ZduneX25

MIUI 7.7.20

Recommended Posts

6 minut temu, Materius1994 napisał:

Jakieś pomysły ?

A twrp masz nowe dla androida 7? Spory przeskok z 51 na 7

2 godziny temu, jjarik napisał:

wszystko poustawiane i dalej nic

A nie masz jej w Ustawienia, Dodatkowe ustawienia, Język i wprowadzanie tekstu, Obecna klawiatura i tam po kliknięciu niebieskiego napisu Wybierz klawiatury?

1 minutę temu, Materius1994 napisał:

Mam 2.8.7. Masz może linka do sprawdzonego 3.0.1 ?

Tu masz wszystkie w tym libra_7.0 https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=50678

• Like 1

Czy ktoś jeszcze ma taki problem jak ja? Działa mi WiFi i wszystko jest okej, i od czasu do czasu nagle rozłaczy mnie z siecią i nie widzi żadnej sieci w ustawieniach, trzeba uruchomić telefon na nowo i wszystko działa. Xiaomi Mi6

29 minut temu, Materius1994 napisał:

Wgrałem nowe TWRP. wciąż to samo

To musi ci pomóc ktoś kto ma ten telefon. Tam były zmiany z bootloaderem, ale nie śledziłem tego bo nie mam. Ja bym wgrał chiński dev miflashem i potem twrp i eu. Tylko trzeba wtedy odblokować bl oficjalną metodą (po wgraniu romu cn się zablokuje).

Klawiatura ruszyła co ciekawe dopiero jak dogralem gborda potem miui wybrałem miui i dopiero usunąć gborda,  jak instalowałem na czysto miui nie mając żadnej klawiatury  instaliwala  się ale nie wyświetlala się aktualnie ładnie wszystko śmiga,  inny temat mam zdjęty BL  i root przez supersu i działa mi android Pay  a podobno miał nie działać hehe 

1 godzinę temu, Materius1994 napisał:

Wgrałem nowe TWRP. wciąż to samo. Podrzucam screena błędu.

Oczywiście masz zainstalowane TWPR dla Androida 7...? Bo nie odpowiedziałeś na pytanie @FromWP..

Na Mi Note Pro mam też co aktualizację dwie linijki błędów. Acid twierdzi, ze nie mają znaczenia. Tym bardziej, że mój telefon działa świetnie.

@Materius1994 ten dwie linijki na czerwono nie mają znaczenia, błąd przy zapisywaniu log, system zainstalowany prawidłowo i działa bez problemu. Na nowszym twrp już nie wyskakuje ten błąd. Tu najnowsze twrp dla libra/mi4c 7.0 https://eu.dl.twrp.me/libra/twrp-3.1.1-1-libra.img albo pod stary bootloader 5.1 https://eu.dl.twrp.me/libra/twrp-3.1.1-0-libra.img

Edited by slimdick

3 godziny temu, wulfel napisał:

Zrobiłeś wszystko zgodnie z instrukcją przejścia na androida 7 z pierwszej strony tematu? 

No tak. Próbowałem go wgrać z TWRP 3.0.1 tak jak jest napisane na stronie i te błędy są. Telefon złapał bootloopa na logu Mi, czekałem 20 min i nic.

2 godziny temu, mrosi napisał:

Oczywiście masz zainstalowane TWPR dla Androida 7...? Bo nie odpowiedziałeś na pytanie @FromWP..

Na Mi Note Pro mam też co aktualizację dwie linijki błędów. Acid twierdzi, ze nie mają znaczenia. Tym bardziej, że mój telefon działa świetnie.

No tak jak napisałem wyżej.

1 godzinę temu, slimdick napisał:

@Materius1994 Na nowszym twrp już nie wyskakuje ten błąd. Tu najnowsze twrp dla libra/mi4c 7.0 https://eu.dl.twrp.me/libra/twrp-3.1.1-1-libra.img albo pod stary bootloader 5.1 https://eu.dl.twrp.me/libra/twrp-3.1.1-0-libra.img

Podczas instalacji w TWRP 3.1.1-0  telefon się zrestartował się w połowie procesu i telefon się wyłącza po chwili na logu Mi.
Udało się zainstalować, ale telefon tak samo się wyłącza ;)

Edited by Materius1994

19 godzin temu, Young horny napisał:

Witajcie, zakupiłem nowy telefon, powiedzcie mi proszę jaki to rom mam wgrany i czy nie lepiej zmienić na MIUI Polska.

