Skocz do zawartości

[ROM] FlymeOS [6.0.1/7.1.2]


Rekomendowane odpowiedzi

ROM: FlymeOS
Android: 6.0.1/7.1.2

WERSJA DO POBRANIA:

Cytat

19 lipca (manucarcor) - https://www.androidfilehost.com/?fid=817550096634783831

27 stycznia 2018 (Aryan) - https://androidfilehost.com/?fid=673956719939815387
plik rar rozpakować - są 2 części - jedna z samym romem, druga z gappsami. Instalacja przez TWRP. Moje wrażenia tutaj...

Instalacja: standardowo przez TWRP, wskazany wipe dalvik, cache, data.

Jakie gappsy? ARM64/android 6.0.1/najlepiej pico, ale to już do decyzji indywidualnej.

Edytowane przez Orjon
dodana wersja 7.1.2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zedytowałem link do ROMu - zip najpewniej jest uszkodzony, bo dostałem info o błędzie 7 w twrp. Nie sprawdzałem tego linka teraz, nie mam na to czasu - już myślałem, że uwaliłem telefon, wipe mi się zatrzymał (z głupoty zrobiłem wipe data, cache i systemu po próbie instalacji tego romu - wipe niby się wykonał ale nie uzyskałem jego potwierdzenia, czekałem ponad minutę - dwie), więc zresetowałem telefon chcąc wejść do recovery i d*pa, telefon odpalał się jedynie w fastboocie... szczęśliwie wgrałem na szybko twrp. Sprawdzę ROM w przyszłym tygodniu.

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kacper Skrzypek zmienił(a) tytuł na [ROM] FlymeOS [6.0.1]
  • 3 miesiące temu...

Wydane zostało FlymeOS na Androidzie 7.1.2, link do wersji poprawionej (oryginalna nie za bardzo chciała współpracować): https://androidfilehost.com/?fid=673956719939815387

Problemy:

  • po pierwszym boocie wita nas komunikat "System UI has stopped" bądź "Interfejs has stopped". Rozwiązaniem, wedle autora, jest przejście konfiguracji po chińsku (drugi język na liście), a następnie ustawienie w ustawieniach języka na angielski. Sprawdzam, czy działa. Działa.
  • brak języka polskiego - ale wczoraj, jeszcze z tym błędem, był od razu jak konfigurowałem - tylko nie ma go na liście języków... dziwne.
    NIEAKTUALNE - jest, tylko w ustawieniach go nie ma - dla wszystkich - apka: MoreLocale 2 ze sklepu Play.
  • więcej później, post będę aktualizować.
  • minęły 2 godziny i... wracam do MIUI - po reboocie wszystko się posypało. Jeśli więc ktoś się zdecyduje - NIE WOLNO ROBIĆ REBOOTU po udanej instalacji...
  • ...i w sumie szkoda - bo mimo tych bolączek Flyme nie jest aż takie złe. Ale niestety, dużo jeszcze tutaj jest do poprawki. Może się kiedyś zdecyduję, jeśli te krytyczne błędy zostaną jakoś naprawione. Niestety, dzisiaj muszę powiedzieć, że ROM nie nadaje się do codziennego użytku, jeśli planujecie robić rebooty.
Edytowane przez Orjon
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...