ZduneX25

MIUI 7.7.20

Recommended Posts

Odkąd zmieniłem Mi5 Pro na 6 pro i przeszedłem z 6 na 7-kę andka nie mogę zmusić Inboxa do wyświetlania powiadomień :/
Zainstalowałem Gmaila i działa idealnie. Push działa jak złoto.
A Inbox milczy jak zaklęty :/ Dodany do autostartu. Uprawnienia odstał chyba już wszystkie możliwe i d*pa :/
Nie powiadamia...
Macie jakieś pomysły na to?

Zrób klon aplikacji i przetestuj.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

On 25.07.2017 at 11:03 AM, szymam said:

Niestety, na poprawionym romie nie mogę nic pobrać. Czy ktoś ma jeszcze taki problem?

Oo nie jestem sam,na MI5 mam dokładnie ten sam problem. Nie mogę sobie z tym poradzić. Czyściłem cache, dalvik i nie pomaga, czyszczenie danych sklepu, usuwanie konta google też nie. Nawet powrót przez twrp do poprzedniego backupu już nie przynosi efektu. Aplikacje się nie aktualizują, ani nie instalują nowe, Błąd 492. Znalazłem kilka w sklepie play które nie mają problemu, ale 90% aplikacji nie zainstaluje. Daj znać jak znajdziesz jakieś rozwiązanie.

OK, znalazłem że też na global stable sporo użytkowników różnych telefonów z miui ma ten sam problem.

Edited by chudy002

@szymam z tego co poczytałem i sprawdziłem u siebie, to problem jest wtedy gdy mamy konto Xiaomi i konto Google na tym samym adresie e-mail. Jak usunąłem konto google z telefonu, wyczyściłem dane sklepu, restart i założyłem całkiem nowe konto google, aplikacje pobierają się i instalują, po dopisaniu mojego głównego konta google (tego które używam domyślnie i na tym e-mailu stworzone jest konto xiaomi) problem wraca.

Tylko teraz po której stronie jest problem miui czy google, dodam tylko, że gdy przez twrp wróciłem do backupu wersji miui jakiejś z czerwca(najstarszy jaki mam) to problem też występuje, a przecież wtedy go nie było.

20 godzin temu, alex_master napisał:

Zrób klon aplikacji i przetestuj.

Dalej bez zmian... 

Bez powiadomień :/

Czy ktoś wie czemu od dłuższego czasu nie ma połączeń z HD Voice ? Wczesniej jak dzwoniłem to miałem znaczek HD a teraz nic, Jak korzystałem z wersji global to działało az xiaomi .eu nie zauważyłem tego znaczka.

Wie ktoś może co wnosi opcja w ustawieniach pulpitu " wypełnij puste miejsca "?
Zaznaczyłem tą opcję i nie widzę żadnej różnicy. Myślałem że w tej funkcji chodzi o to że ikony aplikacji się poprzesuwają aby nie było luk.

Wie ktoś może co wnosi opcja w ustawieniach pulpitu " wypełnij puste miejsca "?
Zaznaczyłem tą opcję i nie widzę żadnej różnicy. Myślałem że w tej funkcji chodzi o to że ikony aplikacji się poprzesuwają aby nie było luk.

To chyba chodzi o to że ikona nowej aplikacji będzie dodana na pulpicie w pierwszym wolnym miejscu a nie na końcu. Spróbuj i daj znać ;-)

Wysłane z mojego Redmi 4X

Nie, to chodzi o to, że przy usuwaniu wszystkie aplikacje za usuniętą poprzesuwają się, aby wypełnić puste miejsce.

Panowie coś mi się przestawiło i nie wiem jak to odwrócić .. chodzi o ikony nagle jakieś małe się zrobiły :/ Miałem równo z dockiem :(7d4d38003d8111970e24dfa454da28b4.jpg

Wysłane z Mi6

19 minut temu, Wicher napisał:

Panowie coś mi się przestawiło i nie wiem jak to odwrócić .. chodzi o ikony nagle jakieś małe się zrobiły :/ Miałem równo z dockiem :(

A siatki ikon sobie nie zmieniłeś czasem?

przytrzymaj dłużej palec w pustym miejscu na ekranie->siatka (na prawo od efektów)

A siatki ikon sobie nie zmieniłeś czasem?

przytrzymaj dłużej palec w pustym miejscu na ekranie->siatka (na prawo od efektów)

Wiesz co od zawsze miałem 5x5 ale jak przeszedłem do siatki to się naprawiło a7eea9415af25e75d1b52715135aa461.jpg

Edit

Po wyłączeniu tapatalka znowu zmniejszyło ikony

Wysłane z Mi6

1 godzinę temu, QBAQ napisał:

Uzyskane na...? Zaznaczajcie takie rzeczy

Na mi6, mam zaznaczone to na profilu, ale widzę że na telefonie tego nie widać, mój błąd.

Ja na tym sofcie osiągam bardzo przyjemne wyniki na Redmi Note 4X. W zależności od intensywności używania to mam albo 3dni i 9h SoT albo 1,5dnia i 11h SoT

Screenshot_2017-07-25-15-35-54-090_com.miui.securitycenter.png

1 godzinę temu, meccaryn napisał:

Może miui9 coś poprawi. 11 sierpnia pierwsze wydanie

https://xiaomi.eu/community/threads/7-8-11-first-miui-9.40890/

No Twój model musi poczekać do 25 sierpnia

Edited by Heisenberg

Skoro używam nova launcher na tym sofcie w redmi note 4x, to czy mogę odinstalować bez lipy fabrycznego launchera?

Dzięki

MiMaxPro.

GPS się "zacina" - mam zawsze włączony, włączam mapy/yanosika - brak sygnału. Pomaga wyłączenie/włączenie GPS. Nie testowałem w dłuższej trasie czy nie będzie trzeba powtórzyć w czasie jazdy.

12 minut temu, redminote2 napisał:

Nie bedzie w tym tygodniu aktualizacji?

Spoiler

Dear MIUI fans,

Due to the development of MIUI 9, weekly and closed beta updates for MIUI China Developer / Global Beta ROM for all devices have been suspended since July 21,2017. All updates will gradually go back to normal in August. Please stay tuned!

MIUI 9 Developer ROM Public Release Timeline

1) August 11th, 2017 
MIUI 9 China / Global Developer ROM for Mi 6, Mi 5X, and Redmi Note 4X Qualcomm 
will be released to the public!

2) August 25th, 2017
MIUI 9 China Developer ROM for Mi MIX, Mi Note 2, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 5c, Mi Max 2, Mi Max 32G, Mi Max 64G/128G, Mi 4S, Mi 4c, Mi Note Pro, and Redmi 4X will be released to the public!

3) From late September, 2017
MIUI 9 China ROM for all the other Xiaomi / Redmi devices (except Mi 1/1S and Mi 2A) will be successively released to the public!

4) We're looking for MIUI 9 beta testers for MIUI 9 China ROM now, please click here to apply now!  We have selected the first batch of beta testers and the first closed MIUI 9 China Developer ROM will be released on July 27! We will post a thread about this later. Please stay tuned! 

Hej sorki jeżeli nie na miejscu alu już jakiś czas nie jestem na bieżąco. Czy RN3P 2/16 będzie  mieć aktualizację do android 7 / miui 9 ?

/proszę

Edited by kikan

20 minut temu, kikan napisał:

Hej sorki jeżeli nie na miejscu alu już jakiś czas nie jestem na bierząco. Czy RN3P 2/16 będzie  mieć aktualizację do android 7 / miui 9 ?

A umiesz czytać? To przeczytaj post @slimdick-a.

Przy okazji: "na bieżąco", a nie "na bierząco". Zaufajmy czasami korekcie przeglądarki...

Witam, ja znowu apropo płatności telefonem w ING po zmianie softu, z banku otrzymałem takie informacje:

Cytat

1. Usunąć wszystkie urządzenia z zaufanych, 

2. W ustawieniach telefonu, proszę wejść w menadżera aplikacji. Następnie, proszę odszukać aplikację Moje ING wejdź u ustawienia pamięci i wybrać „Wyczyść dane”. Czyli tak: Ustawienia > Aplikacje > Menedżer aplikacji > Moje ING > Pamięć > Wyczyść Dane / Wyczyść Pamięć, 

3. Uruchomić aplikację, aktywować ją, a następnie aktywować płatności Mastercard w telefonie klikając „Aktywuj płatności”. 

Proszę o sprawdzenie, czy aplikacja Moje ING Mobile jest domyślną aplikacją do płatności. Można to sprawdzić w ustawieniach telefonu, w sekcji dotyczącej płatności NFC.  Sekcja ta różnie się nazywa w zależności od modelu telefonu np „Dotknij i zapłać”, „Stuknij i zapłać”, „Płatności zbliżeniowe”, w wersji angielskiej w „Tap&Pay”.   Jeśli nie, to proszę o wybranie tej aplikacji jako domyślnej.

Dodatkowo:

1. Prosimy o upewnienie się czy funkcja NFC jest włączona

2. Prosimy przykładać telefon bezpośrednio do terminala, tak by dwa urządzenia się stykały. Antena NFC może mieć różny zasięg, i czasami może być problem z komunikacją.

3.Prosimy o kilkusekundowe przytrzymanie telefonu przy terminalu, czasami potrzeba czasu, aby urządzenia mogły między sobą się komunikować.

Zdarzają się również sytuacje, kiedy należy 2-krotnie przyłożyć telefon do terminalu

1. Przykładamy teleon do terminala – nic się nie dzieje,

2. Oddalamy telefon od terminala na 3-4 sekundy ,

3. Ponownie przykładamy i czekamy na komunikację z terminalem.  

W razie dalszych problemów z używaniem karty proszę o wysłanie wiadomości.

Mimo tego dalej nie działa płatność zbliżeniowa NFC, chyba wracam do Globala albo jeszcze spróbuję Xiaomi.eu

3 minuty temu, Warson napisał:

chyba wracam do Globala albo jeszcze spróbuję Xiaomi.eu

to teraz jaki masz soft?

Znowu się powtarzam, działało wszystko na Globalu a więc wiem jak o zrobić i jest owszem zaznaczone. Na globalu nie było HCE a WCE może to jest różnica?

1 godzinę temu, Warson napisał:

Chyba wracam do Globala albo jeszcze spróbuję Xiaomi.eu

40 minut temu, Warson napisał:

Miui Polska

To faktycznie spróbuj xiaomi.eu :-D

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.