Skocz do zawartości

brak połączenia z Mi Band 2 z Redmi Note 3


ryzio

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taki sam problem u żony z Huaweiem p10 lite, z tym że opaska około tygodnia ładnie się parowała i nagle przestała, robiłem różne cuda,rozładowałem ją do zera,wsadziłem do lodówki, próbowałem ją parować przez Fix IT for mi band2 i całą z tą apką procedurę i nic...telefon widzi opaskę różne apki też, a sparować się nie da, chyba będę ją reklamował u Gearbesta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Podepnę się pod temat, bo tematyka podobna.

Mam podobny problem z MiBandem.

Chciałem go zesparować z telefonem żony (Mi4c z MIUI8). Telefon widzi opaskę, opaska wibruje, świecą diody przy próbie połączenia, stukam i nic.

Zrobiłem już full wipe telefonu i nie pomogło. Zmieniałem wersje Mifita (chyba nawet do jakiejś 1.3.xxx), instalowałem wersje z GP. 

Próbowałem tricków z lodówką (chyba na reddicie pisali) i parowaniem przez telefon, jak i przez aplikację. Nawet te głupie gładzenie MiBanda (pomysł głupi, ale jak nie działa, to się chwyta każdego sposobu).

Czekać aż się rozładuje? To minie z miesiąc, nie bardzo mi się widzi.

 

Do momentu wrzucenia go do szuflady (na rzecz Amazfita), działał jak należy (w szufladzie leżał z 3-4 miesiące).

Z moim telefonem też się nie chce połączyć (Mi4s z MIUI9).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2017 o 21:01, don_kamillo napisał:

ale przed odłożeniem Mibanda do szuflady raczej ją odparowałem

Ważna kwestia, żeby poprawnie rozparować Miband należy właczyć bluetooh połączyć się z opaską przez MiFit a następnie nacisnąć usuń parę. Jeśli usunąłeś parę bez połączenia z opaską to rozparowałeś ją tylko w aplikacji a opaska cały czas jest sparowana z urządzeniem. Poczekaj aż opaska rozładuje się do 0%, następnie naładuj i zobacz czy połączy z jakimkolwiek urządzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamillm Tak zrobię, ale zanim się rozładuje, to potrwają tygodnie.

Poza tym nie wiem, czy to pomoże, bo już raz była w całości rozładowana.

Poza tym, nie chce się nawet połączyć z urządzeniem, z którym wcześniej była sparowana (czyli moim telefonem).

Jakby nie było, to temat już niezbyt aktualny, bo kupiłem jednak MiBanda 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...