Skocz do zawartości

Red rice padł na dobre?


kowi76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko odnosnie mojego sprzetu.Wgrywalem jak zawsze rom z karty  pamieci  do RR ,bateria poziom okolo 30 procent i niestety tylko pokazuje sie teraz logo Xiaomi.

dziwnie tez zachowuje sie ładowarka pozniewaz przy probie ladowania wlacza sie czerwona kontrolka i z chwila gdy nie moze sie zaladowac rom kontrolka gasnie.

Pod Windows Xp widzi go jako android ,ładuje sterowniki ale tak w kółko i nie moze sie polaczyc w zadnym trybie tzn Fastboot

 

Ktos ma jakies pomysly badz sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety jest to samo. :(

Od kilku dni się zawieszał.. Potem zawisł na logo Xiaomi.. Aż w końcu nie reagował na nic. Ładowarkę podpinałem i nic, do komputera też z tym, że tu widział niezidentyfikowanie urządzenie.

 

Zrobiłem wszystko tak jak tu opisali:

http://xiaomi.eu/community/threads/restore-stock-firmware-and-lost-imei-baseband-by-spflash-tool.23188/

I ruszył, potem wgrałem TWRP, MiuiPolska i po kilku godzinach znowu zawiechy..

 

Pierwszy raz zawiesił się podczas tych upałów.. 

Teraz już takich nie ma a dalej mam z nim problemy.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak logo Xiaomi, telefon ma być wyłączony, bez baterii. Upewnij się czy na pewno masz wszystkie sterowniki. Ewentualnie spróbuj podłączyć z baterią

Nie instaluje mtk 65xx preloader.Wyszukuje ale nie instaluje.Problem z instalacja.Moze to wina podlaczania zbyt wielu urzadzen przez usb szczegolnie aktualizacja nawigacji tomtom itp?

Edytowane przez kowi76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też na jednym kompie nie reagował w Flash Toolu. Na drugim poszedł.
Dziś rano od nowa zrobiłem 'unbrick' i zainstalowałem nową wersję romu.

Telefon wisiał na łaźni hakowej gdzie temperatura jest duża ale nie aż taka jak podczas ostatnich upałów na dworze (czy kieszeni gdzie się zawieszał) i na razie dalej działa.

Gdzie przedwczoraj i wczoraj się zawiesił.
Zobaczymy przez weekend jak będzie i jak zrobi się cieplej.

 

Ehh, jednak udało mi się dziś zawiesić. :(

Edytowane przez szamanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziom również dzieją się dziwne rzeczy. Na partycji NVRAM w telefonach MTK przechowywany jest IMEI, obydwa MAC, SN i inne mniej istotne lecz indywidualne dla danego telefonu dane. Chyba że jakieś bugi są z SanDiskiem, że na nowych ROMach nie pokazuje, choć u mnie padło to dopiero po uwaleniu NVRAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chip Samsunga, kartę też Samsunga i wszystko śmiga. To chyba jakiś mit.

Było kilka osób i na tym forum i na miui.com, które miały problemy z SD Samsunga i okazało się że chip jest również od nich. Może Twój SD jest z jakiejś nowej serii z innym kontrolerem czy czymś :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...