Skocz do zawartości

kacperm33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam xiaomi mi4, kupiłem na allegro pod koniec maja 2016. Wszystko przez jakiś czas było dobrze, ale po około 9-10 miesiącach pojawiły się problemy z jackiem - w każdych podłączonych słuchawkach prawa strona działa dobrze, a lewa dopiero po dociśnięciu.

Do tego w czerwcu 2017 zaczęły się problemy z wyświetlaczem. Wymienione zostało złącze na płycie głównej - rozwiązało to problem wyświetlacza. Wymieniłem też baterię.

Jednak po powrocie z naprawy nie działało szybkie ładowanie i telefon nie łączył się z komputerem. Wymieniłem taśmę USB, bo miała powyginane piny. Jednak to nie rozwiązało problemu, a pojawiły się nowe - nie działa dioda powiadomień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nezumi napisał:

na 100% coś zrąbali przy wcześniejszych naprawach. Idź do nich ponownie, albo znajdź lepszy serwis np. wyślij telefon do MiCenter...

A, jeszcze jeden dość istotny szczegół. Mam wersję 3G i na taśmie miałem "3G-IND", a na obecnej mam "LTE-TD". Ale czy to mogło spowodować problem z mikrofonem? Taśmę wymieniałem sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kacperm33 napisał:

A, jeszcze jeden dość istotny szczegół. Mam wersję 3G i na taśmie miałem "3G-IND", a na obecnej mam "LTE-TD". Ale czy to mogło spowodować problem z mikrofonem? Taśmę wymieniałem sam.

Raczej nie. Taśma USB nie powinna mieć wpływu na mikrofon, co najwyżej na sam QC, ale tutaj też nie powinno być różnicy, bo oba modele mają to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Nezumi napisał:

Raczej nie. Taśma USB nie powinna mieć wpływu na mikrofon, co najwyżej na sam QC, ale tutaj też nie powinno być różnicy, bo oba modele mają to samo...

Więc gdzie leży przyczyna? Może taśma, którą mam, jest wadliwa - przy wcześniejszej mikrofon i dioda działały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc gdzie leży przyczyna? Może taśma, którą mam, jest wadliwa - przy wcześniejszej mikrofon i dioda działały
To nie moze byc raczej wina tasmy usb, montujac tasme mogli cos zrabac, ale sama tasma? Daj tel do serwisu niech sprawdza, bo takim gdybaniem to daleko nie zajdziemy.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...