ZduneX25

MIUI 7.7.20

Recommended Posts

3 godziny temu, QBAQ napisał:

A kto powiedział, że to ostatnie wydanie 8?

https://xiaomi.eu/community/threads/7-7-20-last-miui-8.40847/

Bsbkqz1.jpg

Ogólnie to wszystkie pismaki twierdzą, że MIUI9 za rogiem, jeszcze w tym miesiącu. 

edit: Chyba że to "last" w sensie "najnowsze", ale nigdy tak nie opisywano wydań tygodniowych...

Edited by meccaryn

Wrzuciłem w Mi5s plusa 7.7.6. Chciałem zainstalować 7.7.16 (chyba), ale wywala błąd przy wgrywaniu w TWRP. Jak się wywali, to musze znów wgrywać 7.7.6 i działa. Co może być problemem, chyba, że źle wgrywam?

Cześć wszystkim. Posiadam Redmi Note 4X deca core 4GB RAM. Z tego co wiem, to Deca Core jest Mediatek a Octa Core Snapdragon. Który soft mam pobrać jak chcę zrobić update. Nazwy są mylące jedna to: Redmi Note 4 MTK, druga Redmi Note 4 (4X) Snapdragon. Mam 4X ale z procesorem Mediatek. Nie wiem, który soft pobrać. Proszę o podpowiedź.

14 godzin temu, bergmen napisał:

Da się, da............  

To jak to zrobić?

10 godzin temu, grzybiarz91 napisał:

W aplikacji Moje ING wejdź w ustawienia karty Mastercard HCE i sprawdź czy nie ma tam czasami opcji "sparowania" czy jakoś tak. Ja tak raz miałem, w ustawianiach systemu było wszystko ok, ale w aplikacji było coś nie tak i trzeba było tam kliknąć.

Niestety nie ma tam takiej opcji, a karta jest już sparowana z telefonem...

All 7.7.20 REUPLOADED
- Fixed PT-PT language launcher FC
- Fixed charging for MI6 when turned device off
- Updated translation for FR, IW, SV, THAI from Global

• Like 1

Dodam, że  na MI5 po tym reuploadzie mogę teraz bazę wirusów Tencent  zaktualizować czego wcześniej na 7.7.20 u mnie nie dało rady zrobić ... ale być może to tylko zwykły przypadek.

Edited by Adamcom

Przed chwilą, szymam napisał:

Niestety, na poprawionym romie nie mogę nic pobrać.

U mnie jeśli chodzi o zaktualizowanie aplikacji problem nie występuje. Pobierasz nową aplikację czy aktualizujesz?

Na Mi6 z podziałem ekranu zmienili trochę opcje "kłódkowania" aplikacji. Pociągnięcie aplikacji w dół dodaje kłódkę jeśli jej nie było lub usuwa jeśli była. Niestety nie ma już opcji aplikacji dostępnej po pociągnięciu w dół aplikacji. Troche to upierdliwe bo teraz zostaje grzebanie w ustawieniach i i szukanie konkretnej aplikacji.. dużo wiecej klikania..
Po pociągnięciu w dół aplikacja sama od razu wraca do szeregu także nawet screena nie można zrobić jak to wygląda.85b0b811e6a5b10e1fe016137141117d.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

2 minuty temu, szymam napisał:

Nowa. Wyczyściłem dane Sklepu, jednak to nie pomogło.

Spróbuj może wyczyścić cache i ART/Dalvik w TWRP, sprawdzałeś?

@ImmortelJeśli przytrzymasz na okienku aplikacji tam (tj. na tym co pokazałeś na zdjęciu) to chyba włączą się ustawienia aplikacji. Przynajmniej u mnie tak jest ^^

1 godzinę temu, QBAQ napisał:

Mi5 - nagranie dłuższego timelapse niż 10sek. skutkuje brakiem zapisu video.

U mnie działa i zapisuje normalnie w różnych odstępach czasowych i przedziałach czasowych.

Edited by Adamcom

Mógłby ktoś mi wrzucić screena z przetlumaczonymi kategoriami tapet z tej aplikacji która zmienia je automatycznie? Będę wdzięczny. 

