ZduneX25

MIUI 7.7.20

Recommended Posts

Też tego nie mogę znaleźć ,jedynie zaplanowane to w godzinach ciszy

Послали по Ми5с плюс

Mi5 - emotikony się nie wyświetlają osobie do której się wysłało wiadomość, sprawdzone na dwóch Mi5, inna klawiatura ze sklepu też nic nie daje, chyba że to jakiś starszy problem bo ponad dwa/trzy miesiące aktualizacji nie robiłem.

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

wszędzie jest ok, czytelnie, sprawdzałeś inne motywy?

Tak. Nie wszystkie, bo to niewykonalne, ale ze 4 losowe. Wszędzie to samo. Po aktualizacji 7.7.13 takie coś mi się zrobiło i do tej pory. 

Co ciekawe... Robię wipe: dalvik, cache, system, data i wywala błąd przy ponownej instalacji nowego romu, ale jak zaktualizowałem na 7.7.13 to nie pokazał żadnego i zaktualizował do 7.7.20. 

Chyba trzeba wyczyścić telefon na zero MiFlashem, bo zaczyna świrować. 

7.7.20 i dalej wystepuje problem na ekranie blokady. W pasku stanu znow sa zawsze biale ikony. po rozwinieciu paska stanu juz sa czarne. dbbcce84b4ce9e8883279b6f01f9bd35.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Przed chwilą, skay77 napisał:

@Heisenberg dzięki,emoji495.pngemoji488.png

Послали по Ми5с плюс

Nie ma za co :)

34 minuty temu, simcold napisał:
7.7.20 i dalej wystepuje problem na ekranie blokady. W pasku stanu znow sa zawsze biale ikony. po rozwinieciu paska stanu juz sa czarne.

Spróbuj inna tapetę. Żeby góra była ciemniejsza. Wtedy widać godzinę i datę.

4 godziny temu, Immortel napisał:

Taki zegar z pogoda jest motywie "EBM" np

A wiesz może jak się nazywa ten motyw przedstawiony wyżej? Dodałem tego EBM ale zegarek sie nie zmienił a ten ze screenu wygląda zacnie

• Like 1

1 minutę temu, Daidek napisał:

A wiesz może jak się nazywa ten motyw przedstawiony wyżej? Dodałem tego EBM ale zegarek sie nie zmienił a ten ze screenu wygląda zacnie

Ściąg sobie z sklepu play Weather 8 Matte. To samo. Nawet ładniejsze.

• Like 2

O których zabezpieczeniach mowa w changelogu? U mnie łatka zabezpieczeń ciągle datowana na 1 kwietnia 2017. 

@JacekBB akurat to nie jest rozwiazanie. Mam biala wer Mi5 z full rzodem bialym iczarna tapeta wyglada fuj. Od wersji 7.7.13 skopali to...

Pare wersji wstecz xiaomi.eu dodalo natywnie mozliwosc uzywania androida paya, bez wgrywania magiska. W najnowszej  wersji nie dziala? U mnie nie przechodzi safetyNet po zainstalowaniu 7.7.20. Ponownie trzeba wrocic do Magiska aby placic?

Problem który odpisywałem w poprzedniej aktualizacji z nagrywaniem ekranu i dźwiękiem przez niektóre aplikacje znikł. Także 7.7.20 na plus pod tym względem. Na minus problem z aparatem info 'nie można połączyć się z urządzeniem' czy jakoś tak, restart telefonu pomógł.

MI6

3 godziny temu, Mielcar napisał:

Pare wersji wstecz xiaomi.eu dodalo natywnie mozliwosc uzywania androida paya, bez wgrywania magiska. W najnowszej  wersji nie dziala? U mnie nie przechodzi safetyNet po zainstalowaniu 7.7.20. Ponownie trzeba wrocic do Magiska aby placic?

Jak używałeś kiedyś Magiska, to musisz najpierw miflashem wgrać na czysto a potem xiaomi.eu. Podobno jakieś pozostałości po Magisku zostają, gdy wcześniej go używałeś.

11 godzin temu, slimdick napisał:

A czasem już to nie zostało poprawione, pobrałaś ponownie pliki poprzedniej aktualizacji ? ;) Skoro już to poprawili to najnowszy build już nie powinien mieć tego buga.

