Skocz do zawartości

Huami Amazfit Bip Lite - nowe przyszło


penetratore

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W sumie to nie wiem dlaczego produkty Mi Band i Amaze nie są w jednej kategorii?

 

Apropo tematu.

Zauważyłem że pojawiła się nowa wersja Amaze Fit-a ...Huami Amazfit Bip Lite i to nawet w wersji angielskiej.

Ja kupiłem sobie w jakiś czas temu z ciekawości Mibanda 2 z ciekawości, a nie z potrzeby. Jednakże spodobałA mi się funkcja budzenia.. a w szczególnie powiadomien o wiadomościach i nadchodzących połączeniach że w sytuacji jak zgubiłem go to mi tego zaczęło brakować.

Zakładam że jeszcze nikt tego nowego zegarka nie ma... A może są osoby które mają pierwszą wersję tak żeby coś powiedziały o użytkowaniu. Czego im brakowało i co wypadałoby poprawić. 

Co do nowego to będę wypatrywał bo będę chciał go prędzej czy później kupić.

 

Edytowane przez penetratore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie się nie dziwie że chcieliby uśmiercić Mi banda (3) ..
primo -> nie jest podobny do Apple watch-a .. :)
secundo -> logiczne byłoby dodać coś do Miband-a 2 .. hmmm -> GPS ... ale to wtedy robi nam się Amaze fit z małym ekranem ... 
.. po trzecie .. trzeba zrobić coś porządnego ... mnie silinkonowa/gumowa obudowa nie przeszkadza ale już mojej żonce tak .. pomimo że chwaliła sobie funkcjonalność była dla nie plusem to design odrzucał :|

Jak dla mnie ten nowy design (Amazefit lite) przypada do gustu .. cena jest przyzwoita .. teraz pozostaje tylko czekać na pierwsze porządne testy i zamawiamy .. może na urodziny we wrześniu jeszcze zdąży :D

Na ali angielska wersja po 70,80$ a chinska 63$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapytałem paru aktualnym sprzedawcom Amazefita bip pytanie czy można wyłączyć język angielski to od jednego dostałem pełniejszą odpowiedź

 

"...Jerry Lin: Dear friend.
1. the watch is Chinese language but it also has an English dial and icons for worldwide understanding.
2. and more important, APP 'Mi Fit' version 3.0 supports Amazfit Bip(Bit Pace) and it's MULTI-LANGUAGE.
the English version will be available at the end of this month."

 

więc chyba poczekam do końca miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...