Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi 500-600zł


Glorn

Pytanie

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak link jest dobry ale licz sie z doliczeniem VAT jesli zostanie przez WER Warszawa "zlapana"
Dokup do tego jakiegos dobrego Nillkina np Frosted Shield/Sparkle Leather Case albo Ipaky/Mofi do tego szklo hartowane i bedzie ok.

W kwotach 100-150 USD to:

Z 5-5.5" to XR4x, ewentualnie inne marki np Blackview A9 Pro , Oukitel K4000+, Leagoo M5 Edge, Meizu ( A5, M5c, M5s ), Umi Diamond

Z 5.5-6" to Blackview P2 Pro, HomTom HT50, Leagoo ( T5s, T5, M8 Pro), Oukitel ( U11 Plus, U16 Max), Uhans Note 4 ( :D), Ulefone Power 2, Umi ( Touch, Plus, Max, Super ), UmiDigi ( C Note, C Note 2, G )

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szczerze większość z tych marek, które wymieniłeś to nie znam, więc może tak: możecie polecić załóżmy 2 telefony 5 calowe i 2 5.5-6 cali i ja sobie poczytam, który mi najbardziej podpasuje, ewentualnie jak możecie to sami nakreślcie jakie są różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W tej kwocie zapomnij o Xiaomi 5.5" musisz szukac albo uzywek albo tych marek ktore wyzej napisalem ( nie bac sie ich tylko dlatego ze nie slyszales :), nie gryza nie sa jakos specjalnie awaryjne, ale musisz sobie zdawac ze moga miec swoje jak kazdy tel wady oraz zalety ).

Jesli chodzi o 5" to tylko xr4xn 3.32 EU, jesli nie tylko, to rozwaz Oukitel ( marka robi dobrze wykonane telefony, kiedys handlowalem k4000, k4000 pro i awaryjnosc ponizej 5%, bez zbednych smieci szybko dzialajace i fajne tele a seria K jest dosc "pancerna" seria ) lub Meizu ( cos jak marka Xiaomi ale glownie na MTK CPU )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, tpawel napisał:

Kupi ok 120$ note 4x 3/16. Nawet z VAT mu starczy

Mozesz pokazac linka za 120usd bo jak znam rynek chinski i jestem na bierzaco z cenami to notorycznie podajac kwoty zapominasz i nie tylko Ty bo wiekszosc tu na forum o:

Przelewy24 - 1.5% prowizji przy platnosci na AE

Payment by Credit/Debit Card - 5% prowizji przy platnosci na AE lub poza AE 

Paypal - 5% prowizji przy platnosci wszedzie poza AE

Oplaty przy odprawie celnej 40-50 zl

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, IT4Geeks.Polska napisał:

W tej kwocie zapomnij o Xiaomi 5.5" musisz szukac albo uzywek albo tych marek ktore wyzej napisalem ( nie bac sie ich tylko dlatego ze nie slyszales :), nie gryza nie sa jakos specjalnie awaryjne, ale musisz sobie zdawac ze moga miec swoje jak kazdy tel wady oraz zalety ).

Jesli chodzi o 5" to tylko xr4xn 3.32 EU, jesli nie tylko, to rozwaz Oukitel ( marka robi dobrze wykonane telefony, kiedys handlowalem k4000, k4000 pro i awaryjnosc ponizej 5%, bez zbednych smieci szybko dzialajace i fajne tele a seria K jest dosc "pancerna" seria ) lub Meizu ( cos jak marka Xiaomi ale glownie na MTK CPU )

Nie żebym się czepiał, ale kolega wyżej wysłał redmi note 4 3/32, który jest 5,5 calowy, a Ty piszesz, ze w tej kwocie o 5.5 można zapomnieć ;) Znaczy dla mnie lepiej, bo 5 > 5.5.

Co to jest xr4xn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, Glorn napisał:

Nie żebym się czepiał, ale kolega wyżej wysłał redmi note 4 3/32, który jest 5,5 calowy, a Ty piszesz, ze w tej kwocie o 5.5 można zapomnieć ;) Znaczy dla mnie lepiej, bo 5 > 5.5.

Co to jest xr4xn?

Poprawka xrn4x nie xr4xn czyli xiaomi redmi note 4x

A ja sie przyczepie bo ten link wyzej to 147usd co daje w najlepszym/bardzo rzadkim przypadku = 536 zl co jest prawie niemozliwe a w realnym ( vat + odprawa ) = 710 zl

2 godziny temu, tpawel napisał:

Ostatnio był w GB za 112$, u Goldwaya 123$ to cena standardowa

 

Aktualne kursy walut przy płatnościach można zobaczyć na kurs.alipaczka.pl

Opłat przy odprawie na celnym PP jest kilkanaście złotych( poniżej 20)

 

 

Poprosilem o linka a Ty mi piszesz "byl", HKG maja po 127.99 Gold czyli fakt 475 zl lub 600 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Weź sobie Redmi 4A z Banggood, koszt około 380zl. Jakieś 2 tygodnie temu koleżance zamówiłem złoty - zadowolona ze szok. Ja też byłem mega zaskoczony wykonaniem i ogólnym działaniem telefonu (gps super, płynność dobra, bateria też, ekran w porządku) - jeśli nie jesteś wymagający, to nie myśl za dużo, kup sobie, a resztę pieniążków możesz przeznaczyć na dobre szkło, etui i na dobrą flaszkę jeszcze zostanie ;)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, Glorn napisał:

Najtanszy z gw wychodzi mi 615 z VAT

Goldway z gw wychodzi mi 655 z vat

W Polsce z porzadna gwarancja zaczynaja sie od 675 a z "gwarancja" lub roczna "gwarancja masz do 675 zł.

Zwroc uwage na dlugosc gwarancji na telefon, baterie i akcesoria ( 12m/24m/36m ), na jej nazwe czyli gwarancja konsumencka, samo slowo gwarancja oraz gwarancja serwisowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...