Skocz do zawartości

3 way reboot Glob [MOD], zadziała?


Foe

Rekomendowane odpowiedzi

...Wiadomo o co chodzi. Korzystałem z tego używając Custom Glob, jest naprawdę wygodny.

Moje pytanie brzmi:

Czy [MOD] przygotowany do oprogramowania Glob, a zainstalowany na MIUI Polska nie spowoduje problemów. Wiem, że przeinstalowanie systemów z Glob na .eu czy EPIC i na odwrót zawsze powoduje konieczność ponownej reinstalacji. W każdym razie bardzo często. (pamiętam już o WIPE ;))

Mówiąc krótko. Jeśli zainstaluję wlasciwy Glob [MOD] na .eu, czy wszystko będzie grać?

Edytowane przez Foe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a i owszem, działa działa, podobnie jak center clock... warunek to zmiana nazwy pliku z Globe... na Systemless... ale  po polsku już nie jest opisany. Zresztą kiedy używałem Glob ROMu to wtedy ten MOD chyba też nie był spolszczony...

Temat można zamknąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups... i zagwozdka, plik podmieniony, komplet spakowany na powrót do zipa i nic... w TWRP czerwone info, że faild bo plik niedobry... :(

SystemlessROM_3WayReboot_sagit_7.7.20_enable.zip, że zip file format invalid... no i zgłupiałem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TWRP wyłącz sprawdzanie sygnatury plików, stąd masz ten błąd lub podpisz apktoolem, wtedy możesz mieć sprawdzanie. Ogólnie lepiej wyłączyć i tylko podmieniać w zipach, szybsza metoda. Nie musisz też zmieniać nazwy pliku, to kompletnie nie ma znaczenia.

 

Jak zrobisz poprawnie to dostaniesz taki plik i TWRP zawsze to przyjmie:

http://www10.zippyshare.com/v/dxZAka0Q/file.html
 

Edytowane przez sp4ubw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzisz, nic z tego, też myślałem, że coś tam odznaczyłem i się weryfikuje ale nie...

a komunikat dokładnie brzmi:

 

Invalid zip file format!

Błąd instalowania pliku zip '...cała długa nazwa pliku...'

 

potem jeszcze aktualizuje szczegóły partycji i tyle... :(

pomyślałem jeszcze, że to wina "pakowacza" - pakowałem ESplorerem ale jak dotąd mnie nie zawiódł...

albo faktu, że mam już zainstalowany ten [MOD] ... chociaż łąchy nie robi i jeszcze raz nainstalować powinien, a on sugeruje, że nawet nie zaczął...

Zaraz ogarnę plik na kompie i wtedy sprawdzę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz gotowy plik, wrzuć. Poza tym nie rozpakowuj bo po co, działaj na zipie, podmień tylko powermenu. Total commander robi to bez rozpakowywania. przeciągasz plik, podmienia i masz dalej co miałeś ze zmienionym plikiem. Możesz to robić nim tak samo na telefonie i też zadziała poprawnie.

Edytowane przez sp4ubw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no właśnie zacząłem się brać za działanie kiedy wpadło mi, że podrzucałeś plik- ściągnąłem, odpaliłem, zadziałał jak trzeba i teraz po polsku mogę restartować w trybie cichym i uruchamiać ponownie ;) dzięki... 

Swoją drogą ciekawe, czy po spakowaniu pliku na kompie w Zipie wszystko by zadziałało, a TC będę musiał ogarnąć bo ostatnio chyba na Win XP używałem... ;)

Jeszcze raz dzięki ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie, chociaż chwilę muszę jeszcze posiedzieć na tel z TC, żeby poogarniać ikony i funkcje.Ale podmianę pliku w zipie już testowałem... Przydatna bestia. ;)

 

...

I zupełnie niezamierzony powrót do tematu.

Po ostatniej aktualizacji zupełnie go nie ma mimo, że teoretycznie pięknie się zainstalował. A może to wina opisanych już w innym miejscu Optymalizacji Miui?

Ktoś to zauważył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jakby ktoś potrzebował to w pełni po polsku zaawansowany restart do Epic 7.12.14. Są napisy recovery i bootloader.

http://www48.zippyshare.com/v/ef5ZdNLW/file.html

W wersji do miuipolska wystarczy podmienić services z ostatniej wersji i też będzie ok. Według mnie ten restart jest ładniejszy i bardziej funkcjonalny niż ten z miglobe.

 

Edytowane przez sp4ubw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 19.12.2017 o 18:54, sp4ubw napisał:

Jakby ktoś potrzebował to w pełni po polsku zaawansowany restart do Epic 7.12.14. Są napisy recovery i bootloader.

http://www48.zippyshare.com/v/ef5ZdNLW/file.html

W wersji do miuipolska wystarczy podmienić services z ostatniej wersji i też będzie ok. Według mnie ten restart jest ładniejszy i bardziej funkcjonalny niż ten z miglobe.

 

 

Po aktualizacji do MIUI 8.1.11 i wgraniu moda telefon wisi na logo i nie startuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...