Skocz do zawartości

Problem z parowaniem Bluetooth


XDGX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w problemie parowania przez bluetooth urządzenia nie posiadającego pinu.Problem dotyczy odkurzacza ilife oraz robota myjącego okna.System domaga się pinu do sparowania urządzeń ale urządzenia takowego nie posiadają.Nie pomaga wpisanie standardowego pinu 0000 ani 1234. (bez wpisania czegokolwiek nie można zatwierdzić parowania).Wcześniej na mi 5 takiego problemu nie było chociaż parowanie było przed aktualizacją miui.Oba urządzenia są na global miui. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejny problem,  tym razem nie dziala pilot bluetooth shutter 3 do robienia zdjęć gdzie na innych kom. dziala, bluetooth go widzi ale nie moze sie sparowac. Coraz bardziej zaluje ze wybralem ten telefon bo za 2 k moglem miec normalny dobry sprzęt, a tu bardzo slaby aparat, lg g3 moj stary  ma lepszy, slaba kamera, ze wszystkim problem, jakies pierdziawki zamiast wibracji, jak sie z kims rozlaczam to głośny  dźwięk mimo ze cale volume prawie na najniższym, takich pier**l cala masa a za 2300 mozna juz g6 na promce wyhaczyc... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Romie EU nie ma żadnego problemu z parowaniem BT. Nie ma znaczenia czy parowanie z pinem czy bez wszystko pięknie działa. Razem sparowanych mam ponad 10 urządzeń.

 

Może wrzuć EU i będzie po problemie.

Edytowane przez Poohacz79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę ale nie za bardzo chce się z tym bawić, kiedyś zmieniałem ale zawsze cos tam pozniej wychodziło, szybko zjadało baterie itp. Wolę zostać na globalu, owszem są jakieś niedociągnięcia ale do przeżycia a przede wszystkim baterie trzyma a to dla mnie najważniejsze i nie kombinuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...