ZduneX25

MIUI 7.7.13

Recommended Posts

Jest. Klikasz na zdjęcie kontaktu przy wiadomości i dla nieznanego numeru masz od razu blokuj, a dla zapisanego numeru w kontaktach klikasz w Lista Blokowanych i tak masz dopiero Blokuja9fa95cb89ef7297b9895923072a1fc7.jpgfe225263c9447304bbc15d1396cd643c.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

U mnie podobnie, miniaturki kontaktów włączają się losowo

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

@magyarek Jeśli chcesz mieć roota i jednocześnie używać wrażliwych aplikacji np bankowych. Magisk umożliwia obejście zabezpieczeniach SafetyNet. Najczęściej chodzi o Android Pay, jakieś podobno Netflixy, pokemony i inne aplikacje, które są wrażliwe na zrootowane telefony

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

Nie wiem czemu ale po zainstalowaniu nie działa mi płatność telefonem, na Globalu wszystko było okej... Karta sparowana z kontem ing, czy ktoś ma ten sam problem? Wcześniej w opcjach nfc było jakieś WCE wallet, a teraz jest jakieś hce i nie da się zmienić... 

Edited by Warson

Hej, słuchajcie, mam na tej wersji problem z SMSami... Dochodzi tylko co trzeci, mam podpiętego MiBanda i on wibruje, a na telefonie nie ma ani treści wiadomości, ani nawet powiadomienia o niej. Ani w stockowej aplikacji, ani w zamiennikach. Nie ma ich nawet w chmurze. Niektóre dochodzą i w nich ludzie się dopytuję, czemu nie odpisuję i czy się obraziłam. Co się dzieje i jak to naprawić...? :( 

5 minut temu, magyarek napisał:

Co się dzieje i jak to naprawić...? :( 

Wyczyść dane aplikacji SMS (pamięć cache i pamięć podręczną). Jeśli nie pomoże, wyczyść cache i ART/Dalvik w TWRP.

3 minuty temu, mrosi napisał:

(pamięć cache i pamięć podręczną)

Ok, wyczyściłam. Nie wiem, jak miało to pomóc, ale zaginionych SMSów wciąż nie widzę. A czyszczenie w TWRP robiłam mu niezależnie od tego problemu kilka razy ostatnio i jak widać też na SMSy nie zadziałało... :( 

1 minutę temu, magyarek napisał:

A czyszczenie w TWRP robiłam mu niezależnie od tego problemu kilka razy ostatnio i jak widać też na SMSy nie zadziałało... :( 

Czyszczenia ART/Dalvik i cache w TWRP nie robi się co chwilę, kiedy się tylko "zachce". Wykonuje się je tylko, gdy coś szwankuje, lub (ewentualnie) przed instalacją ROMu. Czyszczenie może być również powodem tego, że poszczególne aplikacje coś "pogubią".

Wgraj najświeższy ROM, ale już bez czyszczenia po instalacji i zobacz czy będzie poprawa.

Przed chwilą, mrosi napisał:

Wykonuje się je tylko, gdy coś szwankuje

No totalne niewchodzenie telefonu w deep sleep i całkowite wybudzenie przez cały czas w statystykach baterii można uznać za pewne szwankowanie czegoś ;) 

No totalne niewchodzenie telefonu w deep sleep i całkowite wybudzenie przez cały czas w statystykach baterii można uznać za pewne szwankowanie czegoś ;) 

Ech... Wybudzenie jest, jak widzę, pojęciem względnym. Dla mnie telefon wybudzony, oznacza odblokowany i wybudzony ekran. Masz tak?

Nie. Miałam ekran wygaszony, a kreska wybudzenia była cała niebieska. w CPU Spy deep sleep to było jakieś 5-8%... 

Ale problemem na teraz są SMSy . Dobra, idę instalować ostatni rom. 

Myślisz, że te zgubione się znajdą? 

Edited by magyarek

6 minut temu, magyarek napisał:

Myślisz, że te zgubione się znajdą? 

Jeśli masz włączoną synchronizację, to będą w chmurze. No i nie powinny zniknąć z telefonu, nawet po instalacji ROMu. No chyba, że zrobisz całkowity reset urządzenia. Wówczas poczekasz na synchronizację i wszystko powinno wrócić na telefon. :)

No właśnie pisałam, że w chmurze ich nie ma. W telefonie też ich nie ma, w żadnej aplikacji, nie było powiadomień, nic... 

No właśnie pisałam, że w chmurze ich nie ma. W telefonie też ich nie ma, w żadnej aplikacji, nie było powiadomień, nic... 

Rozumiem, że numer centrum wiadomości masz wpisany, i jest on prawidłowy?

Żadnego z nadawców nie masz na liście blokowanych numerów?

No wszystko jest prawidłowe, co któryś sms dochodzi. Kod z konta Xiaomi też mi nie doszedł, chociaż opaska wibrowała... 

Guest
This topic is now closed to further replies.