Skocz do zawartości

Pytania i problemy z RN4 MTK


kivoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od wczoraj jestem posiadaczem RN4 3/32 z Mtk (nie koniecznie szczęśliwym posiadaczem)

no i mam takie pytania za razem problemy..

Pytanie 1. Nie wiem czy to normalne i czy tak ma być, czy, może jakaś wada. Ale gdy sprawdzałem dzisiaj czy GPS działa poprawnie to gdy jechałem czy samochodem czy rowerem czy stałem  to pokazywało mi, że znajduje się poza drogą, nie dużo ale.. tak na szerokość. hmm. z 2 metry poza drogą.
Wiem, że to nie jest duża różnica ale.. to normalne ?
Pytanie 2. Nieraz jest tak, że gdy chce odblokować telefon odciskiem palca, i przykładam go to mi odrzuca, drugi raz odrzuca, wytrę rękę, wytrę czytnik linii papilarnych, dalej odrzuca i tak cały czas aż do momentu gdy już nie odrzuca i trzeba narysować symbol. 
Po odblokowaniu symbolem od razu gdy go zablokuje to czytnik lini działa bez problemu, wtedy próbuje parę razy i odblokowuje bez problemu za pierwszym razem, ewentualnie za drugim.
Taka sytuacja miała miejsce z 4 razy w ciągu tych dwóch dni. Po każdej takiej sytuacji skasowałem odcisk palca i dodałem od nowa, no ale sytuacja za jakiś czas znowu się powtórzyła. Co z tym faktem robić ? 
Pytanie 3. Telefon nie ważne czy na wi-fi czy na danych lubi nieraz brac internet nie wiadomo po co i dlaczego... tzn. nieraz patrze na telefon (sprawdzam godzinę czy coś) a na prędkościomierzu internetu pokazuje 1-3 kb/s i tak przez jakiś czas pobiera, przestaje, później znowu pobiera itp.
w sumie to tyle.. z góry dziękuje za odpowiedź.
Edytowane przez kivoPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1 - moze w opcjach nie masz wlaczonej dokladnej lokalizacji?

 

ad.2 - odcisk jest czuly na zabrudzenia i zatluszczenia. Gdy wciskasz nowy odcisk palca w kolejnych krokach przykladaj go pod roznymi kątami

 

ad.3 to chyba standart - wkoncu w tle odswiezajasie aplikacje typu FB czy pogodynka:)

Edytowane przez Wojusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...