Skocz do zawartości

Znów zwiechy


wchpikus

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby tak było to też by mi byle galeria restartowala telefon. A tak nie jest. A nawet Wipe nie robiłem a mam zawsze najnowsze wersje. Zrób kopie danych, potem zrób Wipe czyli ustawienia fabryczne (Ustawienia - Kopia i przywracanie). Potem na świeżym systemie przywroć z kopii MIUI jak najmniej czyli nie przywracaj tego co możesz sam zrobić np ustawienia systemu. Tyle.

Wysłane z MI3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych, nie dzialala zawsze romy z 4.3..

Probowalem przejsc na andka 4.3 i dopiero wersja 4.3 -12 ruszyla, reszta zwiecha.

wiec kilka w dol, ale stabilna na razie i co lepsze dziala dobrze mikrofon....ja nie wiem co sie dzieje z tym softem.

Czy ktos probowal zagrac paranoid?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób instalacje porządnie i tyle. Bo piszesz głupoty. Wersja 4.4.27 (ostatnia 4.3) działa bez problemu i potwierdzą to inni. Zresztą ja też bo na swoim telefonie miałem każdą wersje.

Nic nawet nie napisałeś jak instalujesz rom, jak robiłeś wipe, nic dziwnego że masz problem bo nie wiadomo jak Ci pomóc.

Zrób to porządnie jak trzeba a będziesz miał dobrze, nawet na 4.4. Jak już tak skaczesz po wersjach to lepiej zrób MiFlash.

O PA nawet nie myśl.

Wysłane z MI3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robie tak

wipe- all data

miflash i fastboot

po wgraniu  Mi 3-WCDMA JXDCNBD13.0 fastboot(4.3) zwiecha. dopiero wersja 12 mi poszla.

potem update i juz.

Co mozna zrobic zle?

 

andrid 4.4 testowalem na poczatku i kazda wersja miala problemy, u mnie wystepowalo to zawieszaniem sie aplikacji i restarty, dlatego jest teraz 4.3.

Edytowane przez wchpikus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...