No właśnie nie pobierałam, nie chciało mi się bawić, stwierdziłam, że poczekam do piątku na nowy rom ;) W sumie to tak bardzo mi ta siatka do szczęścia potrzebna  nie jest, ale jeśli coś jest naprawione, to lepiej mieć wszystko działające, niż niedziałające :) 

Po aktualizacji 7.7.20 i powrocie do 7.7.7 aplikacja SMS dostaje FC przy starcie, da się to jakoś naprawić? 

Treść:

android.database.sqlite.SQLiteException: Can't downgrade database from version 106 to 105
    at android.database.DatabaseUtils.readExceptionFromParcel(DatabaseUtils.java)
    at android.database.DatabaseUtils.readExceptionFromParcel(DatabaseUtils.java)
    at android.content.ContentProviderProxy.query(ContentProviderNative.java)
    at android.content.ContentResolver.query(ContentResolver.java)
    at android.content.ContentResolver.query(ContentResolver.java)
    at com.android.mms.util.SqliteWrapper.query(SqliteWrapper.java)
    at com.android.mms.data.Conversation.loadThreadsFromCursor(Conversation.java)
    at com.android.mms.data.Conversation.cacheAllThreads(Conversation.java)
    at com.android.mms.data.Conversation.-wrap2(Conversation.java)
    at com.android.mms.data.Conversation$1.run(Conversation.java)
    at java.lang.Thread.run(Thread.java:761)

36 minut temu, Rafcio napisał:

Po aktualizacji 7.7.20 i powrocie do 7.7.7 aplikacja SMS dostaje FC przy starcie, da się to jakoś naprawić? 

Wyczyść dane / pamięć podręczną aplikacji SMS. Jeśli nie pomoże, to wyczyść cache i Dalvik/ART w TWRP.

5 godzin temu, mrosi napisał:

Wyczyść dane / pamięć podręczną aplikacji SMS. Jeśli nie pomoże, to wyczyść cache i Dalvik/ART w TWRP.

Cache i dalvik już czyściłem. Bez efektu. 

6 godzin temu, Rafcio napisał:

Cache i dalvik już czyściłem. Bez efektu. 

W tej aktualizacji jest nowsza wersja apk SMS, czyszczenie nic nie da.

1 minutę temu, addone napisał:

To zainstaluj test 4

Wysłane z mojego MI+MAX przy użyciu Tapatalka

Dzięki, nie zauważyłem że jest nowy. Już wszystko śmiga :)

Nowa apk do sms?.co w niej nowego?

No jak co nowego. Nowa strzałka :-)d67a007f41eae1459abbda381dd0a264.jpg

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Przed chwilą, Gravis napisał:

Ktoś używa na mi5? Wszystko ok?

Po trzech ostatnich wpisach wydaje mi się, że nikt nie używa ;)

Używam na MI5 od wczorajszego wieczora. Wydaje się, że wszystko działa poprawnie oprócz codziennych tapet ekranu blokady. Wypróbowałem wszystkiego co udało mi się znaleźć na forum i niestety nie zmieniają się. Dotąd na poprzednich aktualizacjach czasami były problemy ale zawsze udawało jakoś to uruchomić, nawet wróciłem do wersji sprzed tygodnia ale tu porażka, też tapety przestały się zmieniać, ale może coś źle zrobiłem z tym cofaniem się wstecz, nie mam doświadczenia w tym temacie i mogłem zrobić coś nie tak, a nie znalazłem tutorialu opisującego w prosty sposób jak powrócić do jakiejś wcześniejszej aktualizacji.

3 godziny temu, qnajan napisał:

Używam na MI5 od wczorajszego wieczora. 

U mnie na MI5 działają normalnie, tzn tak jak ktoś pisał wcześniej czasem się "przywieszą" ale wystarczy zrobić on/off w opcjach - od razu wskakuje nowa. Ogólnie wszystko działa bez problemu, bateria też mam wrażenie lepiej niż wcześniej (mam wgrane od piątku) - jedynie nie zmienia się kolor czcionki na ekranie blokady - jest zawsze biała i dlatego na jasnym tle nie widać góry - co ciekawe zegarek na blokadzie zmienia kolor czcionki jak należy.

On/off w opcjach codziennych tapet faktycznie działał w większości przypadków gdy były problemy na poprzednich aktualizacjach. Tutaj jednak u mnie nic nie daje wyłączanie i włączanie. Nawet wykonałem wczoraj dwa razy przywrócenie do ustawień fabrycznych, mając nadzieję, że coś się "gryzie" z jakąś aplikacja ze sklepu, ale nawet na czystym romie nie udało mi się uzyskać zmiany codziennych tapet.

Guest
This topic is now closed to further replies.