Skocz do zawartości

Problemy z połączeniem Bluetooth


MarioPuzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Hej, mam problem z parowaniem pulsometra Bluetooth 4.0. Łączy nie w nieskończonosć i w rezultacie brak parowanie. Czasami wyskakuje błąd ze nie został wpisany pin albo został podany błędny a najlepsze że żadne okienko do wpisania mi wczesniej nie wyskoczyło. Dodam, że opaska bez problemu łączy sie z innym telefonem wieć ewidentnie problem leży po stronie telefonu. Posiadam wersje miui global 8.5.2.( MAMMIED). Macie jakieś pomysły? Troszkę poczytałem na forum ale konkretnej odpowiedzi sie nie doszukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według  Marcin Tymków z   GizChina Polska  za problemy   z Bluetooth odpowiedzialny jest procesor montowany w Xiaomi . Czyżby kupili wadliwe i montowali ? Dość sporo osób ma problemy w tych modelach z łącznością Bluetooth .
W każdym modelu? Chcę zmienić redmi 3 na mi5s. Tam też jest problem z bluetooth?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opaska wczoraj rozpakowana i od razu próba połączenie z bluetooth, niestety nie udana:(. Zaznaczę, że produkt zakupiony nowy. Chcialem opaski używać w aplikacj endomondo, próbowałem też połączyc sie z nią bezpośrednio przez endomondo i raz na 50 prób sie jakims cudem połączyło. Miałem wyświetlany bieżacy puls i wszystko grało. Teraz łącząc sie bezpośrednio przez endomondo od czasu do czasu mam napisane ,, połączono" ale nie wyswietla mi sie puls wiec opaska nie reaguje.

 

Próbowałem też połączenia poprzez aplikacje Runtastic ale takze nie wykrywało opaski:(Chyba pozostało czekać na aktualizację i mieć nadzieję na poprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wojtas18b napisał:

Model 150188- HMBT.

To sobie poczytaj np. tu łącznie z komentarzami http://www.geek.pc.pl/pulsometr-bluetooth-150188-hmbt/  To co producent napisał może być prawdą, łączy się z BT4.0, ale twój telefon ma chyba BT 4.2. Z komentarzy w różnych miejscach wynika że są problemy z BT wyższym niż 4.0. To raczej nie wina telefonu i żadna aktualizacja tego nie naprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troszkę lipa:( Myślałem, że minimalne wymagane jest 4.0 i na wyższych ruszy bez problemu a tu taka przykra niespodzianka. Zastanawia mnie tylko jakim cudem opaska raz połączyła się z endomondo i wyświetlała aktualny puls:O Ale to chyba zostanie zagadką. Dzięki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam . Po ostatniej aktualizacji MIUI do wersji 9.2.4.0 poprawił się Bluetooth ale w tym samym czasie zaktualizowano również Wahoo   i teraz nie wiem czyja zasługa ze Stravy jeszcze nie korzystałem  . W tym czasie odkryłem - dla mnie to odkrycie  Redmi 4X  ma ANT + . Działa spokojnie z czujnikami z tym systemem obecnie są juz dwu-systemowe.  Dziś zrobiłem trening na trenażerze czujniki kadencji i prędkości połączyły się przez Bluetooth  bez problemu z aplikacja Wahoo  wskazania były cały czas nie rwało połączenia , nawet po pauzie   bez problemu ponownie się połączyły . Zobaczymy   jak bedzie dalej  , ostatnio po aktualizacji  też z początku działały a potem znów rwanie połączenia w trakcie jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, 
od wczoraj mam ten telefon.

Jechałem na świeta do rodziny, nic w nim nie bylo ustawione i pusciłem przez BT youtuba na radio w samochodzie, 2h gry bez zadnego ale.

u rodziny pościagałem sobie potrzebne mi aplikacje, poustawiałem sobie pewne rzeczy w ustawieniach pod siebie, typowe pierwsze przegladanie ustawień w nowym telefonie
wracając od rodziny nie szło słuchać przez BT na radiu bo ciągle gubiło połączenie z radiem..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Posiadam Xiaomi Redmi 4X  4/64  . Chciałem sparować urządzenie po bluetooth z Mazda 3 (2015), niestety podczas wyszukiwania mój telefon nie widzi Mazdy.

Dodam że mój inny tel Samsung widzi mazdę. 

Czy ktoś rozwiązał już ten problem ?

 

Miui Global 9.5 Stabilna 9.5.4.0 Nammifa / Android 7.1.2  N2G47H

Edytowane przez david8213
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Redmi 4X MIUI Global 9.5 Stabilna 9.5.4.0 (NAMMIFA) Android 7.1.2 N2g47H

Nokia CK100, Parrot 3100, Ford Mondeo MK5 paruje się poprawnie, działa, nie zrywa połaczenia. 

Wszystko do momentu kiedy wyłączymy auto, czyli telefon rozłączy się z samochodem.

Po ponownym uruchomieniu silnika automatycznie nie łączy się (chociaż w ustawieniach bluetooth widnieje komnikat pod urządzeniem "Łączenie")

Połączy się dopiero gdy  wyłączymy bluetooth, odczekamy  ok 10 sek. i załączymy go ponownie.

Proszę o porady jak uporać się z tym problemem

 

Edytowane przez karolff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...