Jump to content

Współpraca z Samsung Gear S3 - Redmi4X

pawelll
 Share

Recommended Posts

Było kilka wątków w formie pytań (bez odpowiedzi) więc kilka informacji i pytań od użytkownika.

Nabyłem Gear S3 i odpowiedź ogólna: działa z Redmi 4X (Global Stable).

Działa generalnie wszystko co powinno z kilkoma drobnymi uwagami:

1. Nie ma na zegarku aplikacji E-mail i Messages - na wielu fotkach są ich ikonki, w zegarku nie ma - prawdopodobnie aplikacja Gear (na telefonie) nie wykrywa odpowiednio aplikacji w telefonie

2. Nie działa odpowiadanie na SMS. Da się utworzyć nowy SMS

3. Problemy ze współpracą z zestawem samochodowym (wg opisu poniżej)

Zegarek sparowany z telefonem, wszystko działa.Włącznie z rozmową "przez zegarek"

- Wsiadam do samochodu, zestaw samochodowy wyszukuje telefon i ... nie znajduje.

- Wyłączam BT w telefonie, włączam ponownie. Łączy z zegarkiem, z samochodem teoretycznie też ale z komunikatem "bez telefonu"

- Kilka prób jak w punkcie 4 - po 2 -3 łączy samochód poprawnie, zegarek teoretycznie też (jak za chwilę się okaże nie do końca).

- Wysiadam z samochodu, samochód oczywiście się odłącza ale na zegarku nie działa połączenie głosowe - nie można odebrać (ani wybrać) połączenia z poziomu zegarka.

- wyłączam i włączam BT w telefonie, wszystko zaczyna działać OK - oczywiście do momentu powrotu do pkt. 2.

PS. Dzisiaj zrobiłem eksperyment. Wyłączyłem BT w zegarku przed otwarciem samochodu i nadal był problem z połączeniem samochodu z telefonem (nie znajdował telefonu). Pomogło dopiero wyłaczenie BT w telefonie i ponowne włączenie. Tak jakby w BT telefonu zostawały jakieś "śmieci" po połączeniu z zegarkiem.

Edited by pawelll

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...