Jump to content

Problem z wyświetlaczem

Model
 Share

Recommended Posts

Witam, od jakiegos czasu mam problem w swoim xiaomi mi max, mianowicie jak chce do kogos za dzwonic wybieram numer przykladam telefon do ucha wszystko spoko, po rozmowie biore telefon do reki bo chce sie rozlaczyc a ekran mi sie nie zapala..  tak samo dzwonie do kogos, ktos nie odbierze chce sie rozlaczyc to nie moge bo ekran jest uspiony i np nagrywa mnie na sekretarke a ja nic nie moge zrobic bo telefon nie chce wlaczyc wyswietalcza. Ktos moze mi pomoc?

Witam, od jakiegos czasu mam problem w swoim xiaomi mi max, mianowicie jak chce do kogos za dzwonic wybieram numer przykladam telefon do ucha wszystko spoko, po rozmowie biore telefon do reki bo chce sie rozlaczyc a ekran mi sie nie zapala..  tak samo dzwonie do kogos, ktos nie odbierze chce sie rozlaczyc to nie moge bo ekran jest uspiony i np nagrywa mnie na sekretarke a ja nic nie moge zrobic bo telefon nie chce wlaczyc wyswietalcza. Ktos moze mi pomoc?

Mam to samo u mnie.

Tapnięte z mojego Mi Max przy użyciu Tapatalka

Spotykałem ten problem na wszystkich softach i jak na razie nie znalazłem rozwiązania. Polecam ustawić sobie opcję rozłączania na przycisk zasilania. A tak w ogóle:

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...