Skocz do zawartości

Xiaomi Roidmi 3S ( BFQ04RM )


ireun

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Niedawno pojawiła się nowa wersja ładowarki / transmitera BT FM Roidmi 3S. W porównaniu do poprzednika jest dostosowany jest do każdego typu zapalniczki samochodowej oraz posiada kilka nowych funkcji jak monitor baterii. Dodatkowo poprawiono tłumienie głosów z otoczenia oraz wprowadzono obsługę standardu bluetooth v4.2.

Dwa wyjścia USB pozwalają ładować urządzenie maksymalnie prądem 3.4A.

 

onMB52y.jpgUNl4Qfm.jpg

 

Mój już zamówiłem, są dostępne kody, maksymalnie co widziałem to 14$ ( Zapals.com: XMR3S0239 ). Jak tylko przyjdzie dam znać jak się sprawuje. ;)

 

Pozdrawiam!

 

 

Edytowane przez ireun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim napisz jak się sprawuje mikrofon. W wersji 2s a taka mam trzeba się drżeć by rozmówca słyszał cokolwiek a i tak co chwila narzekał na jakość, ogólnie sprzęt fajny ale ten mikrofon 2/10 kompletne nieporozumienie

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój Roidmi właśnie przyszedł. Jakość dźwięku jest bardzo dobra, jak się znajdzie wolną częstotliwość to jest bardzo fajnie, na zajętej zaczynają się trzaski. Ogólnie bardzo pozytywne wrażenia, kumpel ma roidmi 1 oraz 2s, postaram się porównać wszystkie 3 jakoś za 2 tygodnie. Minus jaki zauważyłem to jak mam wpięty roidmi do ładowania, to inne radia są zakłócane. No i nie wiem jak ustawić automatyczne wyszukiwanie wolnej częstotliwości, nie widzę takiej możliwości w aplikacji roidmi driver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Stałem się posiadaczem tego transmitera, szumów w ogóle ja nie słyszę naprawdę jak na transmiter FM jest bardzo dobrze. Tylko coś jest nie tak u mnie chyba z tymi rozmowami, jest podłączony przez BT ale nie słyszę rozmówcy w głosnikach mojego samochodu czemu? Sprawdzałem na telefonie z Androidem jak i iOS.
Jakieś porpozycje?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem i mega żałuje,  Panowie na moją logikę to miało działać tak że dźwięk z mikrofonu telefonu przesyła do roidmi i później na głośniki , dlaczego to tak nie może działać ? 
Naciąłem się :/ Nie ma to jak dobry zwiad. Mogłem brać 2S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy da radę połączyć Roidmi 3S równocześnie ze słuchawką bluetooth, żeby połączenia obsługiwać właśnie z niej. Jak chcę połączyć drugie urządzenie to rozłącza poprzednie. Ktoś pomoże?
Jak najbardziej się da, ja mam podłączone tak że profil audio czyli muzyka leci przez Roidmi, a w tym samym czasie mam podłączone drugie urządzenie bluetooth wbudowany zestaw bluetooth z auta i działa to bardzo dobrze :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej,

kupilem roidmi 3s, podłączyłem do gniazdka zapalniczki, świeciło się przez 3-4 sekundy i w tym momencie wywaliło bezpiecznik gniazdka. Wymieniłem bezpiecznik w gniazdku zapalniczki ale roidmi już więcej nie zaświecił. Czy jest możliwe ze w roidmi padł tez jakiś bezpiecznik i czy da się to jakoś naprawić lub chociaż rozkręcić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROIDMI 3s dostałem wczoraj. Po aktualizacji ma soft w wersji 17.

+ super jakość dźwięku

- niezależnie od wybranej częstotliwości zakłóca całe pasmo i nie da się słuchać normalnych stacji radiowych które niemiłosiernie trzeszczą lub w ogołe radio nie "łapie" ich sygnału. Po wyjęciu transmitera z gniazda zapalniczki problem znika (samochód Subaru Outback 2004)

- nie umiem przekierować głosu rozmowy telefonicznej do ROIDMI tak aby słyszeć rozmówcę w głośnikach samochodu (używając mikrofonu w telefonie). Teoretycznie urządzenie wspiera profil HFP ale to chyba nie działa. Wielka szkoda bo to potrafią robić nawet tańsze transmitery.

Podsumowując, chyba nie kupiłbym drugi raz.

Edytowane przez bsimpson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bsimpson
Mam od jakiegoś czasu - 3 miesiące.

+ Po ostatni update gra super czysto i głośniej.
+ Bardzo dobrze ładuje telefon czy inny sprzęt.
+ Transmiter może nadawać ile chce i nie zakłóca żadnej innej częstotliwości (focus mk1 1999, arosa 2004, civic 2007, megane 2010)

Faktycznie nie da się przez to rozmawiać ale i tak mi to nie potrzebne bo mam słuchawkę BT xiaomi.

Zdecydowanie polecam sprzęt każdemu.
Szczególnie jak są promocje i można kupić na gearbest za 30zł :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy komuś udało się ustawić dźwięk rozmówcy poprzez głośniki podczas połączenia z iPhone? Zakładam że to kwestia ustawień urządzenia Apple skoro na wszystkich innych urządzeniach podłączonych po Bluetooth taki dźwięk mogę odtwarzać. 

Edytowane przez borzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
  • mrosi odblokował(a) ten temat

Witam. Odkopuje temat mam problem z tym urządzeniem. Mam telefon redmi note 5 i urządzenie roidmi 3s. Używam do odtwarzania muzyki aplikacji Spotify. Podczas włączenia się urządzenia normalnie łączy się z bluetooth ale nie włącza się automatycznie aplikacja Spotify tak samo jest z innymi aplikacjami. Mam ustawione w roidmi autostart po włączeniu samochodu. Mam kłódkę na aplikacji roidmi. Ogólnie takie ustawienia jak na foto. 

Screenshot_2018-09-08-13-53-39-380_com.miui.powerkeeper.pngScreenshot_2018-09-08-13-53-26-782_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maxio69 napisał:

Witam. Odkopuje temat mam problem z tym urządzeniem. Mam telefon redmi note 5 i urządzenie roidmi 3s. Używam do odtwarzania muzyki aplikacji Spotify. Podczas włączenia się urządzenia normalnie łączy się z bluetooth ale nie włącza się automatycznie aplikacja Spotify tak samo jest z innymi aplikacjami. Mam ustawione w roidmi autostart po włączeniu samochodu. Mam kłódkę na aplikacji roidmi. Ogólnie takie ustawienia jak na foto. 

Screenshot_2018-09-08-13-53-39-380_com.miui.powerkeeper.pngScreenshot_2018-09-08-13-53-26-782_com.miui.securitycenter.png

Hej kolego. Po aktualizacji tego urządzenia do wersji firmware 19 taki sam problem wystąpił u mnie. Polecam Ci ściągnąć ze sklepu apke o nazwie YouBlue React i tam ustawic sobie autoplay z aplikacją spotify. Pamiętaj tylko zeby wyłączyć autoplay z aplikacji roidmi :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ROIDMI 3s dostałem wczoraj. Po aktualizacji ma soft w wersji 17.
+ super jakość dźwięku
- niezależnie od wybranej częstotliwości zakłóca całe pasmo i nie da się słuchać normalnych stacji radiowych które niemiłosiernie trzeszczą lub w ogołe radio nie "łapie" ich sygnału. Po wyjęciu transmitera z gniazda zapalniczki problem znika (samochód Subaru Outback 2004)
- nie umiem przekierować głosu rozmowy telefonicznej do ROIDMI tak aby słyszeć rozmówcę w głośnikach samochodu (używając mikrofonu w telefonie). Teoretycznie urządzenie wspiera profil HFP ale to chyba nie działa. Wielka szkoda bo to potrafią robić nawet tańsze transmitery.
Podsumowując, chyba nie kupiłbym drugi raz.
U mnie to samo. Po włożeniu roidmi do gniazda programy radiowe trzeszczą. Słuchać się da tylko te z najmocniejszym sygnałem. Dodam że to samo zjawisko miałem i mam po podłączeniu ładowarki samochodowej. Jak na razie nie mam rozwiązania.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...