Skocz do zawartości

[NIEAKTUALNE] Xiaomi Mikey - oddam tanio


Foxhound

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w tytule mam do oddania oryginalne Mi Keye, w kolorze białym i niebieskim, dostępne od ręki wysyłka 24H. Fabrycznie zapakowane.

Najtaniej w Polsce - 24zl

Przy zakupie 2szt. Cena 23zl

Kto pierwszy ten lepszy bo do wzięcia tylko 6 szt.

Pozdrawiam

Edytowane przez Foxhound
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raf7705 widać ze bajera Cię nie opuszcza, dobry jesteś kupiec jak mikey kosztuje 3.99$ czyli po kursie PayPal masz 13zl za sam towar plus przesyłka najtańsza 8$ to masz 40zl jak nic. Przesyłka nierejestrowana to loteria szczególnie tak małego przedmiotu.

Co do oryginalności sami sobie odpowiedzcie skoro są z ibuygou.com

Edytowane przez Foxhound
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wstawiać zdjęcia skoro każdy wie o co biega, ale dla niedowiarków specjalnie zrobiłem foty. Macie szansę kupić MiKeye w dobrej cenie od ręki i jeszcze narzekania, jak bym był oszustem i nie wiadomo co chciał wam wcisnąć na siłę. Zostało mi luźnych 5szt. to kto chętny może kupić. Ludzie u Lalo kupowali po 44zł za szt. i nie wybrzydzali...

 

 

 

 

zdj%C4%99cie%201.JPG

 

zdj%C4%99cie%202.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że lalo to nie w smak ale taka prawda. Ja zamieszczam info bezinteresownie gdzie za ile a dla niego to trolowanie haha.

44zl za tą popierdułkę. To trzeba na głowę upaść i to na beton :smile:

 

"Popierdułka" to zdecydowanie obraza produktu, bo guzik ma duże możliwości w stosunku do swoich rozmiarów i od dawna czegoś takiego w telefonach brakowało. Jest naprawdę solidnie wykonany i nie można mu nic zarzucić. Kto używa ten wie..., jeśli już to bardziej przyczepił bym się do Appki która czasami nie łapie od razu, być może system ja wyrzuca z procesów. A być może to wina, innego telefonu niż MIUI, nie wiem jak jest na telefonach Xiaomi musiał by się wypowiedzieć użytkownik. Wiem że działa na tanich telefonach jak i na high endach jak Xperia Z1, Z2, Glaxy S5, itp. na Z2 czasami są problemy ale tylko dlatego, że fabryczny soft ma funkcję rozpoznawania wpiętych słuchawek i kłuci się z appka Mi Key'a. Guzik zdecydowanie wart nawet 40zł i nie wiem czy wiesz, ale podróbki typu Pressy, Klick itp. sprzedają po 60zł więc Twój argument myślę, że był trochę nad wyraz.

Edytowane przez Foxhound
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam do włączania aplikacji do robienia zdjęć gdy śmigam rowerem.
Mikeyem odpalam aparat, a przyciskami głośności robię zdjęcia.
 
Bardzo wygodna sprawa jak dla mnie. Teraz głównie jeżdżę w rękawiczkach bez palców, ale w długich jest to dla mnie niezastąpione, szczególnie że wcześniej miałem Nokie N8. Nie potrzebowałem dotykać ekranu, żeby zrobić zdjęcie. Był fizyczny suwak, do odblokowania ekranu, fizyczny przycisk do uruchamiania aparatu i jednocześnie spust migawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega mówi, super sprawa, ja też lubię dodać sobie kontakty wtedy nie musze nawet odblokowywac tel. i dzwonie, Taki emergency button. Również można odebrać lub zakończyć rozmowę. Ogólnie każdy znajdzie coś dla siebie.

 

A i może mało przekonujący argument, ale jednak służy jako zaślepka do gniazda słuchawek nosząc tel w kieszeniach spodni, zawsze już nie zbierają się paprochy w gniazdku które ciężko jest czyścić potem.

Edytowane przez Foxhound
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 zbierają się paprochy w gniazdku które ciężko jest czyścić potem.

 

ogólnie polecam do czyszczenia patyczki higieniczne lub wykałaczki z nawiniętą watą/wacikiem higienicznym, nasączone np płynem do mycia szyb na bazie alkoholu.

ogólnie nie polecam czyścić czegokolwiek potem. 

 

 

Sory, ale nie mogłem sie powstrzymać...  =]

Edytowane przez Edek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...