Skocz do zawartości

Słuchawki do mi5


boobass84

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, AdamKli napisał:

no i właśnie nie wiadomo, na aliexpress do 25zł można kupić,ale są aukcje po 100zł też, ktoś kupi większą ilość po 25zł tych podróbek i robi interes na allegro przy ponad 100% marży.


 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wojtekmarchewka napisał:

Tak z ciekawości, dlaczego? Posiadam Piston V3 Reddot Edition oraz Piston Iron Dual Audio Driver, jednak wizualnie i brzmieniowo zazwyczaj wybieram V3. W v3 narzekałem na brak basu, ale jednak w Iron jak dla mnie z nim bardziej przesadzili z czego jest słychać mniej szczegółów. Ale to moje uszy i moje odczucia ;) Dlatego się z ciekawości pytam Ciebie  dlaczego akurat Iron-y :)

Brzmieniowo dla mnie Iron Dual sporo lepsze, ale już pomijając audio, to piston v3 są po prsotu bardziej awaryjne, sporo osób po roku było zmuszone do gwarnacji/wywalenia słuchawek bo 1 przestawała działać.

Panowie, co do zakupu słuchawek, to albo Technos, albo MiSpot, ew. A4U (mimo wszystko sprzęt ma oryginalny) i ew. ryzyk z czasem, Xiaomi.com.pl. W tych sklepach mam już pewność co do oryginalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, AdamKli napisał:

100 zł to nie jest jakiś kosmiczny wydatek jak by miały po roku odmówić posłuszeństwa. Może awaryjność wynika z większej popularności? Więcej osób kupuje = więcej zgłoszeń o problemach z danym modelem.

To nie kwestia ilości, a wady słuchawek, taki ich urok, sporo ich pada, dlatego Xiaomi szybko wydało Iron Hybrid Dual, które tej wady już nie mają. Po 2, może i 100zł nie jest wiele, ale za 150zł można mieć już np. Brainwavz które są porównywalne do ironów czy v3, a na 100% wytrzymają Ci te 2-3lata... No i gwarancja w PL... Ja nie jestem fanem częstego zmieniania sprzętu audio, jeżeli coś dla mnie dobrze gra, to potem ciężko mi znaleźć cokolwiek innego, co by to przebijało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, nosports napisał:

Ty też tak na serio? http://technos-online.pl/xiaomi-piston-iron-hybrid-iem-dokanalowe-(czarne).html

Technos nie sprzedaje już na allegro pewnie, używa tylko swojej strony, wiec podniósł ceny, aby nikt nie kupował tam, tylko na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Budżet (>/</~ kwota): ~300 zł

Czego potrzebujesz? (słuchawki, głośniki, amplituner, toster z Wolfsonem): słuchawki bezprzewodowe 

Przeznaczenie (gry, muzyka, filmy): muzyka ze smartfona

Źródło (czyli do czego podepniemy dany sprzęt): Xiaomi Mi5
Oczekiwania (czego oczekujemy od urządzenia): dobra jakość dzwięku przedewszystkim, długi czas pracy na baterii.
Inne (wszelkiej maści pytania): najlepiej dokanałowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy temu...

Witam, wczoraj uszkodziły się moje słuchawki JBL t290 i pora kupić nowe. Szukam po internecie nowych słuchawek. Jakie polecacie słuchawki do mi5. Budżet do 200 i najlepiej by było  aby były dokanałowe. Patrzyłem na Xiaomi Mi In-Ear Hybrid Pro HD ale niektórzy narzekają na nie z powodu basu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Cześć, czy ktoś borykał się z problemem nie działającej tzw. Słuchawki Retro w Mi5 ?, zdjęcie poniżej. Muza działa, głośnik działa bo słychać rozmówcę ale mój mikrofon nic nie rejestruje podczas rozmowy.

Może macie jakieś sugestie gdzie szukać, co ustawić aby mikrofon ruszył i podczas rozmów dało się rozmawiać.

retro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki z mikrofonemScreenshot_2018-03-03-23-10-43-777_com_miui_home.thumb.png.bd5d79a6a3517e2116d2523050411f61.pngdlatego dziwi mnie fakt że rozmówcy mnie nie słyszą czysto, tylko jakiś bełkot i zakłócenia cholerne, może to kwestia tego taniego modelu gdzie mikrofon zastosowany to badziew, nie oczekuję jakości mikrofonów Rode itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma Xiaomi RN3Pro i działa bez problemu, u mnie podejrzewałem jack'a w telefonie no ale podłączając różne słuchawki wszystko jest OK podczas rozmów, sam nie wiem co o tym myśleć. Kolega w pracy wspominał coś o rodzajach jacków i 2 lub 3 "paskach", skoro słuchawka retro dedykowana też na Iphona to może ma znaczenie w którym miejscu jest Mic, ale nie wierze że Xiaomi w Redmi Note 3 Pro dali innej wejście słuchawkowe a w Mi5 inne

4420283100_1407401656.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...