ZduneX25

MIUI 7.7.13

Recommended Posts

@Spili wskaż jakąś grupę tapet dziennych i ustaw sobie zmianę na 15 min i zobacz czy zmienia się tapeta

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

9 minut temu, MysticHussar napisał:

@Spili wskaż jakąś grupę tapet dziennych i ustaw sobie zmianę na 15 min i zobacz czy zmienia się tapeta

No właśnie nie zmienia :(

Cały czas ta jedna offline..

Taki mini-bug w powiadomieniach znalazłem. Część powiadomień można pociągnąć dwoma palcami w dół; wówczas pokazuje się więcej treści powiadomienia.

Tak jak na grafice widać, np. w PowerAmpie po rozciągnięciu jest ok, natomiast powiadomienia z e-maila mają formę HTML bodajże, więc zakładam że to kwestia "optymalizacji MIUI".

IMG_20170717_110708_20170717111401761.jpg

Tylko idzie to zastosowac do urzadzen bt? Czy np tez po lokalizacji czy routerze wifi?

17 minut temu, simcold napisał:

Tylko idzie to zastosowac do urzadzen bt? Czy np tez po lokalizacji czy routerze wifi?

Żadne opcje Smart unlock nie działają w Miui. Opcje się pojawiają możesz wtedy ustawić, ale nie zadziała. Jedynie z opaską Miband to działa

Edited by FromWP

Nowy wygląd wyszukiwania które pojawia się po włączeniu aplikacji internetu a512280478777d926fe1eceeefae52ed.jpg

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi 4X 2/16

I Safetynet padł. Wczoraj płatności przechodziły. Dzisiaj zonk. Nie było żadnej aktualizacji. 

Screenshot_2017-07-17-15-07-31-162_org.freeandroidtools.safetynettest.thumb.png.7f1e7051385809c722e8c1eafc630677.png

3 godziny temu, bergmen napisał:

I Safetynet padł. Wczoraj płatności przechodziły. Dzisiaj zonk. Nie było żadnej aktualizacji.

Być może sklep goole lub gappsy się zaktualizowały i coś się zmieniło? Mi też safetynet dziś nie przechodzi nigdzie. Nawet na Lineageos

Mam problem z aplikacją nagrywanie ekranu. Zaznaczona opcja dźwięk z systemu. Nie nagrywa mi dźwięku w jednej apk goldvod, a reszta ok YouTube itd. Może jakaś mądra głowa pomoże :)

MI6

8 minut temu, Mariusz Kowalski napisał:

Aparat fotograficzny łapie freez. Aktualizacja jak dla mnie do kosza.

Wyczyściłeś dane aplikacji? Jeśli nie pomoże, wyczyść cache i ART/Dalvik w TWRP.

Dnia 15.07.2017 o 23:48, Wicher napisał:

Użytkownicy mi6 macie problem z aparatem?
Restart jedynie pomaga, choć problem powraca :/

Wysłane z Mi6

mam to samo niestety...

Witajcie, jako że mam zamiar wrzucić Romik od Miui.pl mam pytanie,  jak najlepszym sposobem zrobić backup aplikacji z danymi które mam obecnie w telefonie? Oczywiście zrobiłbym to Titanium Backup ale niestety ten wymaga roota a jestem na Global.. Czy ktoś może coś doradzić? 

For SafetyNet fix who had Magisk installed before on our ROMs, you have to remove file /data/property/persist.magisk.hide via TWRP file Manager.. or flash this zip

12 godzin temu, szymam napisał:

Był reupload do 7.7.17, pisałem o tym dwa posty wyżej. Zainstaluj najnowszą wersję z Xiaomi.eu.

Ściągnąłem, zainstalowałem...

So far so good...

• Like 1

Na 4X po aktualizacji na 7 przestał działać Samsung Gear i nie można połączyć zegarka. Co dziwniejsze przez 2 dni działało, a teraz wywala aplikację. Zegarek jest widoczny i sparowany w ustawieniach BT. Sytuacja identyczna jak w Mi4C po przejściu na androida 7.

To jest k.... specjalnie :x:x !!!!

Komuś łączy się smartwatch inny niż Xiaomi??

ps. Tu rozwiązanie.

Edited by preston2009

Guest
This topic is now closed to further replies.