teakiez

Brak zasięgu Xiaomi Mi4c po wymianie płytki z wejściem USB-C

Recommended Posts

Dzień dobry,
Po wymienieniu płytki z wejściem USB-C w Xiaomi Mi4c telefon nie łapie zasięgu na żadnym romie. Jeszcze raz rozkręciłem telefon i sprawdziłem czy wszyszstko jest w porządku. Imho wszystko jest okej, nie wiem co jeszcze mógłbym zrobić.

EDIT: Ponownie wymieniłem płytkę z nowej na starą i starej na nową i przez chwilę był zasięg

Edited by teakiez

15 godzin temu, Acid napisał:

Antenę na pewno doczepiłeś?

Tak, na 100%. Nie mam zielonego pojęcia co może być problemem

Edited by teakiez

Jeśli masz możliwość, to zamontuj starą płytkę i sprawdź czy jest źle - w ten sposób wyeliminujesz nową płytkę jako przyczynę braku zasięgu.

2 godziny temu, slavkoTM napisał:

Jeśli masz możliwość, to zamontuj starą płytkę i sprawdź czy jest źle - w ten sposób wyeliminujesz nową płytkę jako przyczynę braku zasięgu.

Zamontowałem starą płytkę i zasięg znowu jest. Niestety na tej płytce wejście usb nie działa. Co powinienem zrobić w tej sytuacji? 

Edited by teakiez

Być może nowa płytka jest uszkodzona?

Nie rozbierałem tego modelu. Sprawdź czy nie robisz zwarcia nową płytką - może stara ma gdzieś naklejoną taśmę izolującą lub kawałek gumy/plastiku w miejscu styku z innymi elementami telefonu?

A może zwyczajnie jednak antena źle się wpięła po wymianie? Na spokojnie poszukaj ew. różnic w wyglądzie.

Guest
This topic is now closed to further replies.