ZduneX25

MIUI 7.7.20

Recommended Posts

Nie widzę u siebie żadnych chinskich znaczków. Na poprzedniej w sumie też nie widziałem..

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Guest

Jak to jest. Jak wyjdzie pierwsza wersja miui 9 beta to można robić z niej update dalej? Czyli mam 2 build deva np i robię upa po miesiącu a potem po 3. Będzie to działać? :) Wolę dopytać bo jeszcze tela nie mam i się zastanawiam czy dev czy stable ;p 

Edited by Guest

Tak, będzie działać. Nie musisz instalować każdej aktualizacji po kolei - możesz przeskakiwać te, które chcesz

Wysłane z MI 6

Dobra udało się. Z niewiadomych przyczyn nie dało się przejść z androida 5.1 na 7.0 na tym i poprzednim buildzie. Dopiero 7.7.6 dał radę, poszło odblokowanie bootloadera od strzała, choć powiadomienia  smsem nie dostałem, nowe TWRP i na bez problemu przejście na 7.7.20. 

Pytanie. Nie da się już zmienić wyglądu zegara, czy to bug? We wcześniejszej wersji podczas edycji ekranu głównego można było kliknąć w taką małą ikonkę i zmienic wygląd widgetu, a teraz się nie pojawia. 

Usunęli niestety ta opcje.. zostaje zmiana całego motywu i potem zmiana elementów motywu, które też nie działa tak jak kiedyś

Wysłane z MI 6

Cześć, pytanie od laika...

Po zainstalowaniu MIUI 7.7.20 mój telefon (note 4 na snapie), w aplikacji "ostatnio używane urządzenia" rozpoznawany jest jako Mi6. Dlaczego?

Na pewno pobrałem poprawną paczkę dla swojego modelu. Urządzenie funkcjonuje poprawnie, Google podaje właściwe dane logowania.

Na poprzednim systemie (global), Google rozpoznało model poprawnie.

Choć podejrzewam, nie robi to żadnej różnicy, czy mogę w jakiś sposób zmienić to ustawienie?

Czy na split screen jest możliwość odpalenia gierki na jednym okienku, a w drugim np. messenger albo przeglądarka ?

Mi5, tej aktualizacji na dłuższą metę nie da się używać... codziennie nowe błędy, nowe problemy... szału już dostaje, co 1 ogarnę, to wyskakuje coś nowego... Najpierw belka, potem dźwięki, teraz szaleje apka SMS i mimo tego, że ustawioną jako domyślną mam inną, to ta się ciągle aktywuje, co więcej, nie daje powiadomień o nowy SMS... Mam dość, wracam na wcześniejszą... tam wszystko śmigało... Mało tego, jeszcze baterię mi zaczęło drenować... 6h i 70% zniknęło... Od bodajże aktu 5.4.x na Redmi2 gdy tel się restartował co 2h nie byłem tak wnerwiony ;-; 

• Like 1

1 godzinę temu, JacekBB napisał:

U mnie nic takiego się nie dzieje. Czekam na MIUI9

To się ciesz, 3 Mi5 i na każdej to samo...

Mi5, tej aktualizacji na dłuższą metę nie da się używać... codziennie nowe błędy, nowe problemy... szału już dostaje, co 1 ogarnę, to wyskakuje coś nowego... Najpierw belka, potem dźwięki, teraz szaleje apka SMS i mimo tego, że ustawioną jako domyślną mam inną, to ta się ciągle aktywuje, co więcej, nie daje powiadomień o nowy SMS... Mam dość, wracam na wcześniejszą... tam wszystko śmigało... Mało tego, jeszcze baterię mi zaczęło drenować... 6h i 70% zniknęło... Od bodajże aktu 5.4.x na Redmi2 gdy tel się restartował co 2h nie byłem tak wnerwiony ;-; 

Wróciłeś na 7.6.8? Sorki, miało być 7.7.13?

Przeciez wiadomo od dawna ze miui dziala inaczej na kazdym fonie a dlaczego bo xiaomi laduje inne czujniki,lcd i inne bebechy ,ale proponuje zawsze sprawdzac md5 i jak instalujecie jakies aplikacje i odistalulecie zawsze jakis syf zostaje (folder) ciagle to mam ale zawsze kasuje pozostalosci ,bo android taki jest ze cos zawsze zostaje a potwm sie cos pieprzy ,prosty przyklad po wipe nie mam zaistalowanego xposed a system wykrywa ze jest aktywny (:

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, JacekBB napisał:

Wróciłeś na 7.6.8? Sorki, miało być 7.7.13?

Yeeep, nie mam zamiaru przez kolejne 2 tygodnie się męczyć...

27 minut temu, skay77 napisał:

Przeciez wiadomo od dawna ze miui dziala inaczej na kazdym fonie a dlaczego bo xiaomi laduje inne czujniki,lcd i inne bebechy ,ale proponuje zawsze sprawdzac md5 i jak instalujecie jakies aplikacje i odistalulecie zawsze jakis syf zostaje (folder) ciagle to mam ale zawsze kasuje pozostalosci ,bo android taki jest ze cos zawsze zostaje a potwm sie cos pieprzy ,prosty przyklad po wipe nie mam zaistalowanego xposed a system wykrywa ze jest aktywny (:

Ty tak na serio? MD5 nie ma nic do tego, że soft po 2 tygodniach zaczął szaleć, na 3 telefonach, każdy w innej lokalizacji, dla każdego soft pobierany osobno. To, że po apkach zostają pliki, nie jest żadną nowością, każdy system tak pracuje, nawet Windows (przykład, odinstalowanie gry w Bibliotece Steam nie powoduje usunięcia plików z dysku).

14 minut temu, Nezumi napisał:

Yeeep, nie mam zamiaru przez kolejne 2 tygodnie się męczyć...

Czyli wróciłeś na 7.6.8 czy 7.7.13? Czy wystarczy zrobić wipe cache i dalwik i w twrp wrzócić poprzedni soft?

U mnie nic w sumie się nie dzieje ale bateria przy LTE nie wytrzymuje całego dnia. Wczoraj miałem 3h SOT no ale dużo korzystałem.

27 minut temu, JacekBB napisał:

Czyli wróciłeś na 7.6.8 czy 7.7.13? Czy wystarczy zrobić wipe cache i dalwik i w twrp wrzócić poprzedni soft?

U mnie nic w sumie się nie dzieje ale bateria przy LTE nie wytrzymuje całego dnia. Wczoraj miałem 3h SOT no ale dużo korzystałem.

na 7.7.4, wtedy miałem najlepszy SoT (9h udało mi się dobić, bateria wytrzymała od 8 do 18) i najmniej problemów. Miflash do softu miuipolska z poradnika instalacji Mi5, a potem już aktu normalna i przywracanie z chmury.

• Like 1

U mnie błędów nie ma. Bateria mogla by lepiej trzymać. Wyłączyłem już Lte i jadę na H+. W BB nju ma słabe to Lte.

20% i 30 minut na ekranie. Ciekawe. Coś ja zjada.

Od jakiegoś czasu nie synchronizuje mi się Gmail. Muszę ręcznie odświeżyć żeby zobaczyć nowe wiadomości. Co zrobić?

Dnia 15.08.2017 o 12:08, JacekBB napisał:

U mnie błędów nie ma. Bateria mogla by lepiej trzymać. Wyłączyłem już Lte i jadę na H+. W BB nju ma słabe to Lte.

20% i 30 minut na ekranie. Ciekawe. Coś ja zjada.

Od jakiegoś czasu nie synchronizuje mi się Gmail. Muszę ręcznie odświeżyć żeby zobaczyć nowe wiadomości. Co zrobić?

Ten soft tak ma... Czekać aż samo zatrybi, albo zmienić soft...

Nie chce i się miflash robić. Chyba że tylko cache i dalvik i z poziomu twrp cofnąć. I nie wiem skąd zassac wersję którą masz zainstalowana na Mi5.

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

Ten soft tak ma... Czekać aż samo zatrybi, albo zmienić soft...

Gmaila ogólnie nie synchronizuje, na OnePlus i Samsungu też tak miałem, zepsuli to którąś aktualizacja. Dlatego używam outlooka i wszystko mi przychodzi od razu.

1 godzinę temu, XaiMeS napisał:

Gmaila ogólnie nie synchronizuje, na OnePlus i Samsungu też tak miałem, zepsuli to którąś aktualizacja. Dlatego używam outlooka i wszystko mi przychodzi od razu.

Inbox mi raz synchronizował, raz nie, po zmianie softu na starszy, problemu nie ma...

3 minuty temu, JacekBB napisał:

Mi też się synchronizowal do którejś wersji.@Nezumi zapodaj link do wersji którą masz zainstalowaną.

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=198104 Tu masz 7.7.13, tej 7.7.6 co mam na fonie jakoś znaleźć nie mogę, ale ta następna chyba też była ok..

13 minut temu, Dutche napisał:

Czy macie problemy z synchronizacja Gmaila.od samego początku działało od wczoraj problem

Przeczytaj co masz wyżej... dosłownie 2 posty nad Tobą...

• Like 1

Tak wychodzi. U mnie też Gmail leci w ch..... Na 7.7.20

Teraz miflash albo jedziemy dalej u czekamy na miui 9

Ja zainstalowałem Outlook ze sklepu google i działa synchronizacja!! Bardzo podobna aplikacja do Gmail. 

2 godziny temu, Dutche napisał:

Czyli rozwiązanie to instalacja poprzedniej wersji softu miui?

Przeczekać tydzień lub bawić się softem, ale z tego co pisał ktoś, to z gmailem jest jakiś problem ogólny.

2 godziny temu, JacekBB napisał:

Teraz miflash albo jedziemy dalej u czekamy na miui 9

Nie tyle MiFlash co instalacja z wipe data/cache/dalvik/art

Guest
This topic is now closed to further replies.