Skocz do zawartości

WIFI łączy na chwilę i po chwili znika


michal_eg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Jestem nowym posiadaczem Xiaomi note 4x, mam problem z WIFI (domowym) w sumie innego nie próbowałem nie miałem gdzie sprawdzić.
Przejdę do rzeczy problem jest w tym że jak się łączę ze swoim WIFI to nie ma żadnego połączenia a jak już jest to na kilka sekund i znika.
Mam oryginalnego androida 6.0 MRA58K, wersje MIUI Global 8.2.1.0 (MBFMIDL) aktualizacje robiłem wczoraj, ale na poprzedniej wersji
MIUI też był ten sam problem. Robiłem resety zapominałem sieć i znów się łączyłem bez skutków. Na starym telefonie nie ma problemu
cały czas mam WIFI tak samo jak w laptopie itd, resetowałem również modem i nic ciągle jest ten sam problem.
Prosił bym o pomoc w rozwiązaniu tego problemu z góry bardzo dziękuje,
Pozdrawiam,
Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hejka, moja siostra dostała dzisiaj swojego RN4x z ibuygou i ma problemy z wifi. W żaden sposób telefon nie chcę się połączyć z wifi w jej mieszkaniu. Również połączenie z hot spotem z innego telefonu nie działa. Na razie jej fon jest na globalu, może zwykły przywrócenie do ustawień fabrycznych czy zmiana na xiaomi.eu wystarczy ? Czy może jednak wina ze strony hardware? Dodam że próbowała parę rzeczy z ustawieniami wifi z tego poradnika: http://en.miui.com/thread-272349-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Heisenberg zmienił(a) tytuł na WIFI łączy na chwilę i po chwili znika
  • 3 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...