dopiero wtedy łapał odcisk palca.

 

Ja natomiast mam problem z odcieniem mbanku. Nie mogę go uruchomić. Odcisk blokady ekranu działa i blokada na aplikacji też. Na Redmi 3 nie było problemu z uruchomieniem odcisku, redmi 4 problem.

Edytowane przez krzbuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć, nie mogę dodać odcisku palca jako sposób na zalogowanie do aplikacji PayPala, jak wybieram opcję powiąż odcisk palca i wtedy dotykam czytnika to on działa jako wróć do menu, i wraca mnie na pulpit, tylko nie, że wywala z aplikacji tylko po prostu następuje powrót na pulpit, oczywiście normalnie czytnik działa do odblokowania telefonu bezproblemowo, pomoże ktoś?1f609.png Soft: najnowsze Miui Polska, telefon Mi6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, sarmi89 napisał:

Cześć, nie mogę dodać odcisku palca jako sposób na zalogowanie do aplikacji PayPala, jak wybieram opcję powiąż odcisk palca i wtedy dotykam czytnika to on działa jako wróć do menu, i wraca mnie na pulpit, tylko nie, że wywala z aplikacji tylko po prostu następuje powrót na pulpit, oczywiście normalnie czytnik działa do odblokowania telefonu bezproblemowo, pomoże ktoś?1f609.png Soft: najnowsze Miui Polska, telefon Mi6.

Odczytuje tobie czytnik linii papilarnych jako przycisk home, jak wchodzisz do aplikacji spróbuj wyłączyć przyciski nawigacyjne (opuszczasz belkę i tam masz skrót "przyciski" ) i zobacz czy wówczas zadziała.

Edytowane przez dAriusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...