Chyba z tą wersją jest coś nie tak. Podbija mi CPU cały czas. Aplikacje mam te same, co zawsze. Nie chcę mi do 650MHz zejść. Restart pomaga na chwilę. Gdy czegokolwiek używam i potem wyczyszcze Ram, to i tak podbija

974bb9c8baf385bf652f5e49f1daf90d.jpg

Ja wczoraj miałem 7h sot przy 10 procentach .także wszytko możliwe ;)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, Sephriot napisał:

Mógłby ktoś mi wrzucić screena z przetlumaczonymi kategoriami tapet z tej aplikacji która zmienia je automatycznie? Będę wdzięczny. 

Heh, coś jest nie halo, bo po wejściu do sekcji "Codziennych tapet blokady", po przewinięciu w dół listy, zamiast angielskich nazw folderów, wskakują "krzaczki"... :D

Nie mniej, zdążyłem odczytać i tak, po kolei, czytane od lewej, rzędami poziomymi: Offline, City, Illustrations, Interior, Actor, Sport, Pop, Actress, Cars, Science, Fashion, Nature, Technology, Art, Food, Girls

• Like 1

Hej proszę mi powiedzieć czy komuś działają płatności telefonem NFC z ING ? Byłem na Globalu wszystko jest OK, odkąd przeszedłem na ten Soft nic nie działa mimo sparowania telefonu z bankiem itp... w ogóle przy zbliżeniu nic się nie dzieje... zastanawiam się czy pomoże xiaomi.eu ... ktoś ma jakies pomysły?

2 minuty temu, Warson napisał:

Hej proszę mi powiedzieć czy komuś działają płatności telefonem NFC z ING ? Byłem na Globalu wszystko jest OK, odkąd przeszedłem na ten Soft nic nie działa mimo sparowania telefonu z bankiem itp... w ogóle przy zbliżeniu nic się nie dzieje... zastanawiam się czy pomoże xiaomi.eu ... ktoś ma jakies pomysły?

a kartę wyrobiłeś? płatność z hce zaznaczona?

40 minut temu, bergmen napisał:

a kartę wyrobiłeś? płatność z hce zaznaczona?

oczywiscie że tak, przecież napisałem wyżej że wszystko działało na Globalu, oraz że zesparowałem sparowałem z telefonem więc wiem jak to zrobić a mimo wszystko klapa...

34 minuty temu, Warson napisał:

oczywiscie że tak, przecież napisałem wyżej że wszystko działało na Globalu, oraz że zesparowałem sparowałem z telefonem więc wiem jak to zrobić a mimo wszystko klapa...

trochę jaśniej: na nowym ROM zrobiłeś nową kartę elektroniczną? bo nie użyjesz już tej co na globalu.

Edited by bergmen

5 godzin temu, mrosi napisał:

Heh, coś jest nie halo, bo po wejściu do sekcji "Codziennych tapet blokady", po przewinięciu w dół listy, zamiast angielskich nazw folderów, wskakują "krzaczki"... :D

Nie mniej, zdążyłem odczytać i tak, po kolei, czytane od lewej, rzędami poziomymi: Offline, City, Illustrations, Interior, Actor, Sport, Pop, Actress, Cars, Science, Fashion, Nature, Technology, Art, Food, Girls

u mnie działa bez problemu jak poniżej - żadnych krzaków

carousel1.jpg

carousel2.jpg

2 godziny temu, bergmen napisał:

trochę jaśniej: na nowym ROM zrobiłeś nową kartę elektroniczną? bo nie użyjesz już tej co na globalu.

nie zrobiłem nowej, sparowałem ta samą która miałem na Globalu.

na jakiej wersji ostatnio poprawnie działał skype i głośnomówiący telefon?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odkąd zmieniłem Mi5 Pro na 6 pro i przeszedłem z 6 na 7-kę andka nie mogę zmusić Inboxa do wyświetlania powiadomień :/

Zainstalowałem Gmaila i działa idealnie. Push działa jak złoto.

A Inbox milczy jak zaklęty :/ Dodany do autostartu. Uprawnienia odstał chyba już wszystkie możliwe i d*pa :/

Nie powiadamia...

Macie jakieś pomysły na to?

Guest
This topic is now closed to further replies.