Masz normalne oprogramowanie. Jeśli nie masz potrzeby podążać za niuansami i borykać się z ewentualnymi problemami to nic nie ruszaj.

9 godzin temu, slimdick napisał:

system zainstalowany prawidłowo i działa bez problemu

Właśnie sobie uświadomiłem, że wszystko tu nie gra. To, że system się  zainstalował niby poprawnie, a telefon się wyłącza podczas bootowania to jedno, ale wg tego co napisał Acid w opisie operacja ta powinna zablokować bootloader. No i sęk w tym, że mi nie zablokowała, cały czas mam dostęp do TWRP oraz odblokowany bootloader i mogę sobie żonglować romami. :) Chyba, że coś źle interpretuję.

2 minuty temu, Acid napisał:

O jakim telefonie mowa i jakiej aktualizacji?

Wysłane z MI6

Mi4c. Przejście z androida 5.1 (6.12.22) na 7.0, w tej wersji (7.7.20).

28 minut temu, emarcin napisał:

Gdzie?

W linku. Trzeba zainstalować najnowsze apk sklepu np pobrane z apkmirror.

Na wogule nie jestem w stanie zainstalować tej aktualizacji. Chciałem w końcu przejść na 7.0 z 5.1.1 na moim mi4c a tu nie w twrp wyskakuje błąd error unknown code

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

twrp zaktualizowałem już właśnie do tej wersji. Teraz telefon normalnie mi sie uruchamia (optymalizacja aplikacji) potem odblokuje bootloader i ewentualnie wgram tą wersję 7.7.20. O dziwo na wersji 7.7.6 nie było żadnych problemów. W sumie fajnie by było aby na stronce było najnowsze twrp, bo z tego co jest w linku o wgrywaniu miuipolska dla tele 2015 jest jakies stare 2.8.7 i z niego coś nie chciało mi się właśnie zainstalować. Wygląda ono też jakoś inaczej

A u mnie wciąż to ten sam problem. Zaktualizowałem TWRP to 3.1.1-0, wgrałem build  7.7.20, ale telefon po tym nie wstaje, logo Mi na kilka sekund i się wyłącza. Całe szczęście mimo instalacji bez żadnych błędów, nawet mi się nawet bootloader nie zablokował i mam dostęp do TWRP także mogłem sobie na szybko sflaschować 6.12.22 i telefon wciąż działa.

Miałem właśnie ten sam problem, różnica taka, że u mnie wisiał na tym logo mi. Wgrałem wcześniejszą wersję i jest

• Like 1

@Acid przepraszam że w tym temacie ale nie chcę tworzyć wątku o jedno pytanie, czy wersje stabilne dla kenzo 8.5.2 różnią się czymś?

Na xiaomi.eu są dwie wersje, tzn tak wnioskuję po różnicy w wielkości pliku. Sourceforge - 940 MB, androidfilehost - 896MB.

Definitywnie coś z tą wersją jest nie tak. Ciągle mi CPU podbija do max taktowania, kiedy nic nie robie. Na początku jest ok, a póżniej się blokuje. Uzywam tych samych appek co zawsze, a nawet bez appek próbowałem na czysto i ciągle CPU w pewnym momencie stoi. Musze reset zrobić i znów za chwile to samo. :-( Zauwazyłem, że tak się dzieje, gdy mam wyłączone wifi. Jak je włącze, to cpu spada normalnie. Co ma wifi wspólnego z CPU nie wiem. :shock:

Na 7.7.6 podczas odinstalowywania mam takie coś. Zostało to już naprawione czy to wina motywu (chodzi o chińskie znaczki)8126f24cf44acbd1a2b5c47ef9504668.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.