Skocz do zawartości

Wbudowana przeglądarka nie pozwala na pobieranie plików


vonda

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowa przeglądarka (opisana po prostu: "internet") przestała mi ściągać jakiekolwiek pliki. Klikam np. załącznik w poczcie, wyskakuje okienko: "zapisz Pliki plików" - cokolwiek to znaczy ;-) - mam opcję zmiany folderu , nazwę pliku i po naciśnięciu ok wyskakuje komunikat "zaczynam pobieranie" , znika i ... tyle, plik się nigdzie nie pojawia ...) To samo działanie przy użyciu tez przecież "wbudowanego" Chrome działa bez zarzutu.

Wcześniej nie miałem problemów, zaczęło się jakiś miesiąc temu ... może po którejś aktualizacji, nie mam pewności.

Soft to Global 8.2.4.0 (MHRMIDL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Wbudowana przeglądarka nie pozwala na pobieranie plików
  • 4 miesiące temu...
Dnia 5.12.2017 o 19:29, don_kamillo napisał:

A czasem pobiera w formacie *.bin.

Z tym .bin to się spotkałem, ale na szczęście ona zmienia tylko rozszerzenie pliku na .bin, wystarczy zmienić ręcznie na takie jakie powinno być. Najnowsza wersja chyba ma to i pobieranie  naprawione, ale ekran domowy skopany, nie można wywalić niechcianych skrótów. https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-browse/mi-browse-9-3-10-release/mi-browser-9-3-10-android-apk-download/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mam problem z pobieraniem plikow,załączników poczty

Po nacisnieciu danego pliku do pobrania wyskakuje katalog do jakiego bedzie pobierac I nazwa pliku,po wcisnieciu ok wyskakuje komunikat rozpoczynanie pobierania I na tym koniec,plik się nie pobiera

Pomocy

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, makay napisał:

To bez znaczenia,ze strony tez nie pobiera,przegladarka chrome

Właśnie ma znaczenie. Jeśli poszukujesz pomocy, to stosuj się do porad każdego, kto cokolwiek napisze.

Właśnie uprawnienia, czy raczej ich nadanie aplikacjom, mogą stanowić o rozwiązaniu problemu.

Poszukaj w uprawnieniach aplikacji, czy mają zgodę na zapisywanie plików. Co ciekawe, również aplikacja Dokumenty musi mieć takie uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mrosi napisał:
Właśnie ma znaczenie. Jeśli poszukujesz pomocy, to stosuj się do porad każdego, kto cokolwiek napisze.
Właśnie uprawnienia, czy raczej ich nadanie aplikacjom, mogą stanowić o rozwiązaniu problemu.
Poszukaj w uprawnieniach aplikacji, czy mają zgodę na zapisywanie plików. Co ciekawe, również aplikacja Dokumenty musi mieć takie uprawnienia.

Ok,skoro tak twierdzisz.poszperam aczkolwiek żona szukala już po uprawnieniach

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

 

20 minut temu, makay napisał:
Ok,skoro tak twierdzisz.poszperam aczkolwiek żona szukala już po uprawnieniach

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Zle to opisałem,sam klient poczty dziala sciaganie natomiast nie dziala sciaganie gdy sie zaloguje do poczty przez przegladarke

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...