Sign in to follow this  
thugzie

Oryginalne etui MI6

Recommended Posts

Każdy w recenzjach mówił że to etui takie spasowane natomiast boki wystarczy że przejedziesz palcem i odchodzą.

Bo to jest etui typu "Slim", aby jak najmniej pogrubiało telefon i żeby nie zabierało całej estetyki telefonu :)

Ja używam tego etui i jestem zadowolony. Kupiłem biały tel i bez sensu jak bym założyl jakieś inne etui co zakryje pół tel:P Etui dobrze spasowane ale wiadomo jak w każdych typu silikon że będą boki odchodzić jak się przejedzie palcem. A kupić można na Olx 

Hej! Od zakupu telefonu (tydzień) korzystam z silikonowego (fabrycznego) etui, jednak mam duże obawy czy ochroni ono telefon przed uszkodzeniami w razie upadku. Doświadczenie pokazuje, że taka sytuacja to tylko kwestia czasu, dlatego chciałem spytać czy zdarzyło się Wam już upuścić Mi6 i jakie były konsekwencje?

Z góry Ci mogę zagwarantować, że etui które jest dołączane wraz z telefonem nie chroni ABSOLUTNIE przed upadkami. Jest to tylko i wyłącznie ochrona przed zarysowaniami. Zresztą tak jak wszystkie etui typu slim ... chronią tylko przed rysami. 

Oczywiście upadek telefonu to rzecz losowa bo może Ci upaść telefon bez żadnego etui i będzie wszystko ok nie licząc kilku rys. A może też być tak, że telefon spadnie Ci z 15 cm i na całym ekranie będziesz miał pajęczynkę :)

• Thanks 1

20 godzin temu, MaxPrime napisał:

Z góry Ci mogę zagwarantować, że etui które jest dołączane wraz z telefonem nie chroni ABSOLUTNIE przed upadkami. Jest to tylko i wyłącznie ochrona przed zarysowaniami. Zresztą tak jak wszystkie etui typu slim ... chronią tylko przed rysami. 

Oczywiście upadek telefonu to rzecz losowa bo może Ci upaść telefon bez żadnego etui i będzie wszystko ok nie licząc kilku rys. A może też być tak, że telefon spadnie Ci z 15 cm i na całym ekranie będziesz miał pajęczynkę :)

Dokładnie. To samo tyczy się szkieł hartowanych. Ja etui i szkła używam tylko z myślą aby tel się nie porysował. Miałem taką sytuację na Galaxy s4 gdzie było naklejone szkło hartowane które miało chronić przed stłuczeniem ekranu no i pewnego dnia tel spadł mi z ok 1.5m ekran poszedł się je... Nie działał wg (czarny ekran, pobity) a szkło hartowane bez żadnej ryski :D

• Like 2
  • Thanks 1

15 hours ago, kovalskyPL said:

Miałem taką sytuację na Galaxy s4 gdzie było naklejone szkło hartowane które miało chronić przed stłuczeniem ekranu no i pewnego dnia tel spadł mi z ok 1.5m ekran poszedł się je... Nie działał wg (czarny ekran, pobity) a szkło hartowane bez żadnej ryski :D

Jak tel. upadnie np. rogiem to szkło nic nie daje. 

Odświeżę temat, ktoś gdzieś znalazł to etui? :D

Niby mam jedno ale jak to bywa z przeźroczystym etui pewnie żółknie za jakiś czas. 

Jeśli ktoś jeszcze szuka tego etui to na Ali pojawiło się w dwóch wariantach, transparent i przyciemniane. Cena 6.66$. Nie mam linku bo nie mogę znaleźć na telefonie :D

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this