Skocz do zawartości

Płatność zbliżeniowa telefonem mBank


przemo5040

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, spróbuję i dam znać czy się udało :)

 

@update: Wszystko działa poprawnie po zmianie na SIM, również domyślne ustawienia w portfelu działają, tylko nie hce, nic więcej nie trzeba było zmieniać :) Dzięki za pomoc.

Edytowane przez Kizbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 15.11.2017 o 22:25, Sentitos napisał:

Spróbuj tego:

wejdź w aplikacje, wybierz tę od płatności, inne uprawnienia i sprawdź jaki status ma NFC jeśli pytajnik to zmień  na zezwól.

następnie bateria i wydajność, zarządzaj użyciem baterii przez aplikacje, wybierz aplikacje tu wybierz ta od płatności i daj jej bez ograniczeń.

u mnie zadziałało ale na ING.

 

Jaki układ zabezpieczający masz wybrany dla ING bo u mnie czytniki nie reagują w ogóle na telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie mam już pomysłu na ten telefon.

Przyszedł do mnie i nie widział sieci wifi ani karty sim. Wgrałem 9.0.2.0 zaczął dopiero działać. Teraz znowu nie działają płatności, eh już  tęsknie za moim S6 Edge.

Udało mi się uruchomić płatności. Moim błędem mogło być to, że przyzwyczajony do Samsunga przykładałem telefon do czytnika niedbale, a tutaj trzeba dość dokładnie na środku obudowy oraz ekran musi być wybudzony.

Edytowane przez aj75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@penetratore
Raczej nie ma wersji MIUI którą Ty podałeś bo aktualizacje były pomijane dla Mi6 z racji testów Oreo.. ale mniejsza.
Tak podsumuję:
Mam aplikację mBank gdzie mam włączoną płatność kartą.
Mam aplikację Android Pay gdzie (chyba) z automatu była dodana karta jeśli ją dodałeś w mBanku.
NFC oczywiście włączone a co do ustawień to: Mobilny portfel 'korzystasz z portfela SIM', dotknij i zapłać > płatność domyślna 'android pay'

Wszystko działa jak należy. Warto mieć na uwadze fakt, że przed przyłożeniem telefonu do terminala należy go odblokować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fps napisał:

@penetratore

Wszystko działa jak należy. Warto mieć na uwadze fakt, że przed przyłożeniem telefonu do terminala należy go odblokować.

Do trzech płatności nie trzeba odblokowywać urządzenia. Wystarczy podświetlić ekran. 

Edytowane przez przemo5040
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, emarcin napisał:

Rozumiem, że do trzech płatności w danym dniu?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Po jednej płatności z odblokowanym urządzeniem (odciskiem, pinem, hasłem, wzorem) znów macie możliwość trzykrotnej zapłaty z samym podświetlonym ekranem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...