wchpikus

Znów zwiechy

Recommended Posts

Tym razem firefox.przy wpisywaniu wyszukiwanego słowa w google,zwiecha.

Nie działa tez YouTube,widzę na innych stronach czy tez przy korzystaniu z sieci aktywność, przy YouTube max 0.5K\s i nic więcej.Co jest z tym softem?

Najnowszy miui,po update.

Na wbudowanej przeglądarce ani na chrome ani na dolphinie... Brak zawieszeń youtube też działa bez problemów... Na Mi3 ;-)

U mnie się restartuje.galeria zdjęć,restart.firefox,aparat,zrzuty ekranu.te aplikacje restartuja telefon,różnie,ale to zaobserwowalem.

Coś na pewno mieszasz. Nie masz jakichś modów? Aplikacji to optymalizacji?

Wysłane z MI3

Mnie dzisiaj na spacerze 2x wywaliło aparat. Później wyskakuje info 'Nie można połączyć się z aparatem'. To wina oprogramowania czy sprzętu? RR1S

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka

Gdyby tak było to też by mi byle galeria restartowala telefon. A tak nie jest. A nawet Wipe nie robiłem a mam zawsze najnowsze wersje. Zrób kopie danych, potem zrób Wipe czyli ustawienia fabryczne (Ustawienia - Kopia i przywracanie). Potem na świeżym systemie przywroć z kopii MIUI jak najmniej czyli nie przywracaj tego co możesz sam zrobić np ustawienia systemu. Tyle.

Wysłane z MI3

Dla potomnych, nie dzialala zawsze romy z 4.3..

Probowalem przejsc na andka 4.3 i dopiero wersja 4.3 -12 ruszyla, reszta zwiecha.

wiec kilka w dol, ale stabilna na razie i co lepsze dziala dobrze mikrofon....ja nie wiem co sie dzieje z tym softem.

Czy ktos probowal zagrac paranoid?

Zrób instalacje porządnie i tyle. Bo piszesz głupoty. Wersja 4.4.27 (ostatnia 4.3) działa bez problemu i potwierdzą to inni. Zresztą ja też bo na swoim telefonie miałem każdą wersje.

Nic nawet nie napisałeś jak instalujesz rom, jak robiłeś wipe, nic dziwnego że masz problem bo nie wiadomo jak Ci pomóc.

Zrób to porządnie jak trzeba a będziesz miał dobrze, nawet na 4.4. Jak już tak skaczesz po wersjach to lepiej zrób MiFlash.

O PA nawet nie myśl.

Wysłane z MI3

robie tak

wipe- all data

miflash i fastboot

po wgraniu  Mi 3-WCDMA JXDCNBD13.0 fastboot(4.3) zwiecha. dopiero wersja 12 mi poszla.

potem update i juz.

Co mozna zrobic zle?

andrid 4.4 testowalem na poczatku i kazda wersja miala problemy, u mnie wystepowalo to zawieszaniem sie aplikacji i restarty, dlatego jest teraz 4.3.

Edited by wchpikus

Guest
This topic is now closed to further